MSFL: Béčko nestačilo na Kroměříž

sobota, 27. 5. 2017 12:07

Béčko Slovácka ve 27. kole nastoupilo v pátečním podvečeru v nedalekém Kroměříži, po devadesáti minutách svítilo na tabuli 2:0 pro domácí celek, navíc Slovácko více jak poločas hrálo v deseti mužích, po vyloučení Francise Koného. Za Kroměříž nastoupili Michna, Jeleček, Kovář, kteří hrávali ve Slovácku.

Hosté vstoupili do utkání aktivně, zahrávali několik standardních situací, po jedné z nich v 11. minutě musel  zasahovat po ráně Koného z malého vápna gólman Kofroň.

Poté se hra odehrávala mezi šestnáctkami bez výraznější šance. Slovácko však postihla nepříjemná situace, když byl vyloučen po druhé žluté kartě ve 37. minutě Francis Koné díky své nedisciplinovanosti.

Ve druhém poločase si hned v 51. minutě Kroměřížští vypracovali brankové příležitosti Cupákem, ale stejný hráč v rozmezí jedné minuty spálil dvě velké šance, v první se vyznamenal Semanko, ve druhém případě střela míjela jen těsně šibenici slovácké branky. Brankář Semanko si následně i poradil se střelou Kováře.

Tlak Hanáků se čím dál tím vice stupňoval a svěřenci trenéra Němčického drželi remízový stav až do 69. minuty, kdy poprvé kapituloval Semanko, který nestačil na podélnou střelu Silného, jenž přesprintoval obránce Kuceru.

Deset minut před koncem se domácí prosadili podruhé, když centr Strašáka sklepl Silný na Krhuta, který chladnokrevně překonal hostujícího gólmana.

Kroměříž ještě v závěru utkání nastřelila břevno po hlavičce Neuberta, stav poté už zůstal nezměněn.

SK Hanácká Kroměříž -  1. FC Slovácko "B" 2:0 (0:0)

Branky:  69. Silný, 80. Krhut

Sestava: Semanko - Flasar, Kucera (81. Pavlíček), Hani, Vinkler, Pěnička (73. Berčík), Gavenda, Křivánek, Chyla, Chvátal, Koné