Na úvod soustředění výhra 2:0

pátek, 07.08.2020 19:55

Slovácko na úvod soustředění ve Slovinsky sehrálo přípravné střetnutí s týmem NK Rogaska, ve kterém svěřenci trenéra Martina Svědíka zvítězili 2:0 díky trefám Jana Klimenta a Radima Olšanského.

Slovácko mělo po celou dobu utkání velkou převahu a domácí tým pouze urputně bránil. Nakonec padly dvě branky. Když se nejprve ve 23. minutě prosadil hlavou Jan Kliment a ve 40. minutě uklidil míč do sítě nabíhající Olšanský. Slovácko mělo další šance, ale skóre se již nenavýšilo.

Domácí tým ve druhém poločase viděl červenou kartu, ale po dohodě obou klubů s hlavním rozhodčím nasadil domácí tým místo vyloučeného hráče dalšího náhradníka.

Slovácko tak v prvním zápase na soustředění ve Slovinsku zdolalo tým NK Rogoska 2:0 a již zítra odehraje další přípravné utkání tentokrát s vicemistrem Slovinska NK Maribor.

NK ROGAŠKA – 1.FC SLOVÁCKO 0:2 (0:2)

Branky: 23. Kliment, 40. Olšanský

Sestava 1.FC SLOVÁCKO: Bajza (46. Nemrava) – Olšanský (70. Reinberk), Vincour, Kadlec (46. Šimko), Kalabiška (60. Divíšek) – Sadílek (46. Daníček), Polášek (80. Mareček), Pernica (22. Kohút, 70. Petržela), Rezek (60. Havlík) – Kubala (60. Navrátil), Kliment (60. Cicilia).

neděle, 24.01.2021 05:44