Marek Havlík: Začátek bude asi opatrný

středa, 19.08.2020 14:48
Marek Havlík: Začátek bude asi opatrný
havlik01032020.jpg

Slovácko již vyhlíží start nového ročníku ligové soutěže a hned na úvod se ve Zlíně odehraje krajské derby mezi Zlínem a Slováckem. Na utkání se těší i záložník Marek Havlík, kterého mrzí, že skrz opatření proti koronaviru nebude v hledišti taková atmosféra, jako v předchozích letech.

"Na start ligy se těšíme. Navíc hned na úvod derby ve Zlíně. Jenom je škoda, že to bude bez našich fanoušků, protože derby je právě o tom, že to jiskří jak na hřišti, tak i v hledišti. Bohužel to bude bez pořádné atmosféry," říká Havlík, který očekává počáteční oťukávání obou týmů.

"Myslím si, že začátek bude z obou stran opatrný. Přeci jenom ty první zápasy v sezoně jsou takové nečitelné a každý čeká, s čím přijde soupeř," vysvětluje Havlík

Do Zlína se na konci minulé sezony vrátil trenér Bohumil Páník, který v minulosti se Zlínem postoupil do nejvyšší soutěže a přes vítězství v poháru nakoukl i do pohárové Evropy. 

"Trenér Páník měl se Zlínem úspěchy a i v Baníku měl dobré výsledky. Již v minulosti byl Zlín silný v rychlém přechodu do útočné fáze. Na to si budeme muset dát pozor. Vepředu mají Poznara, který umí podržet míč a i skórovat," varuje Havlík, který je přesvědčený, že Slovácko je na start soutěže dobře připravené.

"Až liga opravdu ukáže, jak na tom jsme, ale já si myslím, že jsme dobře připravení, protože to byla fyzicky hodně náročná příprava. Na začátku jsme měli se slovenskými týmy výborné výsledky, ale v závěru jsme měli, podle mě, kvalitnější soupeře a s nimi se ukázalo, že ještě není vše takové, jaké by být mělo, a že je stále na čem pracovat," říká Havlík.

Slovácko v letní pauze posílilo několik hráčů, včetně útočníka Cicilia, který dal čtyři branky a stal se tak nejlepším střelcem letní přípravy.

"Je to super kluk a myslím, že v lize ještě ukáže, co v něm je, protože umí podržet balón a již v přípravě prokázal, že je gólový," dodává Marek Havlík.

Utkání prvního ligového kola mezi FC FASTAV Zlín a 1.FC SLOVÁCKO se odehraje v sobotu 22. srpna od 17:00 hod. na stadionu Letná ve Zlíně.


Článek je přiřazen k hráči: Marek Havlík.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 09:57
> všechna videa
FANSHOP
Kšiltovka Slovácko bílá dětská

Kšiltovka Slovácko bílá dětská
299 Kč

Podtácek Slovácko

Podtácek Slovácko
99 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Šála tkaná

Šála tkaná
350 Kč

Dres originál Puma White 2019/2020

Dres originál Puma White 2019/2020
1990 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Michal Kadlec: Je za tím dřina celého týmu včera, 13:35
Michal Kadlec: Je za tím dřina celého týmu

V Ďolíčku přepsáno hned několik rekordů pondělí, 25.01.2021 08:21
V Ďolíčku přepsáno hned několik rekordů

Kliment: Jsme tady jedna velká parta neděle, 24.01.2021 09:49
Kliment: Jsme tady jedna velká parta

Liga žen dostala zelenou neděle, 24.01.2021 09:00
Liga žen dostala zelenou

VIDEO: Tiskovka po zápase s Bohemians sobota, 23.01.2021 20:53
VIDEO: Tiskovka po zápase s Bohemians

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace