Ohlasy před zápasem s Libercem

čtvrtek, 9. 5. 2013 15:28
Ohlasy před zápasem s Libercem
dosek+truska090513.jpg

Gambrinus liga se blíží do svého závěru a na Slovácko již čekají pouze čtyři ligové zápasy. V sobotu se v předposledním domácím utkání hráči Svatopluka Habance postaví Liberci, který sice vypadl v semifinále poháru České Pošty, ale v lize má mimořádnou formu.

„Liberec má v lize nadstandardní formu a v jarní části soutěže patří k nejlepším týmům a to jak po stránce výsledkové, tak i herní. My chceme potvrdit naše předešlé výhry s Budějovicemi a Hradcem Králové, abychom co nejdříve mohli potvrdit definitivní ligovou příslušnost,“ říká před sobotním utkáním trenér Slovácka.

„Víme o kvalitách soupeře a víme co umí třeba Jirka Štajner. Liberec má však ve svém kádru další kvalitní hráče, na které si musíme dát pozor. Proto musím říct, že i bod by byl v sobotním zápase úspěchem,“ pokračuje Svatopluk Habanec.

V dresu Slovácka by neměl chybět ani nejlepší střelec týmu Libor Došek, podle kterého není Slovácko bez šancí.

„Mají mužstvo dobře poskládané a hru diriguje zkušený Štajner. Pokud chceme uspět, tak musíme podat stoprocentní výkon. Každé utkání však začíná za stavu 0:0, takže bez šance rozhodně nejsme,“ říká Došek, který dříve oblékal dres mimo jiné právě Liberce. Zvýšenou motivaci však kvůli tomu necítí.

„Už je to přeci jen nějaký ten rok co jsem v Liberci působil, takže zvýšenou motivaci kvůli tomu necítím. Chci abychom vyhráli hlavně kvůli lidem, protože na jaro si té radosti doma moc neužili, a proto doufám, že v sobotu odehrajeme slušné utkání, ve kterém snad urveme i nějaký ten bod,“ říká nejlepší střelec týmu.

Slovácko se v zápase bude muset obejít bez záložníka Milana Kerbra, který dostal v Hradci Králové čtvrtou žlutou kartu a odpyká si tak disciplinární trest. Naopak po disciplinárním trestu bude do zápasu připraven kapitán Jan Trousil.

Utkání 27. kola Gambrinus ligy mezi Slováckem a Libercem má výkop v 19:00 hod. Vstupenky na utkání si můžete zakoupit každý všední den od 9:00 do 18:00 hod ve FanShopu na Mariánském Náměstí v Uherském Hradišti. V den utkání bude FanShop otevřen od 9:00 do 12:00 hod. Od 15:00 hod bude prodej probíhat na pokladnách stadionu. 


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 18:27
> všechna videa
FANSHOP
Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

Polštář FCS

Polštář FCS
365 Kč

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Vlajka 1.FCS

Vlajka 1.FCS
190 Kč

Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Kadlec: Pozice levého stopera mi vyhovuje včera, 07:47
Kadlec: Pozice levého stopera mi vyhovuje

Výsledky dorostu v zimní přípravě 2019 středa, 20. 2. 2019 14:47
Výsledky dorostu v zimní přípravě 2019

Filip Kubala odchází na hostování středa, 20. 2. 2019 09:42
Filip Kubala odchází na hostování

FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích úterý, 19. 2. 2019 09:48
FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích

Juniorka na úvod jara prohrála v Brně neděle, 17. 2. 2019 15:25
Juniorka na úvod jara prohrála v Brně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace