Michal Šmarda k přípravě a soustředění

úterý, 21.01.2020 17:25
Michal Šmarda k přípravě a soustředění
smarda140119.jpg

Slovácko se po týdenním soustředění v Chorvatsku, kde panovalo mnohem teplejší počasí, vrátilo zpět na Moravu, kde se tým na přírodní hřiště zatím nedostane - „Je to realita a musíme se s tím popasovat, určitě to zvládneme,“ říká Michal Šmarda.

Slovácko již v minulých letech absolvovalo dvě zahraniční soustředění a díky tomu si hráči užijí mnohem více přírodní trávy. Letos to bylo poprvé, co tým absolvoval zimní soustředění v Chorvatsku.

„Našli jsme tam velmi dobré podmínky, co se týče teploty i zázemí. Trošku mohl být lepší terén, ale pořád to byla přírodní tráva, takže super. Kluci to odmakali jak se má a k tomu jsme odehráli tři přípravné zápasy, které splnily náš cíl, takže spokojenost,“ vrací se k soustředění v Chorvatsku Šmarda. Tento týden však hráči vstřebávají dvoufázové tréninky opět v domácím prostředí. 

„Největší rozdíl mezi tímto a minulým týdnem je v zápasech, takže tomu je uzpůsobený i tréninkový proces. Tady jedeme každý den dvoufázové tréninky a týden ukončíme zápasem s Uničovem,“ pokračuje asistent trenéra, který již vyhlíží herní soustředění v Turecku. 

„Doufám, že nám vyjde počasí. Čekají nás tam čtyři přípravné zápasy a volnější tréninky se zaměřením na taktiku a součinnost. Závěr přípravy již budeme směřovat ke startu ligy a prvnímu zápasu jarní části soutěže,“ vysvětluje.

Někteří hráči do posledního přípravného zápasu s Dinamem Zagreb nenastoupili. Důvodem jsou lehčí zranění a těmto hráčům byly naordinovaný individuální tréninky. 

„Někteří hráči měli menší zdravotní problémy, takže mají individuální plány. Není to nic vážného, ale právě abychom předešli problémům, tak jsme u některých zvolnili. Směřujeme to k tomu, aby hráči byli zdraví a dobře kondičně připravení,“ dodává Šmarda.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 07.06.2021 04:06
> všechna videa
FANSHOP
Aroma do auta

Aroma do auta
69 Kč

Placatka Slovácko

Placatka Slovácko
290 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

Tréninková mikina Puma modrá

Tréninková mikina Puma modrá
1390 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Tamara Morávková hráčkou Slovácka včera, 12:49
Tamara Morávková hráčkou Slovácka

Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece pondělí, 07.06.2021 16:00
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece

Informace k letní přípravě A-TÝMU pondělí, 07.06.2021 10:20
Informace k letní přípravě A-TÝMU

Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní neděle, 06.06.2021 22:00
Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní

Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů! středa, 02.06.2021 10:09
Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace