Lukáš Sadílek: Máme Liberci co vracet

čtvrtek, 03.12.2020 21:17
Lukáš Sadílek: Máme Liberci co vracet
sadilek290520.jpg

Slovácko čeká v pondělí utkání v Liberci, který bude mít v nohách utkání Evropské ligy na půdě Gentu. Jako výhodu to však Lukáš Sadílek nevidí. "O víkendu měli odložené utkání s Baníkem, takže byli odpočatí. Navíc zvítězili, což se hned lépe regeneruje. Nějaké zvýhodnění pro nás bych v tom nehledal," říká záložník Slovácka, který si v letošní sezóně připsal dvě vstřelené branky a dvě asistence. 

„Každá vstřelená branka potěší. Když to jsou navíc branky, které znamenají vítězství, tak o to větší radost z toho člověk má. Jsem rád, že mám čísla ať už formou vstřelených branek nebo asistencí,“ těší Lukáše Sadílka, který vyhlíží utkání v Liberci, kde momentálně hraje jeho bratr Michal.

V pondělí se tak pravděpodobně pod Ještědem odehraje zajímavý bratský souboj dvou odchovanců Slovácka. Premiérová bitva Sadílků to však nebude.

„My už jsme proti sobě nastoupili. Bylo to v žácích, kdy já jsem byl už ve Slovácku a on hrál za Ostrožskou Novou Ves. Už tehdy to bylo specifické utkání, ale on byl tehdy ještě malý, přeci jen jsem o tři roky starší. Já jsem hlavně rád, že jsme to oba dotáhli až do ligy a můžeme si proti sobě zahrát profesionální soutěže, což je skvělé,“ vysvětluje a prozradil, že menší štengrování směrem k zápasu již proběhlo.

„Už jsme se o tom bavili o víkendu, kdy měli volno, protože jim, stejně jako nám, odložili utkání s ostravským Baníkem. Byl tady a už jsme o tom prohodili pár slov,“ říká.

Zápasy mezi Libercem a Slováckem se v poslední době nesly v poměrně vyhrocené atmosféře okořeněné o penalty a vyloučení.

„Poslední utkání tam byly zvláštní, bylo na nás hodně penalt a nějaké červené karty, takže i z tohoto pohledu to bude zajímavé utkání. Rozhodně jim tam máme co vracet,“ je si vědom Lukáš Sadílek, který věří, že tým naváže na poslední zápasy.

„Já doufám, že utkání v Liberci zvládneme, a že si budu moct bráchu na Vánoce dobírat,“ dodává Lukáš Sadílek s úsměvem.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 14:41
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Slovácko vavřín

Tričko Slovácko vavřín
390 Kč

Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Podtácek Slovácko

Podtácek Slovácko
99 Kč

Tričko Slovácko Navy

Tričko Slovácko Navy
290 a 390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Jan Kliment: Brnu máme co vracet včera, 09:30
Jan Kliment: Brnu máme co vracet

VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě neděle, 18.04.2021 22:16
VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě

Slovácko podlehlo Spartě 0:1 neděle, 18.04.2021 20:28
Slovácko podlehlo Spartě 0:1

Statistiky a zajímavosti zápasů se Spartou neděle, 18.04.2021 08:07
Statistiky a zajímavosti zápasů se Spartou

Nedělní zápas žen živě na TV Slovácko sobota, 17.04.2021 14:15
Nedělní zápas žen živě na TV Slovácko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace