SCM U17 30.9.2014

HS Kroměříž - 1.FC SLOVÁCKO  1:2 (1:1)

Branky: Knap, Janík

Slovácko vyhrálo těsně v Kroměříži

Slovácko nevstoupilo do utkání dobře. Scházela aktivita, pohyb a v rozehrávce větší přesnost. Naopak soupeř byl v mnoha momentech důraznější a zaslouženě od 20. minuty utkání vedl 1:0. V ten moment se Slovácko zlepšilo, začalo lépe kombinovat a po hezké akci vyrovnalo na 1:1. Druhá půle se odehrávala spíše mezi šestnáctkami se spoustou nepřesností. Přesto však hostující hráči dokázali vítězství strhnout na svoji stranu po přímém volném kopu Janíka.

Slovácko nepodalo dobrý výkon a v následujících utkání musí dojít ke zlepšení.

Sestava: Bartoš – Holík,Škubník, Lorenc, Čajka (Jüstel )– Pěnička, Šmatelka, Vrba (Janík )– Pospíšil, Kubala, Knap

Trenéři: Kameník, Gazdoš

V dalším utkání se kategorie U17 představí v pátek 3.10. na hřišti Třince

SCM U16  30. 9. 2014

Kroměříž - 1.FC Slovácko1:3  (1:1)

Branky: Gavenda, Hrabina, Pavlíček

Slovácko zvítězilo v Kroměříži.

Do utkání naši hráči vstoupili dobře a hned v první minutě jsme se ujali vedení díky brance Gavendy. Dále jsme byli lepším týmem než soupeř, ale naše šance byli nevyužity. Po jedné z chyb při rozehrávce nás soupeř potrestal a srovnal skóre.

V druhém poločase jsme se snažili soupeře ještě více zmáčknout na jejich polovině, ale hodně jsme kazili jednoduché přihrávky a nemohli jsme se dostat do souvislejšího tlaku. I přesto jsme dvěma brankami Hrabiny a Pavlíčka zápas úspěšně dotáhli do vítězného konce.

Sestava: Pěgřím – Jakubowicz ( Červinka), Miklík, Olšanský, Stojaspal – Krejčík (Vrána),  Žák (Pavlíček), Řihák  – Hrabina ( Jamný), Gabčo, Gavenda.

Trenéři: Němčický, Chudárek

Příští utkání zajíždí naši hráči 3.10. 2014 do Třince.

neděle, 13. 8. 2017 17:35