Michal Šmarda k přípravě a soustředění

úterý, 21.01.2020 17:25
Michal Šmarda k přípravě a soustředění
smarda140119.jpg

Slovácko se po týdenním soustředění v Chorvatsku, kde panovalo mnohem teplejší počasí, vrátilo zpět na Moravu, kde se tým na přírodní hřiště zatím nedostane - „Je to realita a musíme se s tím popasovat, určitě to zvládneme,“ říká Michal Šmarda.

Slovácko již v minulých letech absolvovalo dvě zahraniční soustředění a díky tomu si hráči užijí mnohem více přírodní trávy. Letos to bylo poprvé, co tým absolvoval zimní soustředění v Chorvatsku.

„Našli jsme tam velmi dobré podmínky, co se týče teploty i zázemí. Trošku mohl být lepší terén, ale pořád to byla přírodní tráva, takže super. Kluci to odmakali jak se má a k tomu jsme odehráli tři přípravné zápasy, které splnily náš cíl, takže spokojenost,“ vrací se k soustředění v Chorvatsku Šmarda. Tento týden však hráči vstřebávají dvoufázové tréninky opět v domácím prostředí. 

„Největší rozdíl mezi tímto a minulým týdnem je v zápasech, takže tomu je uzpůsobený i tréninkový proces. Tady jedeme každý den dvoufázové tréninky a týden ukončíme zápasem s Uničovem,“ pokračuje asistent trenéra, který již vyhlíží herní soustředění v Turecku. 

„Doufám, že nám vyjde počasí. Čekají nás tam čtyři přípravné zápasy a volnější tréninky se zaměřením na taktiku a součinnost. Závěr přípravy již budeme směřovat ke startu ligy a prvnímu zápasu jarní části soutěže,“ vysvětluje.

Někteří hráči do posledního přípravného zápasu s Dinamem Zagreb nenastoupili. Důvodem jsou lehčí zranění a těmto hráčům byly naordinovaný individuální tréninky. 

„Někteří hráči měli menší zdravotní problémy, takže mají individuální plány. Není to nic vážného, ale právě abychom předešli problémům, tak jsme u některých zvolnili. Směřujeme to k tomu, aby hráči byli zdraví a dobře kondičně připravení,“ dodává Šmarda.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 16 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií před 16 hodinami
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií

VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií včera, 19:49
VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií

Slovácko podlehlo Slavii 2:3 včera, 17:51
Slovácko podlehlo Slavii 2:3

Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií včera, 11:34
Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií

Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko pátek, 26.02.2021 21:12
Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace