Michal Šmarda k přípravě a soustředění

úterý, 21.01.2020 17:25
Michal Šmarda k přípravě a soustředění
smarda140119.jpg

Slovácko se po týdenním soustředění v Chorvatsku, kde panovalo mnohem teplejší počasí, vrátilo zpět na Moravu, kde se tým na přírodní hřiště zatím nedostane - „Je to realita a musíme se s tím popasovat, určitě to zvládneme,“ říká Michal Šmarda.

Slovácko již v minulých letech absolvovalo dvě zahraniční soustředění a díky tomu si hráči užijí mnohem více přírodní trávy. Letos to bylo poprvé, co tým absolvoval zimní soustředění v Chorvatsku.

„Našli jsme tam velmi dobré podmínky, co se týče teploty i zázemí. Trošku mohl být lepší terén, ale pořád to byla přírodní tráva, takže super. Kluci to odmakali jak se má a k tomu jsme odehráli tři přípravné zápasy, které splnily náš cíl, takže spokojenost,“ vrací se k soustředění v Chorvatsku Šmarda. Tento týden však hráči vstřebávají dvoufázové tréninky opět v domácím prostředí. 

„Největší rozdíl mezi tímto a minulým týdnem je v zápasech, takže tomu je uzpůsobený i tréninkový proces. Tady jedeme každý den dvoufázové tréninky a týden ukončíme zápasem s Uničovem,“ pokračuje asistent trenéra, který již vyhlíží herní soustředění v Turecku. 

„Doufám, že nám vyjde počasí. Čekají nás tam čtyři přípravné zápasy a volnější tréninky se zaměřením na taktiku a součinnost. Závěr přípravy již budeme směřovat ke startu ligy a prvnímu zápasu jarní části soutěže,“ vysvětluje.

Někteří hráči do posledního přípravného zápasu s Dinamem Zagreb nenastoupili. Důvodem jsou lehčí zranění a těmto hráčům byly naordinovaný individuální tréninky. 

„Někteří hráči měli menší zdravotní problémy, takže mají individuální plány. Není to nic vážného, ale právě abychom předešli problémům, tak jsme u některých zvolnili. Směřujeme to k tomu, aby hráči byli zdraví a dobře kondičně připravení,“ dodává Šmarda.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 10:35
> všechna videa
FANSHOP
Tréninková taška Puma černá

Tréninková taška Puma černá
990 Kč

Kšiltovka Slovácko navy pánská

Kšiltovka Slovácko navy pánská
350 Kč

Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
990 a 1290 Kč

Tréninkové triko Puma modré

Tréninkové triko Puma modré
790 Kč

Půllitr vroubkovaný

Půllitr vroubkovaný
179 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U16: V dohrávce 8.kola mladší dorost zvítězil v Kroměříži před 2 hodinami
U16: V dohrávce 8.kola mladší dorost zvítězil v Kroměříži

U11 zvítězila v KP mladších žáků před 12 hodinami
U11 zvítězila v KP mladších žáků

Pohár s Prostějovem v úterý 6. října včera, 10:55
Pohár s Prostějovem v úterý 6. října

VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii včera, 10:43
VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii

U14: První prohra v Hodoníně neděle, 27.09.2020 21:52
U14: První prohra v Hodoníně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace