Marek Havlík povolán k reprezentaci

neděle, 06.09.2020 18:20
Marek Havlík povolán k reprezentaci
havlik-repre131115.jpg

Hráči Slovácka dostali po náročném týdnu v reprezentační přestávce volný víkend. Marka Havlíka však včera odpoledne „vyrušil“ nečekaný telefonát a záložník Slovácka po něm vyrazil na reprezentační sraz do Olomouce.

„Jsem samozřejmě rád, i když jsou to velmi zvláštní okolnosti. Včera mi volal pan Kučera, že po zápase na Slovensku skládají nový tým a dostal jsem nominaci, tak jsem po konzultaci s trenérem Svědíkem a rodinou vyrazil do Olomouce,“ popisuje Havlík, který do výsledku testů na COVID čekal zavřený na hotelovém pokoji.

„Vlastně jsem se do výsledků testů s nikým ze spoluhráčů neviděl. Opatření jsou velmi přísná a jde vidět, že se pro to dělá opravdu maximum. Včera jsme absolvovali testy na COVID, a pak jsme čekali na pokojích na výsledky. Každý je na pokoji sám a ani při testech jsem neviděl nikoho ze spoluhráčů. Jídlo nám personál hotelu nosil na pokoj. Nebo na pokoj - vlastně ho nechali přede dveřmi a jen zaklepali,“ pokračuje Marek Havlík, pro kterého je to tak trochu návrat do roku 2017, kdy byl dodatečně povolaný na Euro U21 do Polska.

„Je pravda, že tehdy jsem byl nominován taky až dodatečně a v zápase s Itálií jsem šel ve druhém poločase na hřiště a deset minut před koncem jsem vstřelil vítěznou branku na 2:1,“ vzpomíná Havlík na šampionát v Tychách.

Sobotní testy dopadly negativně, a tak v pondělí 7. září oblékne Marek Havlík po reprezentačním dresu U21 i reprezentační dres seniorské reprezentace v zápase Ligy národů proti Skotsku. Utkání je na programu od 20:45 na stadionu v Olomouci.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:02
> všechna videa
FANSHOP
Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

Magnetka Slovácko

Magnetka Slovácko
49 Kč

Šála konferenční liga 2021/22

Šála konferenční liga 2021/22
450 Kč

Body Slovácko růžové

Body Slovácko růžové
350 Kč

Šála bílomodrá

Šála bílomodrá
350 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko veze tři body z Liberce před 49 minutami
Slovácko veze tři body z Liberce

Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před 9 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

Ženy porazily Austrii Vídeň před 9 hodinami
Ženy porazily Austrii Vídeň

Daníček: První ligová kola bývají ošemetná včera, 17:22
Daníček: První ligová kola bývají ošemetná

Informace k prodeji vstupenek na UECL pátek, 23.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace