Navrátil: Klobouk dolů před fanoušky

čtvrtek, 30. 11. 2017 18:52
Navrátil: Klobouk dolů před fanoušky
navratil130317.jpg

Do krajského derby mezi Zlínem a Slováckem Jan Navrátil nastoupit nemohl kvůli žlutým kartám. Přitom na derby se těšil, vždyť minulý rok na jaro jeho branka znamenala bodový zisk pro Slovácko za remízu 1:1.

„Sledovat derby z tribuny pro mě bylo hodně těžké. Byl jsem víc nervózní, než když bych hrál. Z tribuny to mnohdy vypadá jednoduše, ale realita na hřišti je pak úplně jiná. Bohužel derby jsme výsledkově nezvládli. Kluci to na hřišti odmakali a i herně to vypadalo dobře, ale co jsme opět nedali... Musíme to však hodit za hlavu a jedeme dál, protože je před námi Jihlava,“ dívá se vstříc poslednímu zápasu roku 2017 Navrátil.

„Je to pro nás opravdu velmi důležité utkání a já věřím, že ho zvládneme a konečně nás nastartuje k lepším výsledkům. Jednoduché to však nebude. Náročné to pro nás bude asi hlavně na psychiku. Každý v kabině si uvědomuje vážnost situace,“ pokračuje Navrátil, který si myslí, že týmu by pomohla úvodní branka.

„V posledních zápasech jsme vždy dotahovali. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale pak jsme inkasovali lacinou branku. Určitě by týmu úvodní vstřelená branka pomohla. Náš domácí zápas s Baníkem toho byl důkazem. Šli jsme do vedení a dali pět branek. Pak však přišly zápasy, kdy neproměníme ze začátku šance a je z toho remíza, nebo nás soupeř potrestá z první šance a nám se přestane dařit. Mě osobně mrzí mé neproměněné šance v Brně a s Karvinou. Stačilo málo a vše by bylo jinak – prostě Jihlavu musíme porazit,“ říká Navrátil, který věří, že i v posledním zápase se tým bude moci spolehnout na fanoušky.

„Ve Zlíně byli naši fanoušci naprosto fantastičtí. Již po zápase s Plzní nám vyjádřili podporu. Věděli jsme, jak moc je pro ně zápas ve Zlíně důležitý. Chtěli jsme se jim odvděčit výhrou a myslím, že i oni viděli, že to na hřišti nikdo nevypustil. Klobouk dolů před tím, jak za týmem fanoušci stáli i za nepříznivého stavu a jak povzbuzovali až do konce,“ dodává Navrátil.

Utkání 16. kola ligy mezi Slováckem a Jihlavou se na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje v sobotu 2. prosince od 15:00 hod. 


Článek je přiřazen k hráči: Jan Navrátil.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
včera, 11:20
> všechna videa
FANSHOP
Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Dres replika folklórní

Dres replika folklórní
890 Kč

Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Půllitr Slovácko pískovaný

Půllitr Slovácko pískovaný
390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Info k prodeji vstupenek na Duklu včera, 09:36
Info k prodeji vstupenek na Duklu

Vyhodnocení roku 2018 v Kině Hvězda středa, 12. 12. 2018 20:41
Vyhodnocení roku 2018 v Kině Hvězda

Juroška: Byla to válka a nepěkný fotbal pondělí, 10. 12. 2018 20:45
Juroška: Byla to válka a nepěkný fotbal

VIDEO: Tiskovka po zápase v Olomouci sobota, 8. 12. 2018 18:58
VIDEO: Tiskovka po zápase v Olomouci

Slovácko bojovalo, ale z Hané body neveze sobota, 8. 12. 2018 17:09
Slovácko bojovalo, ale z Hané body neveze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace