Londýnský zápisník Víti Nemravy 3

úterý, 4. 6. 2013 15:01
Londýnský zápisník Víti Nemravy 3
nemrava190213.jpg

Chtěl bych navázat na druhou část mého zápisníku, kde už byla trochu řeč i o trénincích. Ve třetím díle Vám zkusím shrnout moje pocity ze zápasu, tréninků a bohužel i jednoho zranění.

V průběhu dalšího týdne a půl (11.3.-20.3.2013) jsem každý den absolvoval tréninky jak společné s týmem, tak brankářské. Na trénincích jsem se cítil dobře, byla to už konečně pořádná „makačka“.

Ve čtvrtek (21.3.2013) jsem odehrál první přátelské utkání za U18 proti reprezentaci Japonska U18. Zápas se hrál v klasickém „anglickém počasí“ - zima a déšť na promáčeném terénu.

Zápas skončil remízou 2:2, myslím si, že japonský celek nebyl vůbec špatný. Zápas byl po celou hrací dobu vyrovnaný a hrálo se ve vysokém tempu. Japonská reprezentace se prezentovala velkou běhavostí, napadáním a technikou, ale dle mého názoru měli velké problémy s anglickou tvrdostí a agresivitou. Můj pocit ze zápasu nebyl nejlepší, ale úplná katastrofa to taky nebyla. Když si to vezmu tak jsem do tohoto dne nehrál pořádný zápas skoro 4 měsíce.

V úterý (26.3.2013) jsem si na tréninku rozsekl prst na ruce. V nemocnici jsem dostal 5 stehů a tudíž jsem znova vypadl ze hry na 10 dní. Do tréninku jsem se vrátil ve čtvrtek (11.4.2013) kdy jsem se zapojil do prvního brankářského tréninku. Trénoval jsem do pátku (12.4.2013), měl jsem pouze brankářské tréninky, vůbec jsem se nezapojil s mužstvem. Hned na druhý den, v sobotu, jsem odehrál mistrovský zápas na domácí půdě proti Southamptonu. Zápas jsme prohráli 2:0, ale zápas to byl kvalitní. První půlku měli více ze hry hosté a my jsme vystřelili snad jen jednou na bránu. Hosté šli také do šaten s vedením 2:0. U nás v kabině padlo pár slov, co máme změnit do druhé půle a to se nám také podařilo. Ve druhé půli jsme již dominovali my. Southampton se již pomalu nedostal na naši polovinu.

Nutně jsme potřebovali dát gól, který by nás „nakopnul“, ale chybělo nám i trochu štěstí. Můj pocit ze zápasu byl opět neutrální, před zápasem sem měl jen dva pořádné tréninky a v sobotu zápas. Nebylo to nic lehkého dostat se do zápasu po dvou brankářských trénincích.
Další týden (15.4-21.4.2013) máme volný víkend, tudíž přes týden se zapojím už s týmem do tréninků. V sobotu (20.4.2013) jsem letěl na víkend domů, kde jsem si zase trochu psychicky odpočinul a nabral sílu. Další týden jsem odehrál zápas proti Liverpoolu U18. Vyhráli jsme 2:1, zápas to byl víc než vyrovnaný. Šance byly na obou stranách, tentokrát jsme měli více štěstí my. Moje pocity ze zápasu na rozdíl od prvního mistrovského utkání už byly dobré. Myslím si, že jsem k cenné výhře 2:1 nad Liverpoolem přispěl nemalým dílem. O týden později jsme hráli na Stoke City, které se nacházelo v přední části tabulky. Zápas jsme vyhráli 2:0, celý zápas jsme byli lepší a vyhráli zaslouženě. Myslím si, že to byl můj nejlepší zápas, co jsem odehrál za celou půl sezónu. Tohle byl poslední mistrovský, pak už jsme hráli jen přátelské zápasy (Tottenham 2:1, Southampton 2:0). Na konci sezóny jsme na třetím místě tabulky. Zápas na Stoke byl posledním mistrovským zápasem sezóny a teď už máme až do začátku července volno.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
včera, 17:39
> všechna videa
FANSHOP
Dres replika bílý

Dres replika bílý
690 a 790 Kč

Placatka

Placatka
290 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Dres replika modrý

Dres replika modrý
790 Kč

Body dětské

Body dětské
350 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Daníček: Musíme hrát od první minuty před 2 hodinami
Daníček: Musíme hrát od první minuty

Ve středu a pátek na vstupenky i permice před 7 hodinami
Ve středu a pátek na vstupenky i permice

Kordula: Hrát jenom poločas nestačí včera, 22:55
Kordula: Hrát jenom poločas nestačí

Slovácko prohrálo na Bohemce 1:2 včera, 16:55
Slovácko prohrálo na Bohemce 1:2

Statistiky a zajímavosti zápasů s Bohemians pátek, 20. 7. 2018 10:35
Statistiky a zajímavosti zápasů s Bohemians

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace