Na závěr soustředění těsná prohra s Dinamem

sobota, 18.01.2020 17:14
zagreb180120.JPG

Slovácko na závěr soustředění odehrálo utkání s chorvatským mistrem NK Dinamo Zagreb. Za vytrvalého deště nakonec slavili výhru 2:1 domácí hráči.

V prvním poločase se fanoušci branky nedočkali, i když menší šance ke skórování byly na obou stranách.

Druhý poločas přinesl dvě slepené branky. Nejprve se v 55. minutě prosadil domácí Leovac, který hlavou zakončil centr pravé strany.

Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a o minutu později se prosadil Jan Kalabiška. Jeho brance předcházela pěkná kombinační akce. Petržela našel Navrátila, který patičkou posunul míč na Reinberka, ten naznačil střelu a poslal přihrávku na volného Kalabišku, který uklidil míč do sítě.

O osudu utkání nakonec rozhodla 83. minuta, kdy padla hodně kontroverzní branka, které předcházel faul na Michala Kadlece, který se však nepískal. I díky tomu se závěr utkání odehrával v napjaté atmosféře.

Slovácko tak na závěr soustředění v Chorvatsku podlehlo mistrovskému Dinamu 1:2.

GNK DINAMO ZAGREB – 1.FC SLOVÁCKO 2:1 (0:0)

Branka: 55. Kalabiška

1.FC SLOVÁCKO: Trmal (46. Porcal) – Divíšek (46. Šimko), Hofmann, Kadlec, Juroška (46. Reinberk) – Navrátil (60. Zajíc), Sadílek, Kohút (46. Kalabiška), Havlík, Petržela (60. Juroška) – Dvořák (72. Vecheta).

čtvrtek, 24.09.2020 09:09