Ohlasy po zápase se Slavií

sobota, 22. 4. 2017 19:35
Ohlasy po zápase se Slavií
Slovacko_-_Slav_031.jpg

Slovácko po dobrém výkonu proti Slavii zůstalo bez bodu. Prohrálo 0:2 a hráči modro-bílých byli po zápase hodně zklamaní.

Zápas hodnotil Vlastimil Daníček, který porážkou kousal jen velmi těžce. “Jsem hrozně zklamaný. Druhý zápas jsme hráli, co jsme chtěli, ale nemáme body,” ohlížel se za zápasy s týmy z prvních dvou míst tabulky.

“Rozhodla větší kvalita Slavie v útočné fázi. Tu mají neuvěřitelně silnou. My nedokážeme využít naše pološance a Slavie nás v první půli potrestala jednou střelou,” hledal Daníček příčiny porážky.  “Prezentujeme se dobře, pokračujeme v pokroku, ale v šestnáctce to nedokážeme dotáhnout. Finální fázi musíme zlepšit,” myslí si odchovanec Slovácka. “Mrzí mě, že mi tam nespadla střela z halfvoleje. Mohlo nás to nakopnout,” ohlédl se za svou šancí z první půle.

Všímal si taky výškového rozdílu mezi hráči Slavie a domácími. “Třeba Dejv Machalík to měl neuvěřitelně těžké proti Ngadeuovi. Pereme se, nic jiného nám nezbývá. Rozhodla kvalita Slavie, která je asi ve větším laufu než Plzeň,” srovnal Daníček dva poslední soupeře Slovácka.

“Diváci po prohře tleskali. Je to těžké srovnávat, s Příbramí na nás občas fanoušci zapískali a to pro nás bylo těžší. Je to potom o našich hlavách. Nechali jsme se tím minule rozhodit. Jenže my se tak chceme prezentovat, tak chceme hrát. Aplaus nás potěšil, ale bohužel body nemáme,” mrzelo Vlastu Daníčka.

Mozná nejblíže gólu byl z domácích další odchovanec v týmu David Machalík, který ve druhém poločase utaženou střelou protáhl Pavlenku. “Je to škoda, výborně mě vychytal,” vracel se Machalík k důležitému okamžiku.

“Chtěli jsme bodovat. Je to smůla, protože jsme stejně jako s Plzní hráli dobře. Tentokrát proti Slavii ještě líp,” vracel se k průběhu zápasu Machalík. “Získal jsem ale cenné zkušenosti. Posune mě to dál. Hrát proti nejlepším hráčům v lize, někdy i reprezentantům, mi dává velké zkušenosti. Potom si věřím víc a můžu si toho na hřišti i víc dovolit.” David Machalík byl zároveň fanoušky zvolen jako nejlepší hráč zápasu. “Za to jim posílám díky,” usmál se na závěr.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
čtvrtek, 12. 9. 2019 12:02
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Štamprle Slovácko

Štamprle Slovácko
60 Kč

Kšiltovka modrá dětská

Kšiltovka modrá dětská
299 Kč

Vak na boty Slovácko

Vak na boty Slovácko
250 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Dorost zvítězil na Spartě včera, 15:44
Dorost zvítězil na Spartě

Juniorka remizovala s Otrokovicemi včera, 13:43
Juniorka remizovala s Otrokovicemi

V úterý 17.9. Otevřený trénink přípravek včera, 10:13
V úterý 17.9. Otevřený trénink přípravek

Porcal: Čekal jsem na to pětadvacet let včera, 08:58
Porcal: Čekal jsem na to pětadvacet let

Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy sobota, 14. 9. 2019 23:12
Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace