Navrátil: Byli jsme mnohem hladovější

úterý, 27. 11. 2018 10:08
Navrátil: Byli jsme mnohem hladovější
navratil030418.jpg

Po zápase v Ostravě zářil radostí. Záložník Jan Navrátil byl u první branky Slovácka, když převzal přihrávku od Tomáše Zajíce a následně vybídl ke skórování Marka Havlíka, který tak těsně před koncem prvního poločasu poslal Slovácko do vedení.

„Už před tím jsme tam měli několik šancí. Dával jsem z pravé strany centr na Dominika Janoška, který v dobré pozici hlavičkoval, ale šlo to mimo branku. Naštěstí před poločasem to vyšlo. Možná to vypadalo, že to nebylo dobře zahrané, ale trenér po nás chce nějaké věci a to, že se tam vynořil Marek Havlík nebyla rozhodně náhoda,“ říká s úsměvem Navrátil.

Slovácko vedlo a nakonec přidalo další tři branky. Záložník Slovácka si je však vědom, že první branka zápasu je vždy velmi důležitá.

„První branka utkání je vždycky důležitá. My jsme tam trochu zaspali úvod jak do první, tak i druhé půle. Naštěstí jsme to přečkali. Těch zápasů, kdy jsme inkasovali hned v úvodu, bylo víc než dost a strašně nás to pak svazovalo. Druhá branka nás uklidnila a měli jsme další šance. Baník to ještě více otevřel a nakonec to pro nás skončilo 3:0. Celkově si myslím, že to byl náš nejlepší výkon. Byli jsme kompaktní a měli spoustu odražených míčů,“ pokračuje agilní křídelník. 

„Už v pohárovém zápase v Liberci jsme hráli mnohem agresivněji a měli spoustu odražených míčů. Bohužel tam jsme naopak z první šance dostali branku. Pak jsme sice měli míč často pod kontrolou, vyhrávali osobní souboje, ale do vyložených šancí jsme se nedostávali. V kabině jsme si to vytkli a teď v Ostravě jsme byli mnohem hladovější,“ vysvětluje Navrátil, který si přeje potěšit fanoušky Slovácka konečně i v domácím prostředí.

„Úspěšnou sérii s Baníkem jsme prodloužili a teď nás čeká utkání se Spartou, se kterou jsme v posledních domácích zápasech dokázali bodovat. Uvidíme s čím na nás Sparta vyrukuje. My bychom každopádně chtěli vyhrát, protože doma jsme zatím těch bodů moc nenasbírali a musíme potěšit fanoušky i doma,“ dodává Jan Navrátil.

Utkání 17. ligového kola mezi Slováckem a Spartou se odehraje v sobotu 1. prosince od 17:00 hod. na městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti. Ve středu a pátek můžete navštívit předprodej na pokladnách stadionu vždy od 15:00 do 18:00 hod. 


Článek je přiřazen k hráči: Jan Navrátil.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 17. 2. 2019 05:44
> všechna videa
FANSHOP
Zimní čepice Jeden kraj jeden klub

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub
290 a 390 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

Dres replika modrý

Dres replika modrý
590 Kč

Půllitr Slovácko pískovaný

Půllitr Slovácko pískovaný
390 Kč

Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

Mikina FC Slovácko

Mikina FC Slovácko
790 a 990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích před 2 hodinami
FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích

Juniorka na úvod jara prohrála v Brně neděle, 17. 2. 2019 15:25
Juniorka na úvod jara prohrála v Brně

VIDEO: Oslavy a ohlasy po Karviné neděle, 17. 2. 2019 15:21
VIDEO: Oslavy a ohlasy po Karviné

Daníček: Všichni musí vědět, co mají hrát sobota, 16. 2. 2019 22:48
Daníček: Všichni musí vědět, co mají hrát

VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou sobota, 16. 2. 2019 18:33
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace