Ohlasy po zápase s Bohemians 1905

pondělí, 04.08.2014 08:40
Ohlasy po zápase s Bohemians 1905
dekovacka040814.jpg

Slovácko po nešťastné prohře zvládlo druhé domácí utkání, když porazilo Bohemians Praha 1905 nakonec s přehledem 4:1. O osudu utkání rozhodly dvě rychlé branky ve druhém poločase.

„Luboš Kalouda mi míč nahrál před prázdnou bránu, a tak byla má úloha poměrně jednoduchá. Už v zápase se Slavií jsem měl šanci, ale tu mi gólman chytil. Je to teprve můj druhý gól v české lize, takže jsem samozřejmě rád,“ neskrýval po zápase radost záložník Veliče Šumulikoski, který byl rád, za proměněné šance. 

„Proti Slavii jsme hráli lépe na míči, ale dnes se ukázalo, jak je důležité vstřelit právě druhou branku. Oproti zápasu se Slavií jsme byli v útoku mnohem efektivnější“ dodává makedonský reprezentant. 

„Začali jsme mnohem opatrněji, než v zápase se Slavií. Možná jsme to měli v hlavách a chtěli jsme se vyvarovat něčemu podobnému a druhé domácí utkání v řadě jsme nemohli ztratit. Naštěstí v zápase s Bohemians jsme byli mnohem efektivnější. V prvním poločase jsme udeřili z první vážnější šance a ve druhém přidali další dvě branky. Pak jsme sice trochu polevili a nechali si vstřelit branku, ale zápas jsme měli pod kontrolou,“ vrací se k útočník Libor Došek.

Radost po zápase neskrýval ani Michal Trávník, který stejně jako v zápase se Slavií vstřelil branku. Tentokrát však byla vítězná.

„Dva zápasy a dva góly. Kdyby to tak šlo dál, tak bych se vůbec nezlobil,“ říká s úsměvem odchovanec Slovácka. 

„Branka vyplynula z nacvičené akce. Chceme hrát po křídlech a trenér nabádá i záložníky, aby se tlačili do pokutového území. Jarda Diviš poslal nádhernou přihrávku a já už se jen soustředil, abych míč dobře trefil, protože míč trochu skočil,“ vrací se Michal trávník ke svému gólovému momentu.

Spokojený byl i trenér Slovácka Svatopluk Habanec.

„Oproti zápasu se Slavií bylo prvních 20 minu kostrbatých a vysvobodila nás až branka. Soupeř však neměl moc příležitostí a připadalo mi to, jako by si přijeli pro bod. Týmu ve vedru rychle ubývaly síly a tak jsem rád, že ve druhém poločase přišly dvě rychlé branky, které nás uklidnili,“ říká trenér Slovácka. 

„Výhra je to pro nás důležitá. Byli jsme si vědomi, že první utkání nám výsledkově nevyšlo a o to víc jsme potřebovali zvládnout zápas s Bohemians. Jsem rád, že se nám to povedlo,“ dodává Habanec.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:20
> všechna videa
FANSHOP
Multifunkční šátek

Multifunkční šátek
190 Kč

Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Půllitr hladký

Půllitr hladký
179 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

Tréninková mikina Puma modrá

Tréninková mikina Puma modrá
1390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Datart e:LIGA: bonusový zápas je tu! před 6 hodinami
Datart e:LIGA: bonusový zápas je tu!

Penalta, vyloučení, zlomenina a gól v nastavení před 7 hodinami
Penalta, vyloučení, zlomenina a gól v nastavení

VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci včera, 20:22
VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci

Slovácko jede z Liberce s prázdnou včera, 18:44
Slovácko jede z Liberce s prázdnou

Slovácko čeká utkání v Liberci pátek, 29.05.2020 13:29
Slovácko čeká utkání v Liberci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace