Michal Kadlec: Zápas jsme vybojovali

pondělí, 13. 8. 2018 08:12
Michal Kadlec: Zápas jsme vybojovali
kadlec130818.jpg

Michal Kadlec se do přípravy se Slováckem zapojil hned na jejím začátku, ale první soutěžní utkání mohl odehrát až v sobotu proti olomoucké Sigmě, když se jeho přestup podařilo v pátek úspěšně dotáhnout.

„Dlouho se to táhlo a jsem rád, že je to u konce a já mohl vyběhnout k ligovému zápasu za Slovácko. Momentálně už se dívám jenom na Slovácko, jsem tady doma, otvíral jsem tady stadion. Dobře si to pamatuji. Vždycky jsem se sem rád vracel. Když jsem dneska mohl vyběhnout k zápasu, tak jsem měl skvělý pocit,“ říkal po zápase Kadlec, který poděkoval hlavně spoluhráčům za vybojované vítězství.

„Co se týče hry, tak z mé strany to nebylo úplně ono. V týdnu jsem měl problémy s nohou, moc jsem toho nenatrénoval a rozhodně se dá hrát daleko lépe, ani nohy nebyly, tak jak jsem si to představoval. Kluci zápas odmakali i za mě, za což jim musím poděkovat a snad jim to vrátím v příštích zápasech,“ pokračuje Kadlec, který přiznal, že tréninkový výpadek se na něm podepsal.

„Musím se přiznat, že už po prvních čtvrthodině jsme viděl hvězdičky. Není jednoduché běhat na kraji obrany, když jsem toho moc nenatrénoval. S trenérem jsme se domluvili, že do zápasu půjdu. Bylo to náročné i z toho důvodu, že poslední soutěžní zápas jsem odehrál někdy v říjnu loňského roku. Doufám, že s dalšími zápasy to bude jenom lepší a lepší. Nejdůležitější je, že jsme dneska vyhráli,“ je rád Kadlec, který si cení výhry s kvalitním soupeřem.

„V uplynulé sezoně hrála Sigma výborný fotbal. Skončila čtvrtá a hraje poháry, ale bylo vidět, že máme kvalitní tým a můžeme si to rozdat s každým. Po gólu jsme sice trochu polevili, ale nebylo nic jednoduchého hrát do plných v takovém počasí. Zápas jsme vybojovali a zaslouženě vyhráli. Doma chceme udělala tvrz, aby se odtud body nevozily, tak jako to bývalo dříve a k tomu přivézt nějaký ten bod i z venku. Tento tým na to má,“ je přesvědčený Kadlec.


Článek je přiřazen k hráči: Michal Kadlec.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 09:27
> všechna videa
FANSHOP
Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Hrnek pruhovaný

Hrnek pruhovaný
190 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Daníček: Hrajeme o své jméno a jméno klubu včera, 14:28
Daníček: Hrajeme o své jméno a jméno klubu

Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím středa, 22. 5. 2019 10:50
Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím

Víkendové výsledky mládežnických celků úterý, 21. 5. 2019 11:25
Víkendové výsledky mládežnických celků

Juniorka porazila Mladou Boleslav pondělí, 20. 5. 2019 18:28
Juniorka porazila Mladou Boleslav

Jan Navrátil: Podali jsme špatný výkon neděle, 19. 5. 2019 09:13
Jan Navrátil: Podali jsme špatný výkon

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace