Navrátil: Byli jsme mnohem hladovější

úterý, 27.11.2018 10:08
Navrátil: Byli jsme mnohem hladovější
navratil030418.jpg

Po zápase v Ostravě zářil radostí. Záložník Jan Navrátil byl u první branky Slovácka, když převzal přihrávku od Tomáše Zajíce a následně vybídl ke skórování Marka Havlíka, který tak těsně před koncem prvního poločasu poslal Slovácko do vedení.

„Už před tím jsme tam měli několik šancí. Dával jsem z pravé strany centr na Dominika Janoška, který v dobré pozici hlavičkoval, ale šlo to mimo branku. Naštěstí před poločasem to vyšlo. Možná to vypadalo, že to nebylo dobře zahrané, ale trenér po nás chce nějaké věci a to, že se tam vynořil Marek Havlík nebyla rozhodně náhoda,“ říká s úsměvem Navrátil.

Slovácko vedlo a nakonec přidalo další tři branky. Záložník Slovácka si je však vědom, že první branka zápasu je vždy velmi důležitá.

„První branka utkání je vždycky důležitá. My jsme tam trochu zaspali úvod jak do první, tak i druhé půle. Naštěstí jsme to přečkali. Těch zápasů, kdy jsme inkasovali hned v úvodu, bylo víc než dost a strašně nás to pak svazovalo. Druhá branka nás uklidnila a měli jsme další šance. Baník to ještě více otevřel a nakonec to pro nás skončilo 3:0. Celkově si myslím, že to byl náš nejlepší výkon. Byli jsme kompaktní a měli spoustu odražených míčů,“ pokračuje agilní křídelník. 

„Už v pohárovém zápase v Liberci jsme hráli mnohem agresivněji a měli spoustu odražených míčů. Bohužel tam jsme naopak z první šance dostali branku. Pak jsme sice měli míč často pod kontrolou, vyhrávali osobní souboje, ale do vyložených šancí jsme se nedostávali. V kabině jsme si to vytkli a teď v Ostravě jsme byli mnohem hladovější,“ vysvětluje Navrátil, který si přeje potěšit fanoušky Slovácka konečně i v domácím prostředí.

„Úspěšnou sérii s Baníkem jsme prodloužili a teď nás čeká utkání se Spartou, se kterou jsme v posledních domácích zápasech dokázali bodovat. Uvidíme s čím na nás Sparta vyrukuje. My bychom každopádně chtěli vyhrát, protože doma jsme zatím těch bodů moc nenasbírali a musíme potěšit fanoušky i doma,“ dodává Jan Navrátil.

Utkání 17. ligového kola mezi Slováckem a Spartou se odehraje v sobotu 1. prosince od 17:00 hod. na městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti. Ve středu a pátek můžete navštívit předprodej na pokladnách stadionu vždy od 15:00 do 18:00 hod. 


Článek je přiřazen k hráči: Jan Navrátil.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 07.06.2021 04:06
> všechna videa
FANSHOP
Tričko polo Nike bílé

Tričko polo Nike bílé
790 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Aroma do auta

Aroma do auta
69 Kč

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Šála bílomodrá

Šála bílomodrá
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece pondělí, 07.06.2021 16:00
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece

Informace k letní přípravě A-TÝMU pondělí, 07.06.2021 10:20
Informace k letní přípravě A-TÝMU

Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní neděle, 06.06.2021 22:00
Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní

Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů! středa, 02.06.2021 10:09
Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů!

Na Slovácko přichází Marko Merdovič pondělí, 31.05.2021 10:40
Na Slovácko přichází Marko Merdovič

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace