MK: Tak dlouhou pauzu jsme neměli ani o Vánocích

úterý, 16.03.2021 07:53
MK: Tak dlouhou pauzu jsme neměli ani o Vánocích
kadlec150321.jpg

Slovácko čeká o víkendu utkání proti ostravskému Baníku. Svěřenci trenéra Martina Svědíka se budou muset vypořádat s herním, ale i tréninkovým výpadkem kvůli karanténě ligového týmu. „Tak dlouhou pauzu jsme neměli ani o Vánocích,“ říká obránce Michal Kadlec.

„Já jsem po zápase se Slavií potřeboval doléčit nějaké šrámy, takže jsem tu pauzu využil k tomu. Měl jsem klidový režim a jinak mám doma posilovnu s běžícím pásem, takže ten druhý týden karantény se alespoň udržuji v kondici,“ vysvětluje Michal Kadlec, který tak trávil více času s malým synátorem.

„S malým jsme trávili čas na zahradě u domu a věnoval jsem se rodině. Ono toho moc dělat nejde, maximálně dívat se na televizi a zahrát si na PlayStationu,“ pokračuje Kadlec, který byl s ostatními hráči v kontaktu jen prostřednictvím sociálních sítí.

„Máme na WhatsAppu uzavřenou skupinu, kde si píšeme. Tam jsme se povzbuzovali a zjišťovali jak na tom kdo je. Je to pro nás samozřejmě velká škoda, měli jsme dobrou sérii a i se Slavií jsme odehráli dobrý zápas a teď jsme z toho vypadli. Přeci jen čtrnáct dní je celkem dlouhá doba,“ mrzí Kadlece a poukazuje na fakt, že Slovácko mělo teď větší pauzu, jak v zimě.

„Tak dlouhou pauzu jsme neměli ani o Vánocích. Jednak jsme spolu kvůli karanténě nemohli trénovat a ti, kteří byli pozitivní, tak nemohli ani cvičit a udržovat se alespoň v nějaké kondici. Pro ty to bude o to horší,“ myslí si. Udržet se ve formě v domácích podmínkách je podle něj nemožné. 

„Leda by měl někdo ve sklepě celé hřiště, byl by u něj v karanténě celý tým a tam jsme pravidelně trénovali (úsměv). Co to s námi udělalo se ukáže až na hřišti,“ krčí Kadlec rameny. Slovácko přitom čeká ligové utkání proti ostravskému Baníku již v neděli.  

„Je to nepříjemné. Uvidíme, v jaké sestavě vůbec nastoupíme. Nikdy jsem to nezažil a nachystat se za čtyři dny po čtrnáctidenní karanténě na zápas, je pro nás obrovská nevýhoda,“ je si vědom. Ligu pak čeká reprezentační přestávka, ve které Slovácko sehraje pohárové utkání v Mladé Boleslavi a v brzké době se dají očekávat i další vložené zápasy s Pardubicemi a Sigmou Olomouc. Tým tak nejspíš čekají „anglické“ týdny.

„Když je tým v laufu a daří se, tak nám to nevadí. Na druhou stranu minulou sezonu jsme v závěru měli taky vložené zápasy a nedařilo se nám podle představ, takže tehdy nám to nevyhovovalo. Ono opravdu záleží na tom, na jaké vlně jedete. Samozřejmě teď hráči, kteří byli pozitivní a nemají natrénováno ani individuálně, tak hrát takto po sobě pro ně úplně ideální asi nebude,“ dodává Kadlec.


Článek je přiřazen k hráči: Michal Kadlec.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 4 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

Aroma do auta

Aroma do auta
69 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Tréninková mikina Puma modrá

Tréninková mikina Puma modrá
1390 Kč

Šortky Puma tmavě modré

Šortky Puma tmavě modré
490 a 590 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Martin Svědík po zápase s Pardubicemi před hodinou
VIDEO: Martin Svědík po zápase s Pardubicemi

Slovácko podlehlo Pardubicím 1:3 před 5 hodinami
Slovácko podlehlo Pardubicím 1:3

PR: Kopl mě z boku do nohy, jasná penalta neděle, 11.04.2021 11:08
PR: Kopl mě z boku do nohy, jasná penalta

Chtěli jsme vítěznou vlnu potvrdit i doma neděle, 11.04.2021 09:00
Chtěli jsme vítěznou vlnu potvrdit i doma

VIDEO: Tiskovka po zápase s Libercem sobota, 10.04.2021 22:39
VIDEO: Tiskovka po zápase s Libercem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace