Navrátil: Doufám, že se to brankou zlomí

středa, 27.03.2019 10:35
Navrátil: Doufám, že se to brankou zlomí
navratil270319.jpg

Slovácko o víkendu čeká důležité utkání na půdě Teplic, které jsou v tabulce dva body před Slováckem. V reprezentační pauze si hráči mákli. „Dobili jsme baterky a snad jsme před koncem základní části dobře připravení,“ říká slovácký štírek Jan Navrátil.

„Reprezentační přestávka je vždycky trošku náročnější, ale pak jsme dostali dva dny volna na oddych. Dobili jsme baterky a snad jsme před koncem základní části dobře připravení,“ přibližuje Navrátil, který si je vědom, že Teplice jsou v tabulce na dostřel.

„Čeká nás velmi důležité utkání, protože řekněme si to na rovinu, teď jsme poztráceli body a Teplice jsou na dostřel. Pokud by se to zvládlo, tak by se nám ještě lépe pracovalo, protože se chceme dostat do první desítky, takže z tohoto pohledu to bude velmi důležité utkání,“ pokračuje Navrátil, který hledá recept nejen ve zvýšené agresivitě.

„Musíme hrát naši agresivní hru. Musíme být nepříjemní, dostupovat soupeře, nenechat jim prostor a mít odražené míče. To je asi základ úspěchu,“ vysvětluje Navrátil s tím, že Slovácko má Teplicím co vracet.

„Na podzim jsme byli opticky lepší, ale zápas jsme výsledkově nezvládli, protože jsme selhali v koncovce. To nás do jisté míry trápí i nadále, a kdybychom byli produktivnější, tak bychom měli bodů určitě víc. Hlavně dva poslední domácí zápasy jsme měli bodově zvládnout lépe,“ krčí rameny Navrátil, který si je sám vědom, že i on měl šance, které volaly po gólu.

„Slušně řečeno mě to fakt štve, protože na gól čekám strašně dlouho. Na začátku kariéry jsem byl zvyklý, že góly docela dávám. Teď se zase do šancí dostávám, ale nepadá mi to tam. V hlavě to mám a není to nic příjemného. Snažím se alespoň klukům něco přichystat. Vždycky chci na hřišti odevzdat to nejlepší, co ve mně v daný okamžik je. Doufám, že se to nějakou brankou zlomí,“ dodává Navrátil.

Utkání 26. ligového kola mezi Teplicemi a Slováckem se odehraje v sobotu 30. března od 15:00 hod. na teplických Stínadlech. 


Článek je přiřazen k hráči: Jan Navrátil.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:02
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Propiska modrá

Propiska modrá
45 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před 4 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

Ženy porazily Austrii Vídeň před 4 hodinami
Ženy porazily Austrii Vídeň

Daníček: První ligová kola bývají ošemetná včera, 17:22
Daníček: První ligová kola bývají ošemetná

Informace k prodeji vstupenek na UECL pátek, 23.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Dnes naposledy na permanentku pátek, 23.07.2021 11:40
Dnes naposledy na permanentku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace