Mládežníci Slovácka zaskočili West Ham United

sobota, 14. 3. 2015 10:16
Mládežníci Slovácka zaskočili West Ham United
Londyn_2015.jpg

Mládežnické kategorie 1.FC Slovácko U14, U15, U16 navázaly v minulém týdnu na započatou spolupráci s prvoligovým anglickým klubem West Ham United a odjely k přátelskému trojutkání do tréninkového střediska Rush Green v Londýně. V úterý se postupně všechny kategorie utkaly se stejně starými vrstevníky a v celkovém součtu byly překvapivě úspěšnější než tradiční účastník Premier League.

Jako první se představila kategorie U16 a jako jediná bohužel nedotáhla své utkání k bodovému konci. Po první půli byl na ukazateli stav 1:1, když na úvodní trefu domácích odpověděl Krejčík. V následujících minutách neproměnili svěřenci trenéra Němčického několik vyložených šancí a tak udeřilo na druhé straně. West Ham se postupně dostal až do trojbrankového vedení a na konečných 4:2 snížil za hosty Obdržálek.

Vpodvečer pak nastoupily ke svým utkáním výběry U15 a U14. V souběžně hraných utkáních se příznivci na stadionu nestačili divit, protože ať již v kategorii U15 tak i v kategorii U14 hosté jasně přehrávali domácí a plynule navyšovali výsledek. U „patnáctek“ bylo konečné skóre 4:1 pro hosty (Kohůt 2, Baran, Pernica), „čtrnáctky" vsítily ještě o jeden gól víc – 5:1 (Bukvic 2, Švrček 2, Reňák).

 

U16

West Ham United – 1.FC Slovácko   4:2 (1:1).

Branky: Krejčík, Obdržálek.

Hráčský kádr: Pěgřím, Horáček, Miklík, Olšanský, Jamný, Jakubowicz, Řihák, Žák, Krejčík, Liška, Hrabina, Pavlíček, Obdržálek.

Trenéři: P.Němčický, E.Chudárek.

 

U15

West Ham United – 1.FC Slovácko 1:4 (0:1).

Branky: Kohůt 2, Baran, Pernica.

Hráčský kádr: Kovář, Kuřina, Zvoníček, Baran, Vincour, Pernica, Leskovjan, Kohůt, Berčík, Kočiš, Šánek, Jurák, Janík, Dvořáček, Spáčil, Naňák, Dovrtěl.

Trenéři: T.Stýskal, M.Beran.

 

U14

West Ham United – 1.FC Slovácko 1:5 (1:3)

Branky: Bukvic 2, Švrček 2, Reňák.

Hráčský kádr: Hájek, Trčka, Kaňovský, Burac, Nedorostek, Kovalčík, Reňák, Bukvic, Šenkeřík, Novotný, Polášek, Velecký, Hruboš, Bartoš, Horák, Vrba, Švrček, Suchánek.

Trenéři: M.Vojtíšek, M.Posolda.

 

Hodnocení šéftrenéra mládeže Z.Botka: 

„Povedlo se nám realizovat jednu z dalších skvělých konfrontací se zahraničním týmem, navíc v samé kolébce kopané Anglii, takže pro všechny zúčastněné to byl velký zážitek. Ten byl ještě umocněn našimi příznivými výsledky, díky kterým jsme si vysloužili pozvání k sehrání utkání i na příští rok, takže já jsem byl s akcí velmi spokojen. Myslím, že tomu tak bylo i u většiny kluků a že si spousta z nich odnáší z našeho pobytu v Londýně zážitky na celý život. Na závěr bych chtěl ještě poděkovat panu Luďku Mikloškovi, bez jehož pomoci by pro nás bylo toto trojutkání jen těžko dosažitelné.“


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
sobota, 22. 6. 2019 14:51
> všechna videa
FANSHOP
Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

Štamprle Slovácko

Štamprle Slovácko
60 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko odcestovalo na soustředění před 5 hodinami
Slovácko odcestovalo na soustředění

VIDEO: Sestřih utkání se Skalicí + ohlasy včera, 08:45
VIDEO: Sestřih utkání se Skalicí + ohlasy

Slovácko porazilo Skalicu 1:0 sobota, 22. 6. 2019 12:41
Slovácko porazilo Skalicu 1:0

LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu středa, 19. 6. 2019 12:50
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu

VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem středa, 19. 6. 2019 08:20
VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace