Nejlepší hráč sezóny: Ladislav Volešák

čtvrtek, 27. 6. 2013 17:00
Vizitka Ladislav Volešák
voleska310312.jpg

Ladislav Volešák (7.4.1984) přišel na Slovácko v letním přestupovém období 2010 ze Slavie Praha. Odchovance Sparty si vybral do týmu tehdejší kouč Slovácka Miroslav Soukup jako posilu do záložní řady. Nyní má Ladislav Volešák zkompletovány ve Slovácku tři prvoligové sezóny, ve kterých střídal výborné okamžiky s méně výraznými.

Dvojnásobného mistra ČR v dresu Slavie zdobí vynikající kopací technika a kvalitní zahrávání standardních situací. Obě tyto své přednosti na Slovácku prezentoval. V uplynulé sezóně měl Ladislav Volešák vynikající podzimní část, ve které se po příchodu trenéra Svatopluka Habance blýsknul mnoha povedenými výkony, které mu téměř vynesly angažmá ve Viktorii Plzeň. To se však neuskutečnilo a drobný záložník tak i na jaře oblékal dres Slovácka. V jarní části ligy ovšem Ladislav Volešák již nedokázal v plné kráse zopakovat výkony z první poloviny sezóny, což částečně lze přičíst i postu na kraji zálohy, který mu není tolik vlastní. Nicméně svou práci bývalý mládežnický reprezentant odvedl a přes jistou nenápadnost statistika hovoří v jeho prospěch.

Ladislav Volešák v sezóně 2012/2013 zasáhl do 27 ligových utkání, přičemž odehrál 2 105 minut. Tímto počtem minut mu patří pozice šestého nejvytíženějšího hráče Slovácka. Střelecky to byla jeho nejvydařenější sezóna ve Slovácku, trefil se pětkrát (doma – Teplice, Mladá Boleslav, Slavia Praha, venku – Dukla Praha, Hradec Králové), a když k tomu připočteme devět asistencí, tak jeho result čtrnáct kanadských bodů je velmi dobrý. Během sezóny nasbíral Ladislav Volešák tři žluté karty.

Pro Ladislava Volešáka je charakteristické skromné vystupování, působí nenápadně, ovšem o to víc je někdy vidět na trávníku. Pokud by dokázal ustálit svou výkonnost, a to nejlépe na úroveň jeho velmi kvalitních výkonů, tak by patrně byl žádaným zbožím pro zvučné kluby, jelikož fotbalistů jeho typu není mnoho. Pokud hodnotíte Ladislava Volešáka jako nejlepšího hráče Slovácka v ročníku Gambrinus ligy 2012/2013, dejte mu hlas v naší anketě.


Článek je přiřazen k hráči: Ladislav Volešák.

ANKETA

Zvolte hráče sezóny!

anketa ukončena
Dušan Melichárek
 
 20% (288)
Jan Trousil
 
 22% (316)
Martin Kuncl
 
 17% (243)
Libor Došek
 
 31% (450)
Ladislav Volešák
 
 8% (115)

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
sobota, 17. 3. 2018 18:03
> všechna videa
FANSHOP
Dres originál Nike bílý

Dres originál Nike bílý
990 Kč

Tričko jeden kraj - jeden klub modré

Tričko jeden kraj - jeden klub modré
250 a 350 Kč

Kšiltovka Nike modrá old

Kšiltovka Nike modrá old
490 Kč

Přívěšek - fotbalista

Přívěšek - fotbalista
79 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
450 a 550 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Ve středu se Suchovem a do Síně slávy před 30 minutami
Ve středu se Suchovem a do Síně slávy

U17: Dorost Slovácka veze výhru z Ostravy před 5 hodinami
U17: Dorost Slovácka veze výhru z Ostravy

U19: Těsná prohra v Ostravě před 5 hodinami
U19: Těsná prohra v Ostravě

Juniorka jede z Ostravy s prázdnou včera, 17:51
Juniorka jede z Ostravy s prázdnou

Navrátil: Na výsledky soupeřů se neohlížím včera, 11:41
Navrátil: Na výsledky soupeřů se neohlížím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace