Marek Havlík povolán k reprezentaci

neděle, 06.09.2020 18:20
Marek Havlík povolán k reprezentaci
havlik-repre131115.jpg

Hráči Slovácka dostali po náročném týdnu v reprezentační přestávce volný víkend. Marka Havlíka však včera odpoledne „vyrušil“ nečekaný telefonát a záložník Slovácka po něm vyrazil na reprezentační sraz do Olomouce.

„Jsem samozřejmě rád, i když jsou to velmi zvláštní okolnosti. Včera mi volal pan Kučera, že po zápase na Slovensku skládají nový tým a dostal jsem nominaci, tak jsem po konzultaci s trenérem Svědíkem a rodinou vyrazil do Olomouce,“ popisuje Havlík, který do výsledku testů na COVID čekal zavřený na hotelovém pokoji.

„Vlastně jsem se do výsledků testů s nikým ze spoluhráčů neviděl. Opatření jsou velmi přísná a jde vidět, že se pro to dělá opravdu maximum. Včera jsme absolvovali testy na COVID, a pak jsme čekali na pokojích na výsledky. Každý je na pokoji sám a ani při testech jsem neviděl nikoho ze spoluhráčů. Jídlo nám personál hotelu nosil na pokoj. Nebo na pokoj - vlastně ho nechali přede dveřmi a jen zaklepali,“ pokračuje Marek Havlík, pro kterého je to tak trochu návrat do roku 2017, kdy byl dodatečně povolaný na Euro U21 do Polska.

„Je pravda, že tehdy jsem byl nominován taky až dodatečně a v zápase s Itálií jsem šel ve druhém poločase na hřiště a deset minut před koncem jsem vstřelil vítěznou branku na 2:1,“ vzpomíná Havlík na šampionát v Tychách.

Sobotní testy dopadly negativně, a tak v pondělí 7. září oblékne Marek Havlík po reprezentačním dresu U21 i reprezentační dres seniorské reprezentace v zápase Ligy národů proti Skotsku. Utkání je na programu od 20:45 na stadionu v Olomouci.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 8 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Podsedák 2020

Podsedák 2020
350 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Samolepka Slovácko

Samolepka Slovácko
89 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

Šusťáková bunda Puma modrá

Šusťáková bunda Puma modrá
1890 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Liga žen dostala zelenou před 5 hodinami
Liga žen dostala zelenou

Kliment: Jsme tady jedna velká parta před 5 hodinami
Kliment: Jsme tady jedna velká parta

VIDEO: Tiskovka po zápase s Bohemians včera, 20:53
VIDEO: Tiskovka po zápase s Bohemians

Slovácko loupilo v Ďolíčku včera, 17:45
Slovácko loupilo v Ďolíčku

Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi pátek, 22.01.2021 06:55
Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace