SCM U17  29.3.2015

1.FC SLOVÁCKO – ZBROJOVKA Brno  2:3

Branky: Škubník, Pospíšil

Slovácko prohrálo brankou v poslední minutě.

Slovácko bylo v úvodu utkání aktivní a dokázalo se dostat kombinací na polovinu soupeře. Ve finální fázi ale scházela přesnost, zvláště pak z křídelních prostorů. Soupeř ale dokázal také zahrozit. V případě jedné útočné fáze se ujal vedení střelou v PÚ. Slovácko ale dokázalo do poločasu srovnat, kdy se k míči po rohovém kopu dostal Škubník a vyrovnal na 1:1.

Úvod druhé půle patřil spíše hostům, kteří si vytvořili mírnou převahu a v útočné fázi byli nebezpeční. Po standardní situaci se ale prosadil Pospíšil a Slovácko vedlo 2:1. Hra dostala tempo a akce se střídaly na obou stranách. Chvíli před koncem dokázalo Brno srovnat na 2:2. Pro oba celky byl ale bod málo, takže spíše než udržení výsledku byla na hřišti vidět snaha o strhnutí vedení na svoji stranu. V poslední minutě se k míči dostal jeden z hráčů Brna a střelou z hranice pokutového území utkání rozhodl ve prospěch hostujícího týmu.

Sestava:  Bartoš - Holík, Kaňovský, Škubník, Čajka – Pěnička, Šmatelka (Mazel), Janík (Lorenc)  - Knap (Tkáč), Kubala, Pospíšil (Jüstel)

Trenéři: Kameník, Gazdoš

V dalším utkání se představí  kategorie U17 ve Zlíně v neděli 5.4. 10.30.

SCM U16  29. 3. 2015

1 .FC Slovácko – Zbr. Brno 1:5 (0:3)

Slovácko podlehlo vysoko, tentokrát Zbrojovce Brno.

Opět se nám v domácím prostředí nevedlo a zcela zaslouženě jsme prohráli.

Soupeř nás hned od začátku zatlačil na vlastní půlku a vysokým presinkem naše hráče donutil k chybám z kterých pak trestal  jak ze hry, tak ze standartních situací. My jsme mu, ale pomalou prací s míčem a malou aktivitou hry hodně práci usnadnili.

Je potřeba proti tak silným soupeřům jaké jsme na úvod jarních utkání sehráli hrát na hranici svých možností a přístup hráčů by měl být daleko na vyšší úrovni, než byl doposud.

Sestava: Pěgřím – Vlček (Jakubowicz), Miklík (Červinka), Olšanský, Jamný  – Krejčík (Žák), Řihák, Furmánek (Hrabina)  – Gabčo (Rožek), Obdržálek (Gavenda), Pavlíček.

Trenéři: Němčický, Chudárek

V dalším utkání se kluci kategorie U16 představí ve Zlíně v neděli 5.4. od 12:30.

čtvrtek, 15. 11. 2018 19:59