Ondřejka: jsem rád, že jsem to proměnil

pondělí, 8. 11. 2010 13:17
Václav Ondřejka se konečně střelecky prosadil. Po dlouhé době se mu podařilo skórovat a jeho branka významně přispěla k zisku tří bodů.

„Míč jsem dostal klasicky od Švanciho. Od půlky jsem šel sám na gólmana a měl jsem strašné myšlenky. Byla to taková dlouhá doba, než jsem doběhl k bráně. Jsem rád, že jsem to proměnil. Víc jak měsíc jsem nedal branku.“

Proti Boleslavi se vám střelecky daří. V posledních dvou zápasech jste se proti nim vždy trefil. Jste specialista na Boleslav?

To ne, ale vyhovuje mi ten fotbal, co hrají. Hrají podobně jako my, snaží se hrát technicky, nebetonují a dírky v obraně proto mají. Rychlost na ně platí.

Co se stalo s týmem? Tři zápasy jste vyšli střelecky naprázdno a teď jste se trefili třikrát venku?

Naposledy jsme tady hráli také 3:2, ale prohráli. Takže střelecky nám to tady asi svědčí. Oba chceme dávat góly, a proto jich také hodně padlo.

Dnešní zápas byl asi hodně o proměňování šancí. Na obou stranách jich bylo hodně.

Boleslav jich měla v první půli dost, ale zase nás podržel Mira Filipko, který chytil v první půli dvě tři tutovky.

V posledních zápasech se vám nedařilo. Teď přišel obrat k lepšímu?

Doufejme. Ležela na nás deka. Snad se to obrátí k lepšímu.