Martin Svědík po zápase s Prostějovem

neděle, 17.05.2020 08:37
Martin Svědík po zápase s Prostějovem
svedik060520.jpg

Po dlouhé přestávce, vynucené pandemií koronaviru včera Slovácko nastoupilo poprvé k přípravnému zápasu. Druholigový Prostějov zdolali svěřenci Martina Svědíka 4:1. O osudu utkání rozhodl první poločas, ve kterém Slovácko nastřílelo tři branky.

„Mělo to nějaké parametry v obranné fázi. Také jsme vstřelili branky, ale byla tam i pasáž, ve které jsme zbytečně ztráceli míče. Samozřejmě bylo znát, že jsme dlouho nehráli. Mělo to věci, které jsou pro nás důležité,“ hodnotil první poločas trenér Martin Svědík. Naopak ke druhé půlce měl trenér Slovácka výhrady. 

„Zbytečně jsme hostům dovolili dát branku, také jsme se nechali zbytečně zatlačit. Měli plno standardek. Na naší straně bylo zase spousta ztrát v nebezpečných prostorech od klíčových hráčů. Tam jsem určitě spokojený nebyl. Hlavně individuální výkony a týmové pojetí byl z naší strany v druhé půlce paskvil. Měli jsme čtyři vyložené šance a nedali ani jednu, s tím nemůžu být spokojený,“ vysvětluje Svědík, který je rád, že hráči konečně mohli vyběhnout na hřiště a odehrát klasické utkání.

„Všichni to přivítali, kluci jsou rádi, že liga za chviličku znovu začne. Všechno to směřuje k tomu, abychom byli na první ligový zápas připravení. Ještě přemýšlíme, že bychom přidali jeden přípravný zápas. Chceme vytížit víc hráče z širšího kádru. Na úvod ligy je šest zápasů v kuse, pro hráče to bude náročné,“ pokračuje a je rád, že se týmu vyprazdňuje marodka.

„Patrik Šimko a Filip Vecheta, to jsou jediní dva hráči, kteří jsou zranění. Patrik Šimko, by měl být na ligu připravený. Také jste viděli, že po zranění už nastoupil i Jan Kliment,“ dodává Martin Svědík.

VIDEO: OHLASY PO ZÁPASE S PROSTĚJOVEM


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 28.09.2020 10:35
> všechna videa
FANSHOP
Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

Štamprle Slovácko

Štamprle Slovácko
60 Kč

Šusťáková bunda Puma modrá

Šusťáková bunda Puma modrá
1890 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Tréninková taška Puma černá

Tréninková taška Puma černá
990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U16: V dohrávce 8.kola mladší dorost zvítězil v Kroměříži včera, 19:52
U16: V dohrávce 8.kola mladší dorost zvítězil v Kroměříži

U11 zvítězila v KP mladších žáků včera, 09:55
U11 zvítězila v KP mladších žáků

Pohár s Prostějovem v úterý 6. října pondělí, 28.09.2020 10:55
Pohár s Prostějovem v úterý 6. října

VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii pondělí, 28.09.2020 10:43
VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii

U14: První prohra v Hodoníně neděle, 27.09.2020 21:52
U14: První prohra v Hodoníně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace