MSFL: Béčko v přestřelce porazilo Velké Meziříčí

neděle, 23. 4. 2017 16:52

Juniorka Slovácka přivítala na stadionu v Kunovicích třetí mužstvo MSFL ligy a v přestřelce vyhrála 5:3. Ve druhém poločase se také na hřišti objevil Josef Benjamin Kucera, urostlý obránce, který pusobí v americkém univerzitním týmu Santa Clara.

Zápas začal pod taktovkou hráčů Slovácka, kteří šli do vedení již v 8. minutě, když hostující obrana nechala volného Pospíšila a ten prostřelil gólmana Čermáka.

Hosté však po čtvrthodině otočili dvěma brankami bývalých ex-ligových hráčů Mezlíka a Simra vedení na svoji stranu.

Slovácko vyrovnalo ve 35. minutě Jakubem Rezkem, kterému dával zpětnou přihrávku na malé vápno Francis Koné. Dvě minuty před koncem prvního dějství stačilo Slovácko nabrat ztracené vedení zpět, když skoro z nulového úhlu prostřelil brankáře Kang-hjon Ju.

Ve druhém poločase aktivní útočný fotbal pokračoval, Modrobílí svému soupeři odskočili na dvě branky. V 59. minutě Kubala šel z levé strany na branku Meziříčí a vystřelil balon jen do tyče a odražený balon pod břevno dostal Francis Koné.

Na světelné tabuli běžela 74. minuta a z levé strany napřáhl Bouček a krásnou střelou na zadní tyč překonal potřetí Semanka a skore bylo 4:3.

Pojistku pro domácí mužstvo dal v nastaveném čase druhou brankou Jakub Rezek, který zužitkoval přihrávku od Křivánka.

1.FC Slovácko "B" - FC Velké Meziříčí 5:3 (3:2)

Branky: 8. Pospíšil, 35. a 90. Rezek, 43. Ju, 59. Koné – 15. Mezlík, 17. Simr, 74. Bouček

Sestava: Semanko – Flasar, Suchý, Tischler, Křivánek, Rezek, Kubala (77. Vaďura), Pospíšil, Ju (67. Kucera), Koné, Šimko (46. Mareš)