MSFL: Béčko rozstřílelo Otrokovice

neděle, 26. 3. 2017 14:26

Juniorka Slovácka se střetla v 18. kole MSFL se sousednimi Otrokovicemi. Mezi oběma soupeři byl v tabulce rozdíl pouze dva body.

Ze začátku zápasu byli mírně lepší mladíci ze Slovácka, kteří si vytvořili územní převahu a dokonce ve 20. minutě vstřelili branku, která však nebyla uznána pro ofsajd dorážejícího Pospíšila.

Stejný hráč si to vynahradil o pět minut později, po centru Šimka, hostující Juráň se snažil odvrátit skluzem balon a napálil vlastního brankáře, který ještě stačil zareagovat a balon vyratit před sebe, dobíhající Pospíšil s přispěním břevna a štěstí dostal balon za brankovou čáru.

Ve 33. minutě Otrokovice nezachytily útok Slovácka po pravé straně a pykaly za to druhou brankou. Vaďura dostal přihrávku na hranici ofsajdu a postupoval na brankáře Juříka, kterého obhodil.

Ve druhém poločase Slovácko diktovalo tempo hry, bylo lepším mužstvem a dokázalo se prosadit v 63. minutě, když Pospíšil našel na zadní tyči Vinklera a ten v šanci nezaváhal.

Poslední branky se diváci na Bělince dočkali v 77. minutě, Suchý vybojoval na domácí polovině míč a poslal do brejku Křivánka, který šel sám na brankáře Juříka, a bezproblémů svoji šanci proměnil.

Slovácko  tak vysokou výhrou 4:0 svého soka v tabulce přeskočilo a je na sedmém místě.

1.FC Slovácko "B" -  FC Viktoria Otrokovice 4:0 (2:0)

Branky: 25. Pospíšil, 33. Vaďura, 63. Vinkler, 77. Křivánek

Sestava: Semanko – Olšanský, Suchý, Rada, Vinkler (66. Mareš), Řihák (73. Krejčík), Křivánek, Vrána (73. Hani), Šimko, Pospíšil, Vaďura