Mladší dorostenci zahájili sezonu vítězně

SCM U17  7.8. 2015

FK Hodonín - 1 .FC Slovácko   0:6 (0:2)

Branky: Gabčo 3, Liška, Rožek, Gavenda

Slovácko v prvním zápase zdolalo Hodonín.

Úvod zápasu nám příliš nevyšel, příliš jsme kazili v kombinační hře, a tudíž jsme se nedostávali do herní kvality, jakou jsme chtěli hrát. Soupeř, dokud měl dostatek sil, poctivě bránil a naši hráči se nedostávali do tolika příležitostí, abychom mohli skórovat. Postupem času bylo vidět, jak soupeři ubývají síly, a na konci prvního poločasu dostal dvěma trefami Gabčo naše mužstvo do vedení.

V druhém poločase už hosté fyzicky zaostávali a naši hráči hráli převážně na půli soupeře. Střelecky jsme se prosadili ještě čtyřikrát, ale naše celkové skóre mělo být vyšší.

Sestava: Horáček  –  Vlček (Jakubowicz), Miklík , Olšanský, Jamný (Červinka) - Řihák, Krejčík (Liška), Žák (Pavlíček)– Hrabina (Gavenda) , Furmánek (Rožek), Gabčo.

Trenéři: Němčický, Chudárek

Příští mistrovské utkání sehrají naši hráči ve středu 12.8. a v neděli 16.8. v 10:00 hod. na Širůchu s celky Znojma a Opavy.

SCM U16  7.8. 2015

FK Hodonín - 1 .FC Slovácko  0:16

Branky: Leskovjan 4, Kohut 3, Pernica 3, Šánek 2, Spáčil, Vincour, Berčík, Jurák

Slovácko podalo v zápase dobrý výkon, hrálo více s míčem, mělo lepší pohyb a vydrželo být aktivní po celý zápas. Díky tomu si vytvořilo velkou řadu šancí a svého snaživého soupeře v zápase herně výrazně přehrálo.

Sestava: Kuřina – Dovrtěl (Kočiš), Vincour (Janík), Baran, Jurák - Beran, Leskovjan, Berčík - Pernica (Spáčil), Kohut, Šánek (Ševčík)

Trenéři: Hlahůlek, Uhlíř

Příští mistrovské utkání sehrají hráči U16 ve středu 12.8. a v neděli 16.8. ve 12:00 hod. na Širůchu s celky Znojma a Opavy.

neděle, 21. 4. 2019 19:54