Martin Svědík po zápase s Prostějovem

neděle, 17.05.2020 08:37
Martin Svědík po zápase s Prostějovem
svedik060520.jpg

Po dlouhé přestávce, vynucené pandemií koronaviru včera Slovácko nastoupilo poprvé k přípravnému zápasu. Druholigový Prostějov zdolali svěřenci Martina Svědíka 4:1. O osudu utkání rozhodl první poločas, ve kterém Slovácko nastřílelo tři branky.

„Mělo to nějaké parametry v obranné fázi. Také jsme vstřelili branky, ale byla tam i pasáž, ve které jsme zbytečně ztráceli míče. Samozřejmě bylo znát, že jsme dlouho nehráli. Mělo to věci, které jsou pro nás důležité,“ hodnotil první poločas trenér Martin Svědík. Naopak ke druhé půlce měl trenér Slovácka výhrady. 

„Zbytečně jsme hostům dovolili dát branku, také jsme se nechali zbytečně zatlačit. Měli plno standardek. Na naší straně bylo zase spousta ztrát v nebezpečných prostorech od klíčových hráčů. Tam jsem určitě spokojený nebyl. Hlavně individuální výkony a týmové pojetí byl z naší strany v druhé půlce paskvil. Měli jsme čtyři vyložené šance a nedali ani jednu, s tím nemůžu být spokojený,“ vysvětluje Svědík, který je rád, že hráči konečně mohli vyběhnout na hřiště a odehrát klasické utkání.

„Všichni to přivítali, kluci jsou rádi, že liga za chviličku znovu začne. Všechno to směřuje k tomu, abychom byli na první ligový zápas připravení. Ještě přemýšlíme, že bychom přidali jeden přípravný zápas. Chceme vytížit víc hráče z širšího kádru. Na úvod ligy je šest zápasů v kuse, pro hráče to bude náročné,“ pokračuje a je rád, že se týmu vyprazdňuje marodka.

„Patrik Šimko a Filip Vecheta, to jsou jediní dva hráči, kteří jsou zranění. Patrik Šimko, by měl být na ligu připravený. Také jste viděli, že po zranění už nastoupil i Jan Kliment,“ dodává Martin Svědík.

VIDEO: OHLASY PO ZÁPASE S PROSTĚJOVEM


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:35
> všechna videa
FANSHOP
Dárkový poukaz

Dárkový poukaz
200 Kč

Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá pánská

Kšiltovka Slovácko bílá pánská
350 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou včera, 21:46
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou

Slovácko porazilo Karvinou 2:0 včera, 20:06
Slovácko porazilo Karvinou 2:0

VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou včera, 06:32
VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou

MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat pondělí, 01.06.2020 18:50
MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat

Výhra nemocnici a dětskému domovu neděle, 31.05.2020 14:27
Výhra nemocnici a dětskému domovu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace