Mladší dorostenci přivezli z Třince jedno vítězství

úterý, 21. 4. 2015 09:57

SCM U17  19.4.2015

Třinec - 1.FC SLOVÁCKO  1:0

Slovácko nevstoupilo do utkání dobře. Ačkoliv si hned v úvodu dokázalo vytvořit převahu, nedokázalo dotáhnout útočné akce do konce. Scházela především přesnost. Přesto se ale dokázali hráči dostat do zakončení, kterému ale scházel důraz. Z ojedinělé akce tak zahrozil soupeř, kdy využil zaváhání obrany Slovácka a vstřelil branku 1:0.

Ve druhé půli se hra Slovácka zlepšila. Hráči začali být přesní v kombinaci a dokázali si vytvořit dostatečné množství šancí na to, aby utkání otočili ve svůj prospěch. Vstřelit branku se ale hráčům Slovácka nepodařilo.

Sestava:  Zatloukal - Holík, Kaňovský (Lorenc), Tkáč, Čajka – Pěnička (Mazel), Obdržálek, Šmatelka – Knap (Jüstel), Kubala, Pospíšil (Janík)

Trenéři: Kameník, Gazdoš

V dalším utkání se představí kategorie U17 v Opavě, v neděli 26.4 od 10:00.

SCM U16  20.4. 2015

Třinec - 1 .FC Slovácko 0:2 (0:2)

Branky: Krejčík, Červinka

V dnešním utkání jsme zahráli zatím nejlepší zápas jara. Od úvodu jsme byli lepším týmem. V kombinaci jsme byli po celý zápas lepším týmem, aktivita všech hráčů byla velká. Z toho pramenili dvě branky v prvním poločase. V druhém se obraz hry neměnil, byli jsme opět silní na míči, bohužel z mnoha šancí se nám nepodařilo vstřelit další branky.

Sestava: Pěgřím – Jakubowicz (Miklík), Olšanský, Červinka, Jamný – Řihák, Žák, Krejčík (Vlček) – Rožek, Furmánek, Pavlíček.

Trenéři: Němčický, Chudárek

K dalšímu utkání zajíždí U16 v neděli 26.4. do Opavy, začátek ve 12:00.