Navštívili jsme reprezentanty Slovácka

pátek, 16. 9. 2011 10:10

V Uherském Brodě se včera odehrálo druhé přátelské střetnutí mezi Českou Republikou a Slovenskem. První zápas se hrál na Slovensku v úterý a skončil remízou 3:3. I v Uherském Brodě viděli diváci přestřelku, i když to vypadalo, že si český tým se Slovenskem hravě poradí. Vždyť v 10. minutě vedla česká lvíčata již 3:0, ale nakonec se z vítězství radovali reprezentanti Slovenska po výhře 4:3.

Českému týmu zlomila vaz šestiminutovka ve druhé půli. Mezi 66. a 72. minutou třikrát inkasovali a v závěru duelu se jim už aspoň vyrovnat nepovedlo.

V dresu české reprezentace nastoupili i dva hráči Slovácka. Lukáš Sadílek (dres číslo 18) zasáhl do druhého utkání na posledních 25 minut, když v úterním zápase odehrál celých devadesát minut. Naopak od začátku ve včerejším utkání nastoupil Petr Galuška (dres číslo 17). V dresu slovenského výběru odchytal celé utkání gólman 1.FC Slovácko, Juraj Semanko.

čtvrtek, 19. 4. 2018 12:48