MSFL: Na úvod jara rezerva Slovácka remizovala ve Vyškově

sobota, 18. 3. 2017 16:49

Slovácko začalo jarní část sezony na půdě Vyškova, páteho celku MSFL.

První patnáctiminutovka se nesla v duchu opatrnosti, ani jedno mužstvo si nevypracovalo žadnou tutovku, převážně se hra odehrávala kolem středového kruhu.

Ve 20.minutě zahrávali Modrobílí rohový kop, balon se snesl ve skrumáži na hlavu jednoho z hostujících hráčů, který hlavičkoval jen těsně nad břevno.

Oba dva celky si vypracovaly po jedné šanci, která mohla skončit brankou, v 25.minutě hlavičku domácího hráče musel zlikvidovat brankář Semanko.

V 38. minutě šli hosté do brejku, ale dokázali ho využít, když Mareš netrefil v nadějné pozici vyškovskou branku.

Ve druhém poločase diváci sledovali vyrovnaný zápas. V 67. minutě ve vápně vypálil na bližší tyč Jeřábek a Semanko šel po miči, nakonec zasahovat nemusel, protože střela šla jen těsně nad branku.

Do konce zápasu se stav nezměnil, a tak Vyškov remizoval s rezervou Slovácka 0:0

MFK Vyškov - 1. FC Slovácko 0:0

Sestava: Semanko – Flasar, Suchý (K), Tkáč, Vinkler, Tischler, Čajka, Křivánek, Janša, Mareš, Pospíšil

U16 a U18: Slovácko s Frýdkem-Místkem nezaváhalo před 2 hodinami
U16 a U18: Slovácko s Frýdkem-Místkem nezaváhalo

U16 a U18: Slovácko s Opavou úspěšné napůl před 2 hodinami
U16 a U18: Slovácko s Opavou úspěšné napůl