Ohlasy po zápase se Spartou Praha

pondělí, 1. 8. 2016 08:24
Ohlasy po zápase se Spartou Praha
kosut010816.jpg

V zápase prvního kola na půdě pražské Sparty Slovácku nevyšel vstup do zápasu, když již v 10. minutě prohrávalo o dvě branky. I když ve druhém poločase  sahal po vyrovnávací brance Diviš, tak nakonec Slovácko v dramatickém závěru podlehlo Spartě 2:3.

„V kabině jsme si říkali, že hlavně nesmíme brzy dostat branku a pak jsme v 10. minutě prohrávali 0:2. První branka jde na můj vrub. Chtěl jsem dát dlouhý míč, ale na vteřinu jsem zaváhal a míč se od Dočkala odrazil do brány. Byl tam hrozně rychle a překvapilo mě to. Prostě moje chyba. Druhá branka přišla z penalty. Sáhl jsem si na míč. Myslel jsem že to tam bude dávat, ale měl jsem tam jít o něco dříve,“ vrací se k úvodu utkání gólman Milan Heča.

Penaltu nařídil sudí Zelinka v 9. minutě po zákroku Tomáše Košúta, který kvůli zlomenině nosu nastoupil do utkání se speciální maskou.
„S maskou to nemělo nic společného, prostě jsem do toho šel jak blbec. Mám dost zkušeností na to, abych při takovém momentu nešel do míče nohou. Snažil jsem se ji stáhnout, ale trefil jsem Juliše. Jednoznačně moje chyba,“ pokračuje Košůt.

Dvě branky zaznamenal nejlepší střele Slovácka v loňském ročníku Jaroslav Diviš, který ve druhém poločase vrátil Slovácko do zápasu a na kopačce měl i vyrovnání, ale jeho akrobatické zakončení skončilo na brankové konstrukci.

„Škoda, že tam ten vyrovnávací gól nepadl. Po špatné první půli jsme si to v kabině hodně hlasitě vyříkali, přišli noví hráči a naše hra vypadala úplně jinak. Bohužel Bičík si dobře postavil tyče. Pokud by ten třetí gól skončil v síti a my remizovali, tak by ty mé branky měly smysl, protože bychom si odvezli bod. Takto jedeme bez bodu,“ dodává Diviš.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 05:44
> všechna videa
FANSHOP
Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Placatka

Placatka
290 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Hrnek Slovácko vánoční edice

Hrnek Slovácko vánoční edice
190 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Oslavy a ohlasy po Karviné včera, 15:21
VIDEO: Oslavy a ohlasy po Karviné

Daníček: Všichni musí vědět, co mají hrát sobota, 16. 2. 2019 22:48
Daníček: Všichni musí vědět, co mají hrát

VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou sobota, 16. 2. 2019 18:33
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou

Slovácko s přehledem porazilo Karvinou sobota, 16. 2. 2019 17:23
Slovácko s přehledem porazilo Karvinou

Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou sobota, 16. 2. 2019 11:53
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace