Ohlasy po zápase se Slavií

sobota, 22. 4. 2017 19:35
Ohlasy po zápase se Slavií
Slovacko_-_Slav_031.jpg

Slovácko po dobrém výkonu proti Slavii zůstalo bez bodu. Prohrálo 0:2 a hráči modro-bílých byli po zápase hodně zklamaní.

Zápas hodnotil Vlastimil Daníček, který porážkou kousal jen velmi těžce. “Jsem hrozně zklamaný. Druhý zápas jsme hráli, co jsme chtěli, ale nemáme body,” ohlížel se za zápasy s týmy z prvních dvou míst tabulky.

“Rozhodla větší kvalita Slavie v útočné fázi. Tu mají neuvěřitelně silnou. My nedokážeme využít naše pološance a Slavie nás v první půli potrestala jednou střelou,” hledal Daníček příčiny porážky.  “Prezentujeme se dobře, pokračujeme v pokroku, ale v šestnáctce to nedokážeme dotáhnout. Finální fázi musíme zlepšit,” myslí si odchovanec Slovácka. “Mrzí mě, že mi tam nespadla střela z halfvoleje. Mohlo nás to nakopnout,” ohlédl se za svou šancí z první půle.

Všímal si taky výškového rozdílu mezi hráči Slavie a domácími. “Třeba Dejv Machalík to měl neuvěřitelně těžké proti Ngadeuovi. Pereme se, nic jiného nám nezbývá. Rozhodla kvalita Slavie, která je asi ve větším laufu než Plzeň,” srovnal Daníček dva poslední soupeře Slovácka.

“Diváci po prohře tleskali. Je to těžké srovnávat, s Příbramí na nás občas fanoušci zapískali a to pro nás bylo těžší. Je to potom o našich hlavách. Nechali jsme se tím minule rozhodit. Jenže my se tak chceme prezentovat, tak chceme hrát. Aplaus nás potěšil, ale bohužel body nemáme,” mrzelo Vlastu Daníčka.

Mozná nejblíže gólu byl z domácích další odchovanec v týmu David Machalík, který ve druhém poločase utaženou střelou protáhl Pavlenku. “Je to škoda, výborně mě vychytal,” vracel se Machalík k důležitému okamžiku.

“Chtěli jsme bodovat. Je to smůla, protože jsme stejně jako s Plzní hráli dobře. Tentokrát proti Slavii ještě líp,” vracel se k průběhu zápasu Machalík. “Získal jsem ale cenné zkušenosti. Posune mě to dál. Hrát proti nejlepším hráčům v lize, někdy i reprezentantům, mi dává velké zkušenosti. Potom si věřím víc a můžu si toho na hřišti i víc dovolit.” David Machalík byl zároveň fanoušky zvolen jako nejlepší hráč zápasu. “Za to jim posílám díky,” usmál se na závěr.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
sobota, 16. 3. 2019 19:11
> všechna videa
FANSHOP
Peněženka

Peněženka
490 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Dres replika bílý

Dres replika bílý
490 a 590 Kč

Polštář FCS

Polštář FCS
365 Kč

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub
290 a 390 Kč

Mikina FC Slovácko

Mikina FC Slovácko
790 a 990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Ženy Slovácka porazily Hradec Králové 4:1 včera, 08:48
Ženy Slovácka porazily Hradec Králové 4:1

Juniorka Slovácka vyhrála na Vysočině pondělí, 18. 3. 2019 14:58
Juniorka Slovácka vyhrála na Vysočině

Víkendové výsledky mládežnických celků pondělí, 18. 3. 2019 12:54
Víkendové výsledky mládežnických celků

Ohlasy po zápase s Jabloncem pondělí, 18. 3. 2019 07:32
Ohlasy po zápase s Jabloncem

VIDEO: Tiskovka po zápase s Jabloncem sobota, 16. 3. 2019 18:31
VIDEO: Tiskovka po zápase s Jabloncem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace