Lukáš Sadílek: Máme Liberci co vracet

čtvrtek, 03.12.2020 21:17
Lukáš Sadílek: Máme Liberci co vracet
sadilek290520.jpg

Slovácko čeká v pondělí utkání v Liberci, který bude mít v nohách utkání Evropské ligy na půdě Gentu. Jako výhodu to však Lukáš Sadílek nevidí. "O víkendu měli odložené utkání s Baníkem, takže byli odpočatí. Navíc zvítězili, což se hned lépe regeneruje. Nějaké zvýhodnění pro nás bych v tom nehledal," říká záložník Slovácka, který si v letošní sezóně připsal dvě vstřelené branky a dvě asistence. 

„Každá vstřelená branka potěší. Když to jsou navíc branky, které znamenají vítězství, tak o to větší radost z toho člověk má. Jsem rád, že mám čísla ať už formou vstřelených branek nebo asistencí,“ těší Lukáše Sadílka, který vyhlíží utkání v Liberci, kde momentálně hraje jeho bratr Michal.

V pondělí se tak pravděpodobně pod Ještědem odehraje zajímavý bratský souboj dvou odchovanců Slovácka. Premiérová bitva Sadílků to však nebude.

„My už jsme proti sobě nastoupili. Bylo to v žácích, kdy já jsem byl už ve Slovácku a on hrál za Ostrožskou Novou Ves. Už tehdy to bylo specifické utkání, ale on byl tehdy ještě malý, přeci jen jsem o tři roky starší. Já jsem hlavně rád, že jsme to oba dotáhli až do ligy a můžeme si proti sobě zahrát profesionální soutěže, což je skvělé,“ vysvětluje a prozradil, že menší štengrování směrem k zápasu již proběhlo.

„Už jsme se o tom bavili o víkendu, kdy měli volno, protože jim, stejně jako nám, odložili utkání s ostravským Baníkem. Byl tady a už jsme o tom prohodili pár slov,“ říká.

Zápasy mezi Libercem a Slováckem se v poslední době nesly v poměrně vyhrocené atmosféře okořeněné o penalty a vyloučení.

„Poslední utkání tam byly zvláštní, bylo na nás hodně penalt a nějaké červené karty, takže i z tohoto pohledu to bude zajímavé utkání. Rozhodně jim tam máme co vracet,“ je si vědom Lukáš Sadílek, který věří, že tým naváže na poslední zápasy.

„Já doufám, že utkání v Liberci zvládneme, a že si budu moct bráchu na Vánoce dobírat,“ dodává Lukáš Sadílek s úsměvem.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 12:53
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

Sklenice na víno sada 6 ks

Sklenice na víno sada 6 ks
700 Kč

Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Hrnek Slovácko logo

Hrnek Slovácko logo
190 Kč

Půllitr vroubkovaný

Půllitr vroubkovaný
179 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi včera, 06:55
Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi

Přihraj:Král asistencí pro Lukáše Sadílka čtvrtek, 21.01.2021 13:57
Přihraj:Král asistencí pro Lukáše Sadílka

Kliment: Tři body jsme urvali srdíčkem čtvrtek, 21.01.2021 06:20
Kliment: Tři body jsme urvali srdíčkem

VIDEO: Trenér Svědík po zápase v Ostravě středa, 20.01.2021 19:55
VIDEO: Trenér Svědík po zápase v Ostravě

Slovácko porazilo venku Baník 2:1 středa, 20.01.2021 18:07
Slovácko porazilo venku Baník 2:1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace