Krejčí: Čeká nás nepříjemný soupeř

pátek, 26.04.2019 15:04
Krejčí: Čeká nás nepříjemný soupeř
krejci300418.jpg

V Zimní přestávce se obránce Jiří Krejčí zranil a až do zápasu v Liberci do zápasů jarní části soutěže nezasáhl. Důvodem bylo zranění svalového úponu podkolenní šlachy a zadního svalu. 

„Když jsem byl mladý, tak jsem taková zranění přečkal, ale když je člověk starší, tak tělo tolik nevydrží. Pro mě je to zkušenost, že člověk by raději měl vynechat jeden dva tréninky, než tělo přetahovat. Ten problém se objevil už na konci prvního soustředění, chtěl jsem tam ještě odehrát zápas s Alkmaarem a stalo se mi to v nějaké dvacáté minutě při přihrávce. Všichni jsme mysleli, že to bude jen namožený sval, ale důkladnější vyšetření ukázalo dvě trhliny a jen se potvrdilo, že jsem měl ten zápas prostě vynechat,“ vrací se ke svému zranění Krejčí, který byl v zápase s Libercem u první penalty domácího mužstva.

„Střet s Potočným byl slyšet. Sice jsem nejdřív odehrál míč, ale ten zvuk asi rozhodčího ujistil, že to byl faul,“ vysvětluje Krejčí. Ze zápasu v Liberci se podle něj určitě dalo vytěžit víc.

„Když jsem pak viděl na videu, kolik příležitostí nám Liberec poskytl, tak to byla velká škoda. Nebyli připravení na náš presink, ale my jsme po jejich ztrátách vlastně ani nic nedokázali. Takové momenty rozhodují zápasy,“ myslí si zkušený stoper, který si je vědom, že ani v sobotním zápase s Bohemians Praha 1905 nečeká Slovácko nic jednoduchého.

„Venku je to hodně nepříjemný soupeř. Drží dobrou sérii, kterou začali v Teplicích, prošli pohárem s Olomoucí... Jsou naladění brejkově. Možná bude pro nás trochu výhodou, že hráli ve středu večer pohár s Ostravou a zase nemají tak početný kádr, aby jej celý prostřídali. Nějaká únava tam bude. Každopádně se na ně musíme nachystat lépe než Teplice, které si nevěděly rady s jejich rychlostí a přímočarostí. V tom to bude strašně těžké utkání pro nás obránce, protože k nějaké ztrátě vepředu dojde a bude na celé defenzívě, aby správně zareagovala,“ dodává Krejčí.

Utkání 30. ligového kola mezi Slováckem a Bohemians Praha se odehraje v sobotu 27. dubna od 17:00 hod. na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 5 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Aroma do auta

Aroma do auta
69 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Klíčenka Slovácko hnědá kůže

Klíčenka Slovácko hnědá kůže
99 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá pánská

Kšiltovka Slovácko bílá pánská
350 Kč

Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

Vak na boty Slovácko

Vak na boty Slovácko
250 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Rozhovor s Rigino Cicilia před 3 hodinami
VIDEO: Rozhovor s Rigino Cicilia

B-tým čeká v 1. kole MSFL derby ve Zlíně před 12 hodinami
B-tým čeká v 1. kole MSFL derby ve Zlíně

Slovácko odcestovalo do Slovinska včera, 11:00
Slovácko odcestovalo do Slovinska

Los F:L: V prvním kole derby ve Zlíně středa, 05.08.2020 13:32
Los F:L: V prvním kole derby ve Zlíně

Na Slovácko přichází gólman Pavol Bajza úterý, 04.08.2020 17:54
Na Slovácko přichází gólman Pavol Bajza

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace