Kozel skóroval proti Argentině

pondělí, 13. 11. 2017 08:30

Dát gól v dresu národního týmu proti Argentině je krásným snem všech začínajících dětí, dospívajících chlapců i protřelých ligových mazáků. Od pátku se tímto kouskem může navždy pochlubit hráč 1.FC SLOVÁCKO a reprezentant České republiky do 15 let Štěpán Kozel.

V rámci turnaje Sudamericano se český výběr utkal v San Juanu s domácím reprezentačním výběrem a ve 25.minutě snižoval náš střední záložník nádhernou střelou z 25m na průběžných 2:1 pro Argentinu.

Je velkou škodou, že výkony našeho týmu jsou ovlivněny skutečností, že kluci  hrají proti o rok starším soupeřů a výsledky tomu také odpovídají. Argentina po poločase 4:2 nakonec vyhrála poměrem 8:2. Kromě Štěpána Kozla nastoupili proti světovému gigantu ještě další dva naši hráči – Martin Kudela a Filip Vecheta.

neděle, 15. 7. 2018 15:24