Michal Tomič: Radost z debutu mi zhořkla

sobota, 19.12.2020 13:48
Michal Tomič: Radost z debutu mi zhořkla
tomic181220.JPG

Michal Tomič přestoupil na Slovácko v létě a na svůj start si kvůli zranění musel počkat až do prosince. První minuty odehrál v Brně, kde nakonec Slovácko nadějný výsledek neudrželo a Michalovi tak debut zhořkl.

„V první řadě jsem byl velmi šťastný, že konečně nastupuji do ligového zápasu. Bohužel se to pak vyvrbilo prohrou, takže ten debut mi zhořkl. To se ale ve fotbale stává a my se musíme soustředit na další zápas,“ vrací se ke středečnímu utkání slovenský obránce, který se nyní cítí zdravotně fit.

„Cítím se nyní velmi dobře. Všechno je v pořádku, a i koleno poslouchá. Snad se mi vše podařilo doléčit a já věřím, že těch ligových startů bude postupně přibývat,“ přeje si Tomič, který by v nedělním zápase při absenci Michala Kadlece mohl nastoupit i v základní sestavě.

„Rozhodnutí, jaká bude sestavu na zápas, je na trenérovi. Vše se definitivně rozhodně na předzápasovém tréninku. Žádné očekávání nemám. Já se jen snažím být stoprocentně připravený, ale jestli budu v základní sestavě, nebo nastoupím až v průběhu zápasu je na trenérovi,“ říká letní posila, která hodnotí českou ligu.

„Česká soutěž je fyzicky náročnější než slovenská liga, což jsem stihl pocítit už v tréninkovém procesu a celkově je víc sledovaná jak slovenská liga,“ popisuje základní rozdíly a vyhlíží nedělní utkání s Plzní.

„S trenérem Gulou jsem komunikoval naposledy v létě, kdy jsem s ním konzultoval právě informace o české lize. Určitě se na zápas těším, protože tam mám i spoluhráče ze Žiliny Káčera (Miroslav Káčer) a Kašu (Filip Kaša) a určitě i trenéra rád pozdravím, protože mě vedl v mládežnické reprezentaci,“ pokračuje odchovanec Myjavy, který si je vědom síly soupeře a kvalit slovenského odborníka na Lavičce Viktorie.

„Určitě svůj tým dobře připraví, ale my se musíme soustředit hlavně na sebe, abychom my byli dobře připravení na Plzeň a samozřejmě bychom chtěli bodovat už kvůli posledním dvěma ligovým zápasům, kde jsme body ztratili,“ připomíná a nemá problém s tím, že se liga protáhla až skoro do Štědrého dne.

„To, že se hraje těsně před vánocemi mi nevadí. Je to moje práce a ve světě je to běžné. Mrzí mě, že se hraje bez diváků, protože když byly zápasy s omezeným počtem alespoň těch 2000 lidí, tak to bylo o něčem jiném. Přeci jen k fotbalu patří atmosféra a ty zápasy pak mají jiný náboj,“ dodává Michal Tomič


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:15
> všechna videa
FANSHOP
Dres originál Puma White 2019/2020

Dres originál Puma White 2019/2020
1990 Kč

Kšiltovka Slovácko navy dětská

Kšiltovka Slovácko navy dětská
299 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Šála tkaná

Šála tkaná
350 Kč

Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Daníček po zápase s Karvinou před 2 hodinami
VIDEO: Daníček po zápase s Karvinou

Reakce trenéra po zápase s Karvinou včera, 20:36
Reakce trenéra po zápase s Karvinou

Slovácko porazilo Karvinou včera, 18:00
Slovácko porazilo Karvinou

Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou pátek, 15.01.2021 21:29
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

Filip Kubala vyhlíží utkání s Karvinou středa, 13.01.2021 20:31
Filip Kubala vyhlíží utkání s Karvinou

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace