U17  22.3.2015

1.FC SLOVÁCKO – Baník Ostrava  2:1 (1:1)

Branky: Vrba, Šmatelka

Slovácko vyhrálo na domácí půdě s Baníkem Ostrava.

Slovácko vstoupilo do prvního jarního utkání aktivně a vytvořilo si mírnou převahu. Hned v úvodu tak mělo možnost zahrávat standardní situaci, ve které se hlavou prosadil Vrba - 1:0. Baník ale zvýšil tempo, hra se vyrovnala a hosté dokázali vstřelit branku – 1:1. Po změně stran byli aktivnější znova domácí hráči a dokázali si vytvořit více brankových příležitostí. V jedné z nich se z hranice pokutového území dokázal trefit Šmatelka. Hosté, kteří v závěru utkání hráli v 10 hráčích se v hektickém koncovce utkání již nedokázali prosadit.

Sestava:  Zatloukal – Kaňovský, Tkáč, Lorenc, Čajka – Pěnička, Vrba, Šmatelka (Mazel)  - Janík, Kubala, Knap (Pospíšil)

Trenéři: Kameník, Gazdoš

V dalším utkání přivítá kategorie U17 na domácí půdě Zbrojovku Brno v neděli 29.3. ve 13:30.

U16  22.3.2015

1.FC SLOVÁCKO – Baník Ostrava  0:5 (0:2)

Slovácko podlehlo vysoko Baníku Ostrava.

První mistrovské utkání se našim hráčům vůbec nepovedlo, v domácím prostředí podlehli Baníku Ostrava vysoko 0:5.

Již v 1. minutě jsme obdrželi branku z rohového kopu a bylo znát na našich hráčích, že jsme byli tímto gólem zaskočeni. Naopak hosty tato branka povzbudila a prvních 15.minut byli lepším týmem. Poté jsme hru vyrovnali, ale ke konci prvního poločasu jsme obdrželi z rychlého protiútoku branku na 0:2.

V druhém poločasu nám nepomohlo ani střídání, soupeř hrozil a byl nebezpečnější a s chutí si zastřílel a přidal ještě 3 branky. Nakonec zcela zaslouženě vyhrál 0:5.

Dnes se nám zápas nevydařil, musíme se z tohoto zápasu poučit a již v následném utkání podat mnohem lepší výkon.

Sestava: Pěgřím  – Jakubowicz (Vlček) ,  Miklík (Červinka), Olšanský, Jamný  – Krejčík , Řihák, Žák (Liška)  – Hrabina (Rožek) , Furmánek (Gabčo), Pavlíček (Gavenda).

Trenéři: Němčický, Chudárek

V dalším utkání přivítá kategorie U16 na domácí půdě Zbrojovku Brno v neděli 29.3. v 15:30.