Lukáš Sadílek: Máme Liberci co vracet

čtvrtek, 03.12.2020 21:17
Lukáš Sadílek: Máme Liberci co vracet
sadilek290520.jpg

Slovácko čeká v pondělí utkání v Liberci, který bude mít v nohách utkání Evropské ligy na půdě Gentu. Jako výhodu to však Lukáš Sadílek nevidí. "O víkendu měli odložené utkání s Baníkem, takže byli odpočatí. Navíc zvítězili, což se hned lépe regeneruje. Nějaké zvýhodnění pro nás bych v tom nehledal," říká záložník Slovácka, který si v letošní sezóně připsal dvě vstřelené branky a dvě asistence. 

„Každá vstřelená branka potěší. Když to jsou navíc branky, které znamenají vítězství, tak o to větší radost z toho člověk má. Jsem rád, že mám čísla ať už formou vstřelených branek nebo asistencí,“ těší Lukáše Sadílka, který vyhlíží utkání v Liberci, kde momentálně hraje jeho bratr Michal.

V pondělí se tak pravděpodobně pod Ještědem odehraje zajímavý bratský souboj dvou odchovanců Slovácka. Premiérová bitva Sadílků to však nebude.

„My už jsme proti sobě nastoupili. Bylo to v žácích, kdy já jsem byl už ve Slovácku a on hrál za Ostrožskou Novou Ves. Už tehdy to bylo specifické utkání, ale on byl tehdy ještě malý, přeci jen jsem o tři roky starší. Já jsem hlavně rád, že jsme to oba dotáhli až do ligy a můžeme si proti sobě zahrát profesionální soutěže, což je skvělé,“ vysvětluje a prozradil, že menší štengrování směrem k zápasu již proběhlo.

„Už jsme se o tom bavili o víkendu, kdy měli volno, protože jim, stejně jako nám, odložili utkání s ostravským Baníkem. Byl tady a už jsme o tom prohodili pár slov,“ říká.

Zápasy mezi Libercem a Slováckem se v poslední době nesly v poměrně vyhrocené atmosféře okořeněné o penalty a vyloučení.

„Poslední utkání tam byly zvláštní, bylo na nás hodně penalt a nějaké červené karty, takže i z tohoto pohledu to bude zajímavé utkání. Rozhodně jim tam máme co vracet,“ je si vědom Lukáš Sadílek, který věří, že tým naváže na poslední zápasy.

„Já doufám, že utkání v Liberci zvládneme, a že si budu moct bráchu na Vánoce dobírat,“ dodává Lukáš Sadílek s úsměvem.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:02
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Baby tepláky Slovácko modré

Baby tepláky Slovácko modré
390 Kč

Tričko polo Nike bílé

Tričko polo Nike bílé
790 Kč

Šála elegant

Šála elegant
390 Kč

Baby čepička Slovácko růžová

Baby čepička Slovácko růžová
290 Kč

Kšiltovka Slovácko navy dětská

Kšiltovka Slovácko navy dětská
299 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko veze tři body z Liberce před 53 minutami
Slovácko veze tři body z Liberce

Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před 9 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

Ženy porazily Austrii Vídeň před 9 hodinami
Ženy porazily Austrii Vídeň

Daníček: První ligová kola bývají ošemetná včera, 17:22
Daníček: První ligová kola bývají ošemetná

Informace k prodeji vstupenek na UECL pátek, 23.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace