MSFL: Slovácko si poradilo s HFK Olomouc

neděle, 6. 11. 2016 13:02

Juniorka ve svém posledním domácím zápase tohoto roku přivítalo v Kunovicích třináctý celek HFK Olomouc.

Slovácko vstoupilo do utkání dobře, ale byli to hosté z Olomouce, kteří se v 9. minutě radovali ze vstřelené branky. Buček napřáhl ke střele, která směřovala přesně k tyči, brankář Nemrava na jeho pokus byl krátký.

Hanáci byli při chuti a pokračovali v útočném snažení. Rýdel rozdal míč na levou stranu Vychodilovi, který vystřelil ve vápně, Nemrava jeho střelu jen ztlumil, na brankové čáře ho však zastoupil Mareš, který balon vykopával před Hornichem.

Olomouc zakončila dobrou čtvrhodinku šancí Bučkem, kterého vychytal Nemrava.

Slovácko se v prvním poločase moc v pokutovém území neprosazovalo, mělo sice mírnou převahu, ale veškerá snaha končila před pokutovým územím.

V 39. minutě mohl přidat druhou branku Olomouce, když přešel přes Suchého a šel sám z pravé strany na Nemravu a střelou orazítkoval levou tyč.

Do druhého poločasu nastoupili domácí hráči jak vyměnění. Slovácko zahrávalo v 51.minutě volný přímý kop. Filip Kubala krásnou střelou z necelých dvaceti metrů přes zed vyrovnal na 1:1.

Stejný hráč byl faulovaný o dvě minuty později v šestnáctce soupeře, vzal si balon a střelou z pokutového území doprostřed branky obrátil skóre ve prospěch domácího celku.

V další šanci se objevil Dramé, který po rohovém kopu hlavičkoval k tyči, jeho pokus vyhlavičkoval z brankové čáry Hornich.

V 68. minutě Slovácko zúročilo dobrou kombinaci ve třetí branku. Machalík nasměřoval míč proti noze Pospíšilovi, který šajtlí překonal Muchu potřetí.

Na konci zápasu ještě změnil skóre hlavičkou kapitán Suchý, který pečetil stav zápasu na 4:1.

1. FC Slovácko "B" - HFK Olomouc 4:1 (0:1)

Branky: 51. Kubala, 53. Kubala (pen.), 68. Pospíšil, 90. Suchý – 9. Buček

Sestava: Nemrava – Flasar, Suchý, Dramé, Tischler (84. Křivánek), Machalík, Kubala, Rezek (75. Michna), Mareš, Pospíšil (82. Vinkler), Břečka