Londýnský zápisník Víti Nemravy 4

čtvrtek, 17. 10. 2013 13:59
Londýnský zápisník Víti Nemravy 4
nemrava171013.jpg

Chtěl bych navázat na své zápisníky z minulé sezony. Do Londýna jsem odcestoval 30.6.2013 a příprava začala 1.7.2013. Byl jsem hodně zvědavý, jak bude moje první příprava v Anglii probíhat. Příprava trvala skoro dva měsíce.

Během přípravy jsme odehráli několik přátelských zápasů a jeden turnaj v Belgii. Přípravné zápasy jsme dle mého názoru zvládli dobře a důkazem toho bylo i druhé místo v Belgii na turnaji do 19 let kde jsme odcestovali s týmem do 18let.

Celou přípravu jsme neměli dvoufázové tréninky, ale klasicky ráno trénink a odpoledne posilovnu s tím, že první dva týdny byla posilovna 4krát týdně a během přátelských zápasů už jen 3krát týdně. V přípravě jsem chodil na tréninky s U21 a U18 průběžně. Hodně mě překvapilo, že během přípravy se nebylo ani jednou běhat nebo něco podobného, všechna kondice se ladila na hřišti s míčem a po fyzické stránce v posilovně.

Myslím si, že příprava nebyla nějak moc náročná, ale byla velmi dlouhá. První mistrovský zápas jsme hráli doma s Manchestrem United. Vyhráli jsme 2:1, zápas se hrál ve vysokém tempu. V první půlce jsme vedli dva nula a na hřišti jsme byly lepším mužstvem. Druhá půlka se otočila a po změně stran byl na hřišti lepší Man. United. My jsme zodpovědně bránily zezadu a do nějakých velkých šancích se Man. United ze začátku nedostal, až posledních dvacet minut, kdy měli tři velké šance včetně penalty, kterou proměnily. Zápas tak skončil 2:1 výhrou na domácí půdě.

Po zápase jsem hned odcestoval domů a na druhý den už jsme měli s klukama z reprezentace sraz na Strahově, kde jsme během šesti dní odehráli tři zápasy, dva zápasy ve skupině s Japonskem (4:1 výhra), Rumunskem (2:1 výhra po penaltách) a ve finále jsme podlehly Ukrajině 3:2 po penaltách. Během doby, co jsem byl na reprezentačním srazu, hráli kluci venku zápas na Chelsea, kde jsme prohráli 2:1. Do Anglie jsem se vrátil za deset dní a hned na druhý den nás doma čekal další zápas se Southamptonem, který skončil 1:1. Tenhle zápas byl z naší strany jen o neproměněných šancích, měli jsme jich tak osm vyložených, ale bohužel nám to tam nepadlo a hosté po naší chybě v obraně dali gól.

Druhý týden jsme vyjížděli na Wolwerhampton Wolves, kde jsme prohráli 2:1 a zápas z naší strany nebyl vůbec vydařený. Chtěl bych doplnit, že každý zápas jsem byl na lavičce s týmem U21 a 5.9. jsem dostal příležitost nastoupit od začátku do přátelského zápasu, který jsme vyhráli 3:0. Myslím si, že se mi zápas povedl a debut za U21 jsme zvládnul dobře. O týden později byla reprezentační přestávka, tak jsme dostali volno a všichni o víkendu mohly letět domů včetně mě, ale hned v pondělí jsme měli nástup na trénink.

Druhý týden nás čekal doma Blackburn. Zápas skončil 3:3, první půlku jsme měli výbornou, ale v té druhé jsme dost polevili a tak zápas skončil remízou. Z mého pohledu zápas moc vydařený tentokrát nebyl, byl to tzv.„den blbec“. Další týden zajíždíme do Sunderlandu a doufám, že uhrajeme tři body a napravíme ztrátu z posledního domácího zápasu.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 21. 4. 2019 19:54
> všechna videa
FANSHOP
Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
990 a 1290 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Ohlasy po zápase v Liberci před hodinou
Ohlasy po zápase v Liberci

VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci neděle, 21. 4. 2019 19:56
VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci

Bod z Liberce odvál třetí pokutový kop neděle, 21. 4. 2019 19:03
Bod z Liberce odvál třetí pokutový kop

Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem neděle, 21. 4. 2019 10:00
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

VIDEO: Magazín před zápasem v Liberci sobota, 20. 4. 2019 08:11
VIDEO: Magazín před zápasem v Liberci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace