Mládežníci Slovácka zaskočili West Ham United

sobota, 14. 3. 2015 10:16
Mládežníci Slovácka zaskočili West Ham United
Londyn_2015.jpg

Mládežnické kategorie 1.FC Slovácko U14, U15, U16 navázaly v minulém týdnu na započatou spolupráci s prvoligovým anglickým klubem West Ham United a odjely k přátelskému trojutkání do tréninkového střediska Rush Green v Londýně. V úterý se postupně všechny kategorie utkaly se stejně starými vrstevníky a v celkovém součtu byly překvapivě úspěšnější než tradiční účastník Premier League.

Jako první se představila kategorie U16 a jako jediná bohužel nedotáhla své utkání k bodovému konci. Po první půli byl na ukazateli stav 1:1, když na úvodní trefu domácích odpověděl Krejčík. V následujících minutách neproměnili svěřenci trenéra Němčického několik vyložených šancí a tak udeřilo na druhé straně. West Ham se postupně dostal až do trojbrankového vedení a na konečných 4:2 snížil za hosty Obdržálek.

Vpodvečer pak nastoupily ke svým utkáním výběry U15 a U14. V souběžně hraných utkáních se příznivci na stadionu nestačili divit, protože ať již v kategorii U15 tak i v kategorii U14 hosté jasně přehrávali domácí a plynule navyšovali výsledek. U „patnáctek“ bylo konečné skóre 4:1 pro hosty (Kohůt 2, Baran, Pernica), „čtrnáctky" vsítily ještě o jeden gól víc – 5:1 (Bukvic 2, Švrček 2, Reňák).

 

U16

West Ham United – 1.FC Slovácko   4:2 (1:1).

Branky: Krejčík, Obdržálek.

Hráčský kádr: Pěgřím, Horáček, Miklík, Olšanský, Jamný, Jakubowicz, Řihák, Žák, Krejčík, Liška, Hrabina, Pavlíček, Obdržálek.

Trenéři: P.Němčický, E.Chudárek.

 

U15

West Ham United – 1.FC Slovácko 1:4 (0:1).

Branky: Kohůt 2, Baran, Pernica.

Hráčský kádr: Kovář, Kuřina, Zvoníček, Baran, Vincour, Pernica, Leskovjan, Kohůt, Berčík, Kočiš, Šánek, Jurák, Janík, Dvořáček, Spáčil, Naňák, Dovrtěl.

Trenéři: T.Stýskal, M.Beran.

 

U14

West Ham United – 1.FC Slovácko 1:5 (1:3)

Branky: Bukvic 2, Švrček 2, Reňák.

Hráčský kádr: Hájek, Trčka, Kaňovský, Burac, Nedorostek, Kovalčík, Reňák, Bukvic, Šenkeřík, Novotný, Polášek, Velecký, Hruboš, Bartoš, Horák, Vrba, Švrček, Suchánek.

Trenéři: M.Vojtíšek, M.Posolda.

 

Hodnocení šéftrenéra mládeže Z.Botka: 

„Povedlo se nám realizovat jednu z dalších skvělých konfrontací se zahraničním týmem, navíc v samé kolébce kopané Anglii, takže pro všechny zúčastněné to byl velký zážitek. Ten byl ještě umocněn našimi příznivými výsledky, díky kterým jsme si vysloužili pozvání k sehrání utkání i na příští rok, takže já jsem byl s akcí velmi spokojen. Myslím, že tomu tak bylo i u většiny kluků a že si spousta z nich odnáší z našeho pobytu v Londýně zážitky na celý život. Na závěr bych chtěl ještě poděkovat panu Luďku Mikloškovi, bez jehož pomoci by pro nás bylo toto trojutkání jen těžko dosažitelné.“


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 20. 10. 2019 18:01
> všechna videa
FANSHOP
Hrnek pruhovaný

Hrnek pruhovaný
190 Kč

Peněženka

Peněženka
490 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

Šála tkaná

Šála tkaná
350 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Jan Kalabiška: Věřil jsem si včera, 09:07
Jan Kalabiška: Věřil jsem si

VIDEO: Tiskovka po zápase v Karviné neděle, 20. 10. 2019 20:11
VIDEO: Tiskovka po zápase v Karviné

Slovácko veze tři body z Karviné neděle, 20. 10. 2019 17:22
Slovácko veze tři body z Karviné

Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou neděle, 20. 10. 2019 10:20
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

Na Karvinou by měla platit aktivní hra pátek, 18. 10. 2019 09:31
Na Karvinou by měla platit aktivní hra

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace