Ohlasy před zápasem se Zbrojovkou Brno

pátek, 21. 3. 2014 13:51
Ohlasy před zápasem se Zbrojovkou Brno
kuncl141112.jpg

Navázat na bodový zisk z Plzně, s tímto cílem jde Slovácko do sobotního utkání se Zbrojovkou Brno. Svěřenci trenéra Svatopluka Habance budou chtít i ve čtvrtém zápase vřadě před domácím publikem vyhrát.

„Čeká nás houževnatý soupeř, který se v tabulce nachází v přímém ohrožení pásma sestupu, a proto určitě bude chtít uhrát nějaký ten bod,“ říká trenér Slovácka Svatopluk Habanec.

„Brno má vyrovnané mužstvo a podobně jako my v něm má několik nadstandardních hráčů, jako například Zavadila. Já se ale starám hlavně o to, aby naše mužstvo bylo maximálně připravené, abychom pomyslně po remíze v Plzni neměli nějaké nutkání toho, že vítězství přijde samo,“ dodává Habanec.

„Nebojím se, že by nás trenér Habanec na tu hrušku nechal vylézt. Doma vyhrávat je nutnost. Nechci říkat, že porazit Brno je povinnost za každou cenu, ale doma vyhrávat chceme,“ říká obránce Martin Kuncl, který v Brně bydlí, ale vzájemná utkání bere jako každé jiné.

„I když v Brně bydlím, tak to již pro mě je utkání jako každé jiné. Už to není jako dřív, kdy jsem znal celé mužstvo. Teď už tam znám jen málokoho. Doba, kdy jsem to hodně prožíval, je už dávno pryč,“ dodává Martin Kuncl.

Těžké utkání očekává obránce Tomáš Rada, který věří, že Slovácku by mohlo pomoci i zvýšené sebevědomí z posledních zápasů.

„Uvidíme s čím Brno přijede. Ale samozřejmě zápasy se Spartou, nebo s Plzní se hrají mnohem lépe, protože chtějí hrát, chtějí útočit, a pak tak vznikají okýnka na protiútoky. Tady se dá předpokládat, že Brno přijede hrát ze zabezpečené obrany a my budeme dobývat jejich bránu. Ale doufám, že nám pomůže to sebevědomí, které jsme v posledních utkáních nasbírali, a že jej zúročíme. Čeká nás určitě těžký zápas, ale věřím, že jej zvládneme,“ říká obránce Tomáš Rada.

V dresu Slovácka je několik bývalých hráčů Brna, kteří se na utkání těší a Libor Došek neskrývá ani zvýšenou motivaci.

„Je to pro nás důležité utkání. Když vyhrajeme, tak se posuneme zase o něco výš. Podle toho každý z nás musí k utkání přistoupit. V Brně pracuje brácha i máma, takže je to pro mě prestižnější, než jiné ligové zápasy a musíme Brno porazit, abych nad nimi měl navrch,“ vysvětlil útočník Slovácka.

Utkání s Brnem se odehraje v sobotu 22. března od 17:00 hod. Vstupenky si můžete zakoupit ve FanShopu na Mariánském náměstí v Uherském Hradišti v pátek do 18:00 hod. a v sobotu od 9:00 do 12:00. Od 13:00 hod. bude probíhat prodej na pokladnách stadionu.  


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 18:18
> všechna videa
FANSHOP
Tričko polo Nike modré

Tričko polo Nike modré
990 Kč

Kšiltovka Nike bílá

Kšiltovka Nike bílá
390 a 490 Kč

Dres replika bílý

Dres replika bílý
690 a 790 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Dorost proti MTK a Honvéd Budapešť před 13 hodinami
Dorost proti MTK a Honvéd Budapešť

VIDEO: Sestřih utkání v Kroměříži sobota, 19. 1. 2019 17:51
VIDEO: Sestřih utkání v Kroměříži

Slovácko porazilo Kroměříž 4:1 sobota, 19. 1. 2019 13:05
Slovácko porazilo Kroměříž 4:1

Navrátil: Ponorka nehrozí, je tu super parta pátek, 18. 1. 2019 13:32
Navrátil: Ponorka nehrozí, je tu super parta

Dobročinná dražba dresu Matouše Trmala čtvrtek, 17. 1. 2019 12:30
Dobročinná dražba dresu Matouše Trmala

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace