Londýnský zápisník Víti Nemravy 4

čtvrtek, 17. 10. 2013 13:59
Londýnský zápisník Víti Nemravy 4
nemrava171013.jpg

Chtěl bych navázat na své zápisníky z minulé sezony. Do Londýna jsem odcestoval 30.6.2013 a příprava začala 1.7.2013. Byl jsem hodně zvědavý, jak bude moje první příprava v Anglii probíhat. Příprava trvala skoro dva měsíce.

Během přípravy jsme odehráli několik přátelských zápasů a jeden turnaj v Belgii. Přípravné zápasy jsme dle mého názoru zvládli dobře a důkazem toho bylo i druhé místo v Belgii na turnaji do 19 let kde jsme odcestovali s týmem do 18let.

Celou přípravu jsme neměli dvoufázové tréninky, ale klasicky ráno trénink a odpoledne posilovnu s tím, že první dva týdny byla posilovna 4krát týdně a během přátelských zápasů už jen 3krát týdně. V přípravě jsem chodil na tréninky s U21 a U18 průběžně. Hodně mě překvapilo, že během přípravy se nebylo ani jednou běhat nebo něco podobného, všechna kondice se ladila na hřišti s míčem a po fyzické stránce v posilovně.

Myslím si, že příprava nebyla nějak moc náročná, ale byla velmi dlouhá. První mistrovský zápas jsme hráli doma s Manchestrem United. Vyhráli jsme 2:1, zápas se hrál ve vysokém tempu. V první půlce jsme vedli dva nula a na hřišti jsme byly lepším mužstvem. Druhá půlka se otočila a po změně stran byl na hřišti lepší Man. United. My jsme zodpovědně bránily zezadu a do nějakých velkých šancích se Man. United ze začátku nedostal, až posledních dvacet minut, kdy měli tři velké šance včetně penalty, kterou proměnily. Zápas tak skončil 2:1 výhrou na domácí půdě.

Po zápase jsem hned odcestoval domů a na druhý den už jsme měli s klukama z reprezentace sraz na Strahově, kde jsme během šesti dní odehráli tři zápasy, dva zápasy ve skupině s Japonskem (4:1 výhra), Rumunskem (2:1 výhra po penaltách) a ve finále jsme podlehly Ukrajině 3:2 po penaltách. Během doby, co jsem byl na reprezentačním srazu, hráli kluci venku zápas na Chelsea, kde jsme prohráli 2:1. Do Anglie jsem se vrátil za deset dní a hned na druhý den nás doma čekal další zápas se Southamptonem, který skončil 1:1. Tenhle zápas byl z naší strany jen o neproměněných šancích, měli jsme jich tak osm vyložených, ale bohužel nám to tam nepadlo a hosté po naší chybě v obraně dali gól.

Druhý týden jsme vyjížděli na Wolwerhampton Wolves, kde jsme prohráli 2:1 a zápas z naší strany nebyl vůbec vydařený. Chtěl bych doplnit, že každý zápas jsem byl na lavičce s týmem U21 a 5.9. jsem dostal příležitost nastoupit od začátku do přátelského zápasu, který jsme vyhráli 3:0. Myslím si, že se mi zápas povedl a debut za U21 jsme zvládnul dobře. O týden později byla reprezentační přestávka, tak jsme dostali volno a všichni o víkendu mohly letět domů včetně mě, ale hned v pondělí jsme měli nástup na trénink.

Druhý týden nás čekal doma Blackburn. Zápas skončil 3:3, první půlku jsme měli výbornou, ale v té druhé jsme dost polevili a tak zápas skončil remízou. Z mého pohledu zápas moc vydařený tentokrát nebyl, byl to tzv.„den blbec“. Další týden zajíždíme do Sunderlandu a doufám, že uhrajeme tři body a napravíme ztrátu z posledního domácího zápasu.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
sobota, 22. 6. 2019 14:51
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

Štamprle Slovácko

Štamprle Slovácko
60 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko odcestovalo na soustředění před 5 hodinami
Slovácko odcestovalo na soustředění

VIDEO: Sestřih utkání se Skalicí + ohlasy včera, 08:45
VIDEO: Sestřih utkání se Skalicí + ohlasy

Slovácko porazilo Skalicu 1:0 sobota, 22. 6. 2019 12:41
Slovácko porazilo Skalicu 1:0

LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu středa, 19. 6. 2019 12:50
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu

VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem středa, 19. 6. 2019 08:20
VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace