Odpovědi trenéra A-týmu na dotazy fanoušků

středa, 14.02.2018 15:30
Odpovědi trenéra A-týmu na dotazy fanoušků
kordula110517.jpg

Níže přinášíme odpovědi trenéra A-týmu Michala Korduly na otázky fanoušků, které nám dorazily v minulém týdnu. 

Jak je to s vytížením Patrika Hellebranda? Příležitostí dostal v podzimní části minimum. Je to zarážející o to více, že když hrál, dokázal hru řádně oživit, rozhýbat a patřil k nejlepším. Čím si máme vysvětlit jeho mizivé herní vytížení? 

Dobrý den, téma Patrik Hellebrand.... ano, Patrik je výborný v individuální technice s míčem, má skvělý první dotek, ale má taky spoustu nedostatků - hlavně kondičních - ať už rychlostních, silových, vytrvalostních, a taky ho neustále pronásledují zdravotní problémy, takže hlavně z těchto důvodů jeho herní vytížení nebylo větší. Nicméně na uvedených nedostatcích s Patrikem pracujeme a já věřím, že Patrik má v FCS velkou budoucnost, a i proto jsem na jeho příchodu hodně pracoval a stál o něj. 

Myslím, že se shodneme, že herní projev byl na podzim slušný, řadu týmů jsme přehrávali a byli v zápasech lepší. Tohle ovšem devalvovala naprosto zoufalá koncovka. V čem je problém? Smůla může být v jednom, dvou zápasech, ale tohle probíhalo celý podzim, s výjimkou zápasu s Baníkem. Je kvalita v hráčích? Zbrklost? Nervozita? Mladická nerozvážnost? Nebo prostě neumětelství? Jak se s tímto problémem vypořádáváte? Věnujete se tomu, aby se střelecká efektivita zvýšila? Jakým způsobem? 

Dobrý den, souhlasím s vámi. Podle statistik jsme mužstvo s největším držením míče a náš problém je v útočné třetině hřiště. Tam nám chybí přesně to, co popisujete – klid, sebevědomí, umění, kvalita... A přesně tomuhle se věnujeme neustále. Pracujeme na tom, aby hráči byli ve správném prostoru, zároveň na součinnostních věcech ofenzivních hráčů, aby kluci víc zautomatizovali své pohyby ve finální fázi, aby hráči byli v tréninku neustále ve svých prostorech a v zápasovém tlaku, to znamená pod tlakem soupeře. 

Jaký je Váš názor na zrušení B týmů a vytvoření juniorek? Slyším na toto jen negativa a kritiku. Já se s touto kritikou ztotožňuji. Je nějaká naděje, že se tento nesmysl zruší, když s tímto výtvorem není nikdo spokojen? 

Dobrý den, já souhlasím. Podle mě je Juniorská liga jen prodloužení dorosteneckého věku a pokud chceme hráče co nejdříve dostat do ligy, tak je musíme co nejdřív etablovat do mužského fotbalu. Tento, jak vy označujete nesmysl, snad co nejdříve skončí. Slyšel jsem i informaci, že možná již touhle sezonou, ale není to potvrzené.

Uvažoval jste o změně rozestavení např. na útočnější 4-3-3? Mohlo by tím možná dojít k lepšímu využití křídel Navrátil - Rezek a velkého počtu šikovných kreativních středních záložníků v týmu, kteří se dnes tolik nedostávají do hry?

Dobrý den, my hrajeme v rozestavení 4-3-3, i když někdo to nazývá 4-5-1 někdo 4-1-4-1. Ve finále není důležité rozestavení, ale úkoly hráčů.

V jaké formě je nyní Jakub Rezek? Je šance, že bude znovu nastupovat na místě levého křídla namísto Marka Havlíka, kterému tato pozice myslím není vlastní?

Dobrý den, Jakuba v podzimní části přibrzdilo zranění a v zimní přípravě to bylo u něj na houpačce - výborně, průměrně, špatně. Teď v posledních přípravných zápasech vypadal velice dobře, ale pořád mně u něj chybí, jak my říkáme "čísla" – to znamená góly, asistence... Zase u něj platí to, co u Patrika - vidím v něm velký potenciál, i proto u něj došlo k brzkému posunu z dorostenecké kategorie a v budoucnu by na něm měla ležet zodpovědnost FCS, ale nesmí přestat pracovat. 
 
Bohužel jsem nestihl tuto otázku položit panu Pojeznému, tedy alespoň nyní: Jak je prosím v klubu/týmu řešen skauting? Má klub vlastní skauty? Jaká je dlouhodobá strategie? 

Dobrý den, nevím jestli myslíte skauting mládežnický, nebo skauting do A týmu, ale předpokládám, že Vás víc zajímá A tým. U něj je to jednoduché - zahraničí má na starosti celý Standa Levý, kde využívá svých kontaktů. Ligu, Slovensko a druhou ligu mapuje znovu Standa a úkoluje mě a celý realizační tým. Občas k tomuhle využíváme i naše mládežnické trenéry. Dlouhodobě se na klubu bavíme o angažování vlastního klubového skauta,ale spíš než skauting je důležité mít dlouhodobě naplánovanou přestavbu kádru.

Je ještě nějaký post, kde byste chtěl posílit, nebo minimálně cítíte menší konkurenci? 

Dobrý den, nezlobte se, ale tady nemůžu být konkrétní. Můžu jen říct, že mapujeme situaci v našich velkých klubech. 

Janošek hrál údajně ve Zbrojovce ofenzivního záložníka a dařilo se mu střelecky. Vy jste říkal, že to je možná náhrada za Šumiho, kde i Dominik v přípravě hraje, není to škoda ho zatáhnout ke stoperům? Určitě jste při přestupu s hráčem vaši vizi probíral. 

Dobrý den, ano máte pravdu, že Dominik dal v dorostenecké soutěži spoustu gólů,ale hodně jich dal střelou ze střední pozice a tuhle svoji přednost může využít i z pozice šest. Samozřejmě, že jsem s Dominikem, jeho rodiči i agenturou probíral vizi jeho vývoje - jasně jsem řekl, jak to vidím, to znamená postupné zapracování do systému a zároveň na pozici šest. 

Už přemlouváte Šumiho na další sezonu? :-) Nejen ve z videí z Turecka lze vidět, že to má stále v noze jako nikdo. 

Dobrý den, s Šumim jsem ještě nemluvil. My teď máme v hlavě jen tenhle půl rok. 

Slovácko má v posledních letech několik mladých gólmanů (Nemrava, Semanko, Trmal atd.). Chytat může jen jeden, není zde riziko jejich odchodu a případný problém přetlaku či zakrnění  při nedostatečném herním vytížení?

Dobrý den, přetlak na nějaké pozici je vždy příjemnější starost. Rozhodli jsme se, že Juraj Semanko bude s největší pravděpodobností pokračovat na hostování v Otrokovicích, u Víti Nemravy jsme rozhodli, že mu ukončíme hostování ve Vítkovicích, kde nechytal a bude chytat v Uherském Brodě, ale zároveň bude v brankářském tréninkovém procesu s trenérem brankářů Juřičkou a Matěj Trmal bude v kádru A-týmu a chytat bude juniorskou ligu. Díky tomuhle si myslíme, že klukům zajistíme co nejlepší možný rozvoj. 

Bude i dále Havlíkův post levá záloha? Podle mě je tam poloviční než ve středu, kde je ovšem asi největší přetlak. Bohužel ale s jeho pozicí vlevo máme jen ostrý pravý kraj, ze kterého i dle statistik padá více gólů a většinu akcí vedeme zásadně zprava - není to i tím, že nemáme útočného levého beka? Na druhé straně je Juroška i překvapení Vasiljev. Ještě k Havlíkovi, očividně v zápasech není ochoten pracovat jako ostatní. I při zápase s Jihlavou, kdy teklo do bot, a on šel na hřiště jako čerstvý hráč, jste na něj u lajny několikrát vyjel, když nebojoval směrem dozadu dle vašich představ. Souhlasíte, nebo se to jen zdá?

Dobrý den, vynasnažím se odpovědět co nejstručněji. Souhlasím, že Markovi levá strana moc nesvědčila, není rychlostní typ a po kličce dovnitř musel situace řešit pravou nohou což není ideál a i proto jsme v zimní přípravě Marka zkoušeli na pravé straně, aby po kličce dovnitř měl celé hřiště na své noze a mohl situace ať již střelou nebo finální přihrávkou a zároveň lajnu hřiště otvírá Juroškovi nebo Vasiljevovi - rychlým hráčům s dobrým centrem. Víte, u Marka není zásadní problém v pozici na hřišti, a už vůbec ne, že by nechtěl pracovat, naopak. Marek je strašně pracovitý v každé tréninkové jednotce. Jeho problém je spíš v jeho vnitřním naladění. Nevím, jestli se vyjadřuji přesně a jestli mě pochopíte... Marek je introvert a jako takový si hrozně bere každý neúspěch a každý neúspěch ho strašně užírá uvnitř. Pokud se mu nedaří na hřišti, tak se dílčímu neúspěchu strašně poddává a pak to opticky vypadá že nepracuje. Marek je v mých očích hráč s mega potenciálem. Umí všechno – střela, hlava, fotbalová inteligence, síla, slušná rychlost... 

Končí některým hráčům smlouvy po sezoně? Hrozí něčí odchod "zdarma"? 

Dobrý den,po sezoně dle mých informací končí kontrakt jen Šumimu...a ten nám snad neuteče :-) 
 
Koho si výhledově plánujete vytáhnout z juniorky? Janša, Pospíšil atd. - popř. neměli by tito hráči již na jaře hrát aspoň MSFL? 

Dobrý den, jmenujete dva hráče kteří určitě mají talent. Marek Janša je bohužel po operaci, ale on je bojovník, takže věřím, že bude brzy zpátky. S Kryštofem jsme se bavili, jak ho posunout dál, protože cítíme, že Juniorská liga mu začíná být malá. Teď nevylučuji ,že by mohl odejít na hostování, ale spíš se přikláním k tomu, aby Kryštof ještě půl roku vydržel v juniorce a já bych ho bral do některých tréninkových jednotek s A-týmem. 

Možná je to jen můj dojem, ale zdá se, že Slovácko vychovává poměrně nízké hráče :-) Machalík, Sadílek,  Ťok, Pospíšil, Rezek. Samé hračičky, ale kromě Tkáče žádný bijec. Rozdíl je vidět právě u Dominika Janoška, který vypadá mnohem připravenější na dospělý fotbal co se postavy týče. Rýsuje se v akademii nějaký vysoký bijec nejen do vápna? 

Dobrý den, tak akademií prošli i bijci – Daníček, Břečka, Suchý... ale vy asi myslíte spíš ofenzivní hráče? V akademii jsou - můžu jmenovat například Davida Kratochvílu, nebo Filipa Vechetu. 

Jaké šance má v budoucnu Biolek, Prajza a hlavně Chyla? 

U Matěje jeho návrat zpátky moc nepředpokládám, u Jakuba jsme si s tím teď v zimě pohrávali ale rozhodlo se, že ho ještě necháme ve Vítkovicích, kde udělal výkonnostní pokrok a u Petra Chyly řešíme hostování. 

Je Vasiljev příjemným překvapením na pravém beku? Není škoda, že dva útoční beci hrají vpravo, případně byl by jeden z nich schopný hrát na druhé straně? Přeci jen Šimko, Divíšek i Reinberk nemají tolik výpadů a centrů jako prvně dva jmenovaní.

Dobrý den, Vasiljev je příjemným překvapením a pokud zlepší obrannou činnost, tak by to mohlo být hodně zajímavé... Na levé straně si myslím že oba dva hráči, jak Divíšek, tak hlavně Petr Reinberk mají předpoklady pro ofenzivní činnost. 

Jaký je vývoj Mareše v juniorce? Dříve reprezentant Slovenska, ale dnes "paběrkuje" v juniorce. 

Dobrý den, musím přiznat, že vývoj Lukáše se zastavil. Uvidíme, jaký bude mít další půl rok a pak se rozhodneme, jak dál s Lukášem pracovat.

Jaká je budoucnost Minxe? Viděl jsem, že hraje i futsal a klub ho angažoval poměrně nedávno, ale zároveň již není nejmladší. 

Dobrý den, nevím jestli se ptáte na budoucnost v A-týmu? Do kádru A-týmu s ním zatím nepočítám. 
 
Má Yu na to vrátit se do A-týmu po rekonvalescenci zlomené nohy? 

Dobrý den, musím říct, že zlomenina nám naše plány nabourala. Já teď nedokážu říct, jak bude probíhat jeho rekonvalescence a jeho další adaptace na české prostředí.

Co postup v poháru? Postaví se top sestava? Jaká jsou přání hrát Evropskou ligu, i když nemáme top tým?

Dobrý den, majitel klubu a představenstvo klubu poháru přikládá velký význam a já taky, takže postavíme to nejsilnější, co máme.

To by mě opravdu zajímalo proč, když už musel být pan trenér Levý odsunut na jinou pozici, jste jeho místo zaujal Vy? Nezkušený, netrénoval jste ani "blbou" přípravku a šup zvolen trenérem A-týmu. To, že jste nějaký čas dělal asistenta trenérům, nepočítám. To dělal i pan Dekař, kterého bych na pozici trenéra viděl daleko raději. Ten za sebou má nejen asistovaní ale i již zmíněné vedení mládežnických celků. Daleko zkušenější borec, který fotbalu rozumí 100x víc než vy a vy si ho ještě dovolíte od A-týmu odkopnout. Btw. Je vtipné, jak jste u lavičky aktivnější, běhavější a hbitější než za celou svoji fotbalovou kariéru. :-D  

Dobrý den, děkuji za Váš názor. Předpokládám, že trenérem jsem se stal díky své práci na pozici asistenta, ale na tohle byste se spíš měl ptát ředitele klubu, představenstva nebo majitele. Jirku Dekaře jsem nikam neodkopl, jen jsem si vytvořil svůj realizační tým, na čemž nevidím nic špatného. A jinak jsem rád, že Vás bavím a že si mě pamatujete jako technického, přemýšlivého a neběhavého hráče :-) Díky za podporu, budu makat, jak jsem zvyklý :-) 
 
Jak funguje spolupráce s asistentem Tomášem Stýskalem, děkuji. 

Dobrý den, za mě absolutní spokojenost. 
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč jste si vybral za asistenta Stýskala? Co Vás k tomu vedlo? 

Dobrý den, Tomáš je tady populární :-) Tomáše jsem si vybral z několika důvodů - je to magor do fotbalu, je pro něj důležitý rozvoj hráče, vidí fotbal stejnýma očima jako já, má slovácké srdce, je psychicky odolný a myslím, že v mládeži Slovácka odváděl kvalitní práci.

Jak velký tlak na sobě cítíte po podzimní části? Co pro vás bude znamenat úspěch (po ne zcela povedeném podzimu) na konci sezony? 

Dobrý den, tlak samozřejmě cítím velký, moc mi na tomhle klubu záleží. Za úspěch bych považoval záchranu, vítězství v poháru, a aby o hráče Slovácka byl zájem z velkých klubů.

Můj dotaz je na styl, jakým chcete hrát se Slováckem. Jak by měl fotbal Slovácka vypadat, jaké hlavní prvky by měl mít a na čem bude postaven. Sledujete i ostatní týmy Slovácka a komunikujete s jejich trenéry? Je reálné, aby celé Slovácko hrálo stejným stylem a hráči se tak snadněji zapracovávali do A mužstva? 

Dobrý den, tak tohle je na dlouho, ale zkusím ve zkratce. Fotbal by měl být dominantní, chci dominanci. Řídíme se heslem, když máš míč, nemůžeš dostat gól. Chci dominantní mužstvo, které drží míč víc než soupeř, fotbal mýma očima má být konstruktivní už od brankáře, přes konstruktivní stopery, s rychlými krajními obránci, kteří vytvářejí přečíslení,a zároveň rotací ofenzivních hráčů si vytvářet dostatečné množství šancí. Po ztrátě míče chceme útočit na míč, chci aktivitu a dominanci na celém hřišti. Nechceme hrát obranný blok a vyčkávací fotbal. Ostatní týmy samozřejmě sleduji, z mé pozice je to i náplní mé práce. S ostatními trenéry nad kategorie U13 a šéftrenérem "malého fotbalu" máme každotýdenní porady, kde řešíme jak způsob hry, tak i jednotlivé hráče a kádry. V dnešní době již všechny týmy nad U14 hrají ve stejném rozestavení a snaží se o stejný způsob hry - hráči průřezem všech kategorií mají na jednotlivých postech stejné úkoly. 

Se zájmem sleduji tréninková videa ze soustředění. Jaká je vaše tréninková filosofie a odkud čerpáte podněty pro tréninky. S tím souvisí i dotaz na ranní výběhy za svítání. Mělo to nějaký sportovně metologický význam, či to sloužilo jen k probrání týmu? 

Dobrý den, to je taky na dlouhou diskuzi. Ve zkratce, když chci ať je mužstvo na míči víc než soupeř a je dominantní, tak musí i s míčem trénovat. Takže tréninková filosofie - hráč se nejvíc zlepšuje, když má míč, takže 90% všech tréninkových jednotek je na hřišti s míčem a hráč musí být nejen s míčem, ale co nejvíce s míčem v zápasovém prostoru a v zápasové situaci. Podnětů je všude spousta. Knížky, videa, diskuze s ostatními trenéry. K raním výběhům - podle výsledků testů neměli hráči dostatečnou aerobní kapacitu, takže jsme ji potřebovali zvýšit a zároveň jsme nechtěli přijít o tréninkovou jednotku na hřišti, kterou jsme měli s jiným záměrem. Kluci to zvládli dobře a musím říct, že když jsme data z GPS vest vyhodnocovali s odborníkem přes data, tak dle jeho vyjádření kluci udělali kus práce. 

Dobry den trenére, jak hodnotíte soustředění po herní stránce? Myslíte, že jste dostatečně připravení na záchranu ligy na Slovácku? Máte vybranou základní 11 pro 1. mistrák? Děkuji a hodně štěstí v záchraně! 

Dobrý den, já jsem s přípravou spokojený. V přípravných utkáních jsme se připravovali na různé situace,na karetní tresty, zdravotní absence a i proto jsme skoro pořád střídali dvě jedenáctky, abychom si ověřili součinnostních věci, zkoušeli součinnostní dvojice,trojice... Hráli jsme s výbornými soupeři a herní projev vypadal v některých fázích velmi dobře. Pokud si udržíme sebevědomí, tak budeme nepříjemní pro každého. Základní sestavu mám na osmi místech....zbylá jména mně komplikuje zdravotní stav kluků. Děkuji za přání, moc si toho vážím!

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč se soupeři jako je Jihlava, Baník, Bohemka, Karviná, Brno, Dukla hrajeme na jednoho útočníka? Je to takový problém někdy zkusit zahrát ofenzivní fotbal, vepředu např. Zajíc, Kubala? Popřípadě zkusit Patrika Hellebranda či Kubu Rezka? Myslím, že kluci by se s tím i přes to že nejsou útočníci poprali dobře :-)  

My chceme hrát vždy ofenzivní fotbal, ale občas nám to nedovolí soupeř... Nicméně v globále se nám to daří dle dominance na míči, ale bohužel se nám to nedařilo přetavit v góly díky špatné finální fázi... Ale ne vždy je ofenziva o počtu útočníků, ale spis je to o počtu hráčů, kteří se do útoku zapojí a tady souhlasím s vámi, že musíme být lepší, odvážnější, hladovější, sebevědomější... Ale abych vám odpověděl - určitě nezměníme rozestavení - to znamená, že budeme hrát na jednoho hrotového útočníka - jak nám velí i koncepce klubu, nicméně budeme chtít víc hráčů v pokutovém území a mít hráče ve správném prostoru... 

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, Baník v boji o záchranu výrazně posílil, my tam hrajeme hned úvodní kolo jara, bude to velmi těžký soupeř, hned na to doma Sparta, která se neporáží každý zápas a po Spartě jedeme na Sigmu, která na podzim ukazovala formu. Co když nezískáme z těchto 3 zápasů nejméně 3 body? Jak to budete vy jako trenér vnímat? Přece jen, za těchto podmínek by to bylo už vážně rizikové v boji o záchranu.  

Dobry den, takhle nepřemýšlím. Já klukům věřím. ale věřte, že mně každá porážka milovaného FCS žere strašným způsobem. 

Dobrý den, když Zajíc začínal hrát za A-tým, tak byl mnohem aktivnější. Jak ho vidíte nyní? Je svázaný taktikou nebo změnil styl hry? 

Dobrý den, nevím jakou aktivitu myslíte - útočnou, obrannou? Co se týče útočné, tak s vámi souhlasím, my bychom ho chtěli víc na míči, ve více kombinacích, ve větším ofenzivním zapojení, ale tohle nebylo způsobeno taktikou nebo změnou stylu, ale jen krátkodobou ztrátou formy a i to ke sportu někdy patří. Nyní u něj vidím v těchto činnostech zlepšení a věřím, že si udrží formu i pro jaro. Co se týče obranné aktivity, tak tam je Tomáš extrémně pracovitý. 

Nemáte obavy z toho, že některé arogantní "hvězdy" z Vašeho týmu budou novou posilu Irakliho šikanovat stejně jako tomu bylo v případě Yu? A vážně Vás baví trénovat mužstvo, jehož někteří fotbalisté, když navštěvují místní bary, tak jsou ochotni povídat si o Slovácku a mimo jiné zmiňují, že nemůžou pochopit to, že jste se stal hlavním trenérem?

Dobrý den, v týmu FCS nejsou žádné arogantní hvězdy, naopak jedna maminka hráče kategorie U15 kluky chválila, jak vzorně zdraví :-) … a už úplně odmítám šikanování jakéhokoliv hráče. Naopak tenhle tým je extrémně charakterní... Co se týče toho, jestli mě baví trénovat tento tým, tak Vám můžu říct, že mě to extrémně baví, protože ten tým tvrdě pracuje a jestli nějaký hráč v baru něco vypráví? Předpokládám že to není hráč A týmu, takže by místo popíjení v baru měl trénovat.

Zajímalo by mě, proč stále hrajeme ten Habancův 4-2-3-1 s držením míče a pomalou rozehrávkou?Podle mě se za ty roky, co byl u kormidla pan Levý nebo Vy se nic zásadního nezměnilo. Neláká vás spíše běhavý a rychlý fotbal nahoru dolů, co například hraje Olomouc nebo Bohemka? Nemáme na to vhodnější hráče? 

Dobrý den, v koncepci klubu je, že chceme hrát fotbal s velkým držením míče, jednoduše proto,že věříme tomu, že hráč se nejvíc zlepšuje s míčem a hráči přicházející z akademie by na tenhle způsob měli být zvyknutí a přechod mezi seniory by měl být pro ně jednodušší. I proto nepřemýšlíme nad změnou herního způsobu. Dlouhodobě věříme naší cestě a vhodnější hráče na jiný způsob hry nemáme, ani mít díky popsané výchově mít nebudeme. Na druhou stranu souhlasím s Vámi, že v některých fázích hry to moc "drbeme" a máme to zrychlit. 

Jak to vypadá s Tomášem Radou? 
Dobrý den, Tomáš se nevešel do kádru A mužstva a řešíme jeho další kroky, je možné i hostování v jiném klubu.. 

Mohu se zeptat, proč tolerujete nedodržování životosprávy u hráčů A-týmu ? Několik mladých hráčů chodí pravidelně do města, kde nemají problém s pitím. Občas se to děje i u těch zkušenějších. Je několik případů, neříkejte, že se nic nestalo, stačí se jít jednou týdně podívat do města, to byste byl překvapený, kolik hráčů juniorky i A týmu pije. :)  

Dobrý den, určitě netoleruji... U A-týmu toleruji společnou večeři například po zápase nebo popřípadě jinou společnou akci, kterou mě kluci předem hlásí... Je neakceptovatelné, aby hráč A-týmu byl v týdnu před zápasem v baru v nočních hodinách a pil alkohol. Za mé krátké působení v roli hlavního trenéra, jsem řešil jeden prohřešek, na který jsem byl upozorněný přes fanouškovské stránky. Dotyčný hráč nebyl nominovaný na mistrovský zápas (i když jsem ho jako trenér potřeboval) a dostal finanční postih. Co se týče mladších hráčů, tak jsme řešili podobny případ, s podobnými sankcemi. 
 
Kdybyste měl neomezené finanční možnosti, kterého 1 českého golmana, 1 obránce, 1 záložníka a 1 útočníka byste přivedl do Slovácka? 

Petr Čech, Ondřej Kúdela, Antonín Barák, Patrik Schick.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
úterý, 04.08.2020 18:19
> všechna videa
FANSHOP
Šála tkaná

Šála tkaná
350 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

Hrnek Slovácko logo

Hrnek Slovácko logo
190 Kč

Povlečení 2019

Povlečení 2019
1150 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko odcestovalo do Slovinska před 7 hodinami
Slovácko odcestovalo do Slovinska

Los F:L: V prvním kole derby ve Zlíně včera, 13:32
Los F:L: V prvním kole derby ve Zlíně

Na Slovácko přichází gólman Pavol Bajza úterý, 04.08.2020 17:54
Na Slovácko přichází gólman Pavol Bajza

Marcela Mrázková podlehla těžké nemoci úterý, 04.08.2020 15:36
Marcela Mrázková podlehla těžké nemoci

Slovácko čeká soustředení ve Slovinsku pondělí, 03.08.2020 10:30
Slovácko čeká soustředení ve Slovinsku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace