Miroslav Soukup před startem přípravy

neděle, 6. 6. 2010 21:48
Miroslav Soukup před startem přípravy
soukup1.jpg
Rozhovor před začátkem přípravy na sezónu 2010-2011 s Miroslavem Soukupem

Zítra zahajujete přípravu, jak bude probíhat její úvodní část?
První tři týdny budou probíhat v domácích podmínkách a nepůjde jen o kondiční přípravu, proto bych tuto část nazval spíše univerzálním blokem. V prvním týdnu nás čekají až třífázové tréninky. K tréninku budeme využívat různých hracích ploch v okolí Uherského Hradiště podle toho, jako budou procházet regenerací. Začneme na Širůchu, ale v průběhu úvodních tří týdnů se objevíme třeba i v Nedakonicích.

Po úvodní části máte naplánováno soustředění v Rakousku?
Ano, jedná se o herní soustředění, kde se utkáme s třemi kvalitními soupeři. Ty zatím neznáme, ale víme, že budeme využívat služeb specializovaného termálního komplexu nedaleko maďarských hranic asi 80 km za Vídní. Do tohoto komplexu jezdí na soustředění řada mužstev, takže na podobné služby jsou specializovaní.

Vedle těchto utkání máte v plánu sehrát i další přípravné zápasy?
Utkáme se v domácích podmínkách se Senicí a čeká nás také zápas v Ružomberku. Po návratu pak domácí generálka s Opavou, která bude součástí čtrnáctidenního bloku, kdy bychom rádi trénovali už na našem trávníku.

V plánu přípravy máte i modelová utkání. Budete si k nim zvát nějaké soupeře?
Nebudeme. Tato utkání budeme hrát mezi sebou. V těchto utkáních je větší prostor poznat jednotlivé hráče i možnosti jejich herních postů. V žádném případě je ale nechceme brát na lehkou. Chceme, aby i v těchto zápasech hráči hráli naplno. I tak se pozná, kdo má jaké vlastnosti. Měli by to být utkání hrané na 3x30 minut, které umožňují větší variabilitu v sestavě, ale měli by to být utkání, které budou rozhodovat pozvaní rozhodčí, tedy utkání hraná s plnou vážností.

Kdo se vám bude hlásit na pondělním úvodním tréninku?
Vedle hráčů, kteří se zdravotně dali přes dovolenou dohromady, jako je Urbánek, Perůtka a Svízela by měli přijít všichni další. Ráno se dohodneme i s hráči, kteří mají souhlas k jednání o novém angažmá, jakou formu přípravy u nás v klubu nastoupí. O některé je zájem, někteří jako například Tomáš Abrahám už angažmá mají. Do přípravy se zapojí i čtveřice dorostenců Hlůpik, Heča, Daníče a Stráník a také hráči, kteří se vrací z hostování Reinberk a Sládek. V kabině budou i hráči, které budeme testovat Holanďan Lorenzo Rimkus a Juraj Pilát, osmnáctiletý slovenský reprezentant z Púchova.

To je už definitivní podoba kádru?
Samozřejmě, že ne. Probíhají intenzívní jednání s dalšími hráči a v průběhu týdne by se k nám měli postupně připojovat. Zájem máme o tři hráče s prvoligovými zkušenostmi. Připojí se k nám i brankář Fryšták, který se vrací z hostování v Čáslavi a který za ni o víkendu ještě chytal.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
čtvrtek, 12. 9. 2019 12:02
> všechna videa
FANSHOP
Peněženka

Peněženka
490 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020
1990 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Dorost zvítězil na Spartě včera, 15:44
Dorost zvítězil na Spartě

Juniorka remizovala s Otrokovicemi včera, 13:43
Juniorka remizovala s Otrokovicemi

V úterý 17.9. Otevřený trénink přípravek včera, 10:13
V úterý 17.9. Otevřený trénink přípravek

Porcal: Čekal jsem na to pětadvacet let včera, 08:58
Porcal: Čekal jsem na to pětadvacet let

Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy sobota, 14. 9. 2019 23:12
Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace