Lukáš Sadílek nejen k soustředění...

pondělí, 04.01.2021 09:09
Lukáš Sadílek nejen k soustředění...
sadilek211220.JPG

Slovácko v neděli odcestovalo na herní soustředění do Chorvatska, kde na tým čekají rovněž dva přípravné zápasy, které jsou vzhledem k okolnostem pandemie stále v jednání. Jak odjezd probíhal, ale nejen to nám přiblížil Lukáš Sadílek, který je s pěti asistencemi nejlepší „nahrávač“ v lize a k tomu přidal rovněž tři ligové trefy…

K ODJEZDU NA SOUSTŘEDĚNÍ…
Odjezd byl trochu specificky v noci, radši jsem nešel ani spát, naštěstí se hraje juniorské mistrovství v hokeji, tak jsem ten čas vyplnil u televize před odjezdem. Cestou žádné trable nebyly, jen na hranicích Chorvatska jsme ukazovali testy a všichni jsme museli vystoupit a prokázat totožnost.

UBYTOVÁNÍ A PROGRAM…
Na hotel jsme dorazili něco po 14:00 hod., šli jsme na oběd a hned byl v plánu trénink, ta doba přípravy je strašně krátká, tak nesmíme podcenit ani jeden den. Na hotelu jsme stejném jako minulý rok. Už jsme víceméně zvyklí, je to tu odříznuté od města a jsme hned u moře, takže takový klídek. Program na každý den se dozvíme vždy večer. Čekají nás zde ale dva přípravné zápasy.

JAK STRÁVIL VÁNOCE…
Vánoce byly super! Sice to bylo krátké, ale i tak jsem si to maximálně užil. Dárky nějak neřeším, pro mě je nejdůležitější čas s rodinou a těmi nejbližšími, a to se tento rok i přes ty všechny nástrahy povedlo, takže jsem rad, jak to dopadlo.

AMBICE TÝMU…
Šesté místo je asi to, kde bychom se chtěli pohybovat. Samozřejmě víme o výpadcích, kterých kdybychom se vyvarovali, tak to mohlo být ještě lepší...a to bude asi i cíl pro jarní část, abychom ty výkony ustálili a posunuli se ještě výš v tabulce. 

STATISTIKY A OSOBNÍ CÍLE DO JARA...
Můj individuální počin se odvíjí od toho týmového, chci abychom hráli co nejvýš, myslím ze v některých zápasech jsem mohl pomoct víc. Tři branky a pět asistencí, to asi není špatná bilance, ale jsem hlavně rad, že jsem dostával hodně příležitostí a od toho se odvíjí ty statistiky. Chtěl bych to na jaře ještě zlepšit.

INFO Z KLUBU:

  • Patrik Hellebrand ukončil hostování ve Slovácku a vrátil se zpět do Slavie Praha
  • Do Chorvatska neodcestoval Josef Divíšek a Regino Cicilia. Divíšek se doléčuje z nemoci a Cicilia léčí zranění kotníku.
  • Na soustředění v Chorvatsku čekají Slovácko dva přípravné zápasy. Vzhledem k okolnostem pandemie budou soupeři upřesněni později.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:17
> všechna videa
FANSHOP
Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Baby Triko Slovácko modré

Baby Triko Slovácko modré
350 Kč

Body Slovácko růžové

Body Slovácko růžové
350 Kč

Půllitr hladký

Půllitr hladký
179 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka před EKL s Plovdivem včera, 21:56
VIDEO: Tiskovka před EKL s Plovdivem

FOTO: Trénink před odvetou s Plovdivem včera, 19:27
FOTO: Trénink před odvetou s Plovdivem

Info pro fanoušky k zápasu s Plovdivem pondělí, 26.07.2021 22:00
Info pro fanoušky k zápasu s Plovdivem

Informace k prodeji vstupenek na UECL pondělí, 26.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

VIDEO: Milan Petržela po zápase v Liberci pondělí, 26.07.2021 09:00
VIDEO: Milan Petržela po zápase v Liberci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace