Ohlasy po zápase v Brně

pondělí, 3. 11. 2014 08:10
Ohlasy po zápase v Brně
zbrojovka011114.jpg

Běžela 75. minuta, když Veliče Šumulikoski hledal pasem Libora Doška, ten míč lehkou tečí posunul na nabíhajícího Filipa Hlúpika, který se ve vápně uvolnil a vrátil míč Doškovi, který střelou pod břevno rozhodl o výsledku moravského derby.

„Již před zápasem jsem tvrdil, že nás čeká utkání, které možná bude o jedné šanci a tato slova se potvrdily. Nebyl to nijak pohledný fotbal a několikrát nám pomohlo i štěstí. Nakonec jsme naši šanci dotáhli do gólového konce a to pro nás znamená tři body. I když dnes jsou ty body více než předvedená hra, ale v mnoha zápasech to bylo naopak, že jsme hráli dobře a body nám chyběly,“ hodnotí utkání Libor Došek, střelec jediné branky zápasu, pro kterého to byl desátý gól v sezoně.

„Jsem rád, že mi to tam spadlo a hlavně musím pochválit Filipa Hlúpika, který to udělal fantasticky. Je to do značné míry jeho gól. Má úloha byla trefit hlavně bránu,“ dodává Došek.

Několik těžkých zákroků si přepsal i gólman Milan Heča.

„Konečně jsem měl i štěstí. Bylo tam několik situací, kdy jsem musel zasahovat. Jednou jsem míč vytěsnil mezi tyče, podruhé jsem u míče byl dříve jak soupeř a v samotném závěru to domácí Sýkora netrefil ideálně. Pro nás jsou to důležité tři body, protože los máme v závěru podzimu těžký, proto jsme jeli do Brna s cílem vyhrát a to se nám nakonec povedlo,“ vysvětluje gólman Heča.

Radost z výhry měl i obránce Martin Kuncl

„Byl to těžký zápas. Zbrojovka dobře bránila a vytvořila si několik nebezpečných šancí. My jsme dnes dopředu nehráli tak aktivně jak bychom si představovali, ale nakonec nám to vyšlo a po pěkné akci nakonec Filip Hlúpik našel Došana, který v takových situacích ví co má dělat,“ říká s úsměvem obránce Martin Kuncl.

Veliče Šumulikoski byl na začátku rozhodujícího momentu utkání, ale svou radost po zápase přebíjel pocit čtvrté žluté karty, kvůli které si nezahraje proti pražské Spartě.

„Mrzí mě to, hrál jsem míč, ale kdybych ji nedostal ve třicáté minutě, tak bych ji dostal jindy. Na zápas se Spartou jsem se těšil, ale nedá se nic dělat. Hlavně že jsme vyhráli zápas v Brně, i když pravda je, že jsme se na ty tři body hodně nadřeli,“ uzavírá záložník Veliče Šumulikoski.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 13. 10. 2019 19:31
> všechna videa
FANSHOP
Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020
1990 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Vak na boty Slovácko

Vak na boty Slovácko
250 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Havlík: Po výhře je pauza příjemnější včera, 17:35
Havlík: Po výhře je pauza příjemnější

Juniorka prohrála na Vrchovině pondělí, 14. 10. 2019 13:24
Juniorka prohrála na Vrchovině

Sadílek: Věřím, že nás poženou diváci sobota, 12. 10. 2019 22:00
Sadílek: Věřím, že nás poženou diváci

V pátek předprodej na ČESKO - SKOTSKO středa, 9. 10. 2019 08:45
V pátek předprodej na ČESKO - SKOTSKO

Šašinka má formu - tři zápasy, tři góly pondělí, 7. 10. 2019 07:17
Šašinka má formu - tři zápasy, tři góly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace