Na závěr soustředění remíza s BMTE

sobota, 09.01.2021 16:44

Slovácko na závěr soustředění v Chorvatsku odehrálo přípravné utkání s maďarským Týmem Budafoki MTE. Slovácko šlo v zápase do vedení, když se v prvním poločase prosadil Milan Petržela. Ve druhém Poločase však soupeř dokázal vyrovnat na konečných 1:1.

Vyrovnané utkání se v prvním poločase vyvíjelo lépe pro Slovácko a po rohovém kopu se dostal k zakončení z voleje Milan Petržela, který poslal Slovácko do vedení.

K vidění byly i další Šance, ale Sadílek, Kubala a ani Jurečka se střelecky neprosadili, ale tak na druhé straně přišlo vyrovnání.

„Soustředění rozhodně splnilo svůj účel. I když oproti minulému roku byly teploty o něco nižší, tak stále jsme se mohli připravovat na kvalitní přírodní trávě,“ řekl na závěr soustředění asistent trenéra Jan Palinek.

Budafoki MTE – 1.FC SLOVÁCKO 1:1 (0:1)
Gól 1.FCS: 38. Petržela

Sestava 1.FCS: Nemrava (45. Bajza) - Šimko (45. Reinberk), Kadlec, Hofmann (62. Srubek), Daníček (72. Mareček) - Navrátil (62. Kalabiška), Havlík (62. Divíšek), Sadílek (72. Polášek), Kohút (62. Kubala), Petržela (62. Rezek) - Jurečka (72. Melekestsev)