Michal Šmarda k přípravě a soustředění

úterý, 21.01.2020 17:25
Michal Šmarda k přípravě a soustředění
smarda140119.jpg

Slovácko se po týdenním soustředění v Chorvatsku, kde panovalo mnohem teplejší počasí, vrátilo zpět na Moravu, kde se tým na přírodní hřiště zatím nedostane - „Je to realita a musíme se s tím popasovat, určitě to zvládneme,“ říká Michal Šmarda.

Slovácko již v minulých letech absolvovalo dvě zahraniční soustředění a díky tomu si hráči užijí mnohem více přírodní trávy. Letos to bylo poprvé, co tým absolvoval zimní soustředění v Chorvatsku.

„Našli jsme tam velmi dobré podmínky, co se týče teploty i zázemí. Trošku mohl být lepší terén, ale pořád to byla přírodní tráva, takže super. Kluci to odmakali jak se má a k tomu jsme odehráli tři přípravné zápasy, které splnily náš cíl, takže spokojenost,“ vrací se k soustředění v Chorvatsku Šmarda. Tento týden však hráči vstřebávají dvoufázové tréninky opět v domácím prostředí. 

„Největší rozdíl mezi tímto a minulým týdnem je v zápasech, takže tomu je uzpůsobený i tréninkový proces. Tady jedeme každý den dvoufázové tréninky a týden ukončíme zápasem s Uničovem,“ pokračuje asistent trenéra, který již vyhlíží herní soustředění v Turecku. 

„Doufám, že nám vyjde počasí. Čekají nás tam čtyři přípravné zápasy a volnější tréninky se zaměřením na taktiku a součinnost. Závěr přípravy již budeme směřovat ke startu ligy a prvnímu zápasu jarní části soutěže,“ vysvětluje.

Někteří hráči do posledního přípravného zápasu s Dinamem Zagreb nenastoupili. Důvodem jsou lehčí zranění a těmto hráčům byly naordinovaný individuální tréninky. 

„Někteří hráči měli menší zdravotní problémy, takže mají individuální plány. Není to nic vážného, ale právě abychom předešli problémům, tak jsme u některých zvolnili. Směřujeme to k tomu, aby hráči byli zdraví a dobře kondičně připravení,“ dodává Šmarda.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
http://vstupenky.fcslovacko.cz/fcslovacko/general/list?mrsid
TVSlovácko
sobota, 22.02.2020 18:41
> všechna videa
FANSHOP
Propiska bílá

Propiska bílá
45 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
990 a 1290 Kč

Vlaječka Slovácko

Vlaječka Slovácko
175 Kč

Dres originál Nike bílý 2018/2019

Dres originál Nike bílý 2018/2019
900 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Navrátil: Remíza je asi spravedlivá včera, 08:25
Navrátil: Remíza je asi spravedlivá

Daniel Mareček hráčem Slovácka sobota, 22.02.2020 20:00
Daniel Mareček hráčem Slovácka

VIDEO: Tiskovka po zápase v Ml. Boleslavi sobota, 22.02.2020 19:27
VIDEO: Tiskovka po zápase v Ml. Boleslavi

Slovácko veze bod z Mladé Boleslavi sobota, 22.02.2020 16:24
Slovácko veze bod z Mladé Boleslavi

Martin Svědík před zápasem v Boleslavi čtvrtek, 20.02.2020 08:45
Martin Svědík před zápasem v Boleslavi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace