Mladší dorostenci zvládli na výbornou zápasy v Opavě

středa, 29. 4. 2015 07:55

SCM U17  26.4.2015

Opava - 1.FC SLOVÁCKO  2:6

Branky: Kaňovský, Kubala 2, Pospíšil 2, vlastní

Slovácko mělo dobrý úvod utkání. Vytvořilo si převahu a dobře kombinovalo. Z jednotlivých akcí ale branka nepadla, ať už kvůli nepřesnému zakončení, nebo houževnatosti soupeře. Přesto se mladší dorostenci Slovácka po kombinačních akcích tlačili stále více před branku Opavy a do poločasové přestávky vedli 4:0 po brankách Kaňovského, Kubaly, Pospíšila a jedné vlastní brance. Na té měl ale velkou zásluhu Holík.

Ve druhé půlce ale Slovácko ztratilo koncentraci a individuálními chybami nabídlo soupeři snížení na 2:4. Poté se ale dokázal prosadit Kubala a následně Pospíšil, který vstřelil poslední branku utkání.

Sestava:  Bartoš - Holík, Kaňovský, Tkáč, Lorenc – Mazel (Vlček), Obdržálek, Šmatelka (Říhák) – Janík, Kubala, Pospíšil

Trenéři: Kameník, Gazdoš

V dalším utkání se představí  kategorie U17 na Širůchu opět proti Opavě ve středu 29.4. ve 14.00.

SCM U16  27. 4. 2015

Opava  - 1 .FC Slovácko 0:2 (0:1)

Branky: Krejčík, Rožek

V utkání na hřišti v Opavě jsme si vytvořili více brankových příležitostí než soupeř a zaslouženě jsme zvítězili. Úvod zápasu jsme měli velmi povedený, a kdyby se nám podařilo dát nějakou branku z mnoha příležitostí o zápasu mohlo být rozhodnuto dříve. I přesto jsme se dostali brankou Krejčíka do vedení. Poté jsme měli ale herní výpadek, kdy jsme přestali být aktivní a soupeř nás mohl potrestat brankou. V druhém poločase hned v úvodu dal branku Rožek a o výsledku bylo rozhodnuto.

Sestava: Horáček  – Jakubowicz, Červinka, Olšanský, Jamný  – Krejčík, Řihák, Žák (Hrabina) – Rožek, Furmánek (Gabčo), Pavlíček (Vlček).

Trenéři: Němčický, Chudárek

Příští utkání hrají  naši hráči 29.4. ve Starém Městě ve 16:00 s Opavou.