Ohlasy po zápase s Bohemians 1905

pondělí, 4. 8. 2014 08:40
Ohlasy po zápase s Bohemians 1905
dekovacka040814.jpg

Slovácko po nešťastné prohře zvládlo druhé domácí utkání, když porazilo Bohemians Praha 1905 nakonec s přehledem 4:1. O osudu utkání rozhodly dvě rychlé branky ve druhém poločase.

„Luboš Kalouda mi míč nahrál před prázdnou bránu, a tak byla má úloha poměrně jednoduchá. Už v zápase se Slavií jsem měl šanci, ale tu mi gólman chytil. Je to teprve můj druhý gól v české lize, takže jsem samozřejmě rád,“ neskrýval po zápase radost záložník Veliče Šumulikoski, který byl rád, za proměněné šance. 

„Proti Slavii jsme hráli lépe na míči, ale dnes se ukázalo, jak je důležité vstřelit právě druhou branku. Oproti zápasu se Slavií jsme byli v útoku mnohem efektivnější“ dodává makedonský reprezentant. 

„Začali jsme mnohem opatrněji, než v zápase se Slavií. Možná jsme to měli v hlavách a chtěli jsme se vyvarovat něčemu podobnému a druhé domácí utkání v řadě jsme nemohli ztratit. Naštěstí v zápase s Bohemians jsme byli mnohem efektivnější. V prvním poločase jsme udeřili z první vážnější šance a ve druhém přidali další dvě branky. Pak jsme sice trochu polevili a nechali si vstřelit branku, ale zápas jsme měli pod kontrolou,“ vrací se k útočník Libor Došek.

Radost po zápase neskrýval ani Michal Trávník, který stejně jako v zápase se Slavií vstřelil branku. Tentokrát však byla vítězná.

„Dva zápasy a dva góly. Kdyby to tak šlo dál, tak bych se vůbec nezlobil,“ říká s úsměvem odchovanec Slovácka. 

„Branka vyplynula z nacvičené akce. Chceme hrát po křídlech a trenér nabádá i záložníky, aby se tlačili do pokutového území. Jarda Diviš poslal nádhernou přihrávku a já už se jen soustředil, abych míč dobře trefil, protože míč trochu skočil,“ vrací se Michal trávník ke svému gólovému momentu.

Spokojený byl i trenér Slovácka Svatopluk Habanec.

„Oproti zápasu se Slavií bylo prvních 20 minu kostrbatých a vysvobodila nás až branka. Soupeř však neměl moc příležitostí a připadalo mi to, jako by si přijeli pro bod. Týmu ve vedru rychle ubývaly síly a tak jsem rád, že ve druhém poločase přišly dvě rychlé branky, které nás uklidnili,“ říká trenér Slovácka. 

„Výhra je to pro nás důležitá. Byli jsme si vědomi, že první utkání nám výsledkově nevyšlo a o to víc jsme potřebovali zvládnout zápas s Bohemians. Jsem rád, že se nám to povedlo,“ dodává Habanec.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 7 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
990 a 1290 Kč

Tričko Slovácko vavřín

Tričko Slovácko vavřín
390 Kč

Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka po zápase s Dynamem včera, 20:20
VIDEO: Tiskovka po zápase s Dynamem

Slovácko výhru ze Sparty nepotvrdilo včera, 19:15
Slovácko výhru ze Sparty nepotvrdilo

Statistiky a zajímavosti zápasů s Dynamem pátek, 19. 7. 2019 20:46
Statistiky a zajímavosti zápasů s Dynamem

Kalabiška: Výhru na Spartě musíme potvrdit čtvrtek, 18. 7. 2019 10:30
Kalabiška: Výhru na Spartě musíme potvrdit

Ve středu a v pátek na permanentky středa, 17. 7. 2019 10:30
Ve středu a v pátek na permanentky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace