Ohlasy před zápasem s Libercem

čtvrtek, 09.05.2013 15:28
Ohlasy před zápasem s Libercem
dosek+truska090513.jpg

Gambrinus liga se blíží do svého závěru a na Slovácko již čekají pouze čtyři ligové zápasy. V sobotu se v předposledním domácím utkání hráči Svatopluka Habance postaví Liberci, který sice vypadl v semifinále poháru České Pošty, ale v lize má mimořádnou formu.

„Liberec má v lize nadstandardní formu a v jarní části soutěže patří k nejlepším týmům a to jak po stránce výsledkové, tak i herní. My chceme potvrdit naše předešlé výhry s Budějovicemi a Hradcem Králové, abychom co nejdříve mohli potvrdit definitivní ligovou příslušnost,“ říká před sobotním utkáním trenér Slovácka.

„Víme o kvalitách soupeře a víme co umí třeba Jirka Štajner. Liberec má však ve svém kádru další kvalitní hráče, na které si musíme dát pozor. Proto musím říct, že i bod by byl v sobotním zápase úspěchem,“ pokračuje Svatopluk Habanec.

V dresu Slovácka by neměl chybět ani nejlepší střelec týmu Libor Došek, podle kterého není Slovácko bez šancí.

„Mají mužstvo dobře poskládané a hru diriguje zkušený Štajner. Pokud chceme uspět, tak musíme podat stoprocentní výkon. Každé utkání však začíná za stavu 0:0, takže bez šance rozhodně nejsme,“ říká Došek, který dříve oblékal dres mimo jiné právě Liberce. Zvýšenou motivaci však kvůli tomu necítí.

„Už je to přeci jen nějaký ten rok co jsem v Liberci působil, takže zvýšenou motivaci kvůli tomu necítím. Chci abychom vyhráli hlavně kvůli lidem, protože na jaro si té radosti doma moc neužili, a proto doufám, že v sobotu odehrajeme slušné utkání, ve kterém snad urveme i nějaký ten bod,“ říká nejlepší střelec týmu.

Slovácko se v zápase bude muset obejít bez záložníka Milana Kerbra, který dostal v Hradci Králové čtvrtou žlutou kartu a odpyká si tak disciplinární trest. Naopak po disciplinárním trestu bude do zápasu připraven kapitán Jan Trousil.

Utkání 27. kola Gambrinus ligy mezi Slováckem a Libercem má výkop v 19:00 hod. Vstupenky na utkání si můžete zakoupit každý všední den od 9:00 do 18:00 hod ve FanShopu na Mariánském Náměstí v Uherském Hradišti. V den utkání bude FanShop otevřen od 9:00 do 12:00 hod. Od 15:00 hod bude prodej probíhat na pokladnách stadionu. 


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 2 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

Vak na boty bílý

Vak na boty bílý
250 Kč

Vlaječka Slovácko

Vlaječka Slovácko
175 Kč

Kšiltovka Slovácko navy pánská

Kšiltovka Slovácko navy pánská
350 Kč

Magnetka Slovácko

Magnetka Slovácko
49 Kč

Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko zvítězilo nad Brnem před 4 hodinami
Slovácko zvítězilo nad Brnem

Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem před 12 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem

Jan Kliment: Brnu máme co vracet včera, 09:30
Jan Kliment: Brnu máme co vracet

VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě neděle, 18.04.2021 22:16
VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě

Slovácko podlehlo Spartě 0:1 neděle, 18.04.2021 20:28
Slovácko podlehlo Spartě 0:1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace