úterý, 25. 1. 2011 20:13
1.FC Slovácko - MSK Břeclav 6:1 (2:0)
Branky:45., 60., 79. a 90. Ondřejka, 7. Urbánek, 64. Fujerik - 83. Bielčík
Sestava: Motalygo - Kubáň, Reinberk, Starý, Jeleček (66. Borýsek)- Fujerik, Kordula, Cissé (66. Kleiber), Urbánek - Švancara, Ondřejka.

Na umělém hřišti v Dubňanech Slovácko od začátku kontrolovalo hru. Už v 7. minutě zakončil Švancarův rychlý protiútok úvodní brankou Urbánek. Pak se hosté zaměřili na bránění a dokud jim stačily síly, tak odolávali. Přesto ještě do poločasu inkasovali po Ondřejkově trefě z otočky.

Po změně stran tlak Slovácka narůstal a bylo otázkou času, kdy začnou padat branky. V 60. minutě poslal tečovaný trestný kop za záda břeclavského brankáře Ondřejka a za další čtyři minuty po krásné přihrávce Urbánka obešel brankáře a do prázdné brány skóroval Fujerik. Pak spálil tisíciprocentní šanci Švancara, který sám před brankářem poslal technickou střelu nad bránu. Přesnější byl v 79. minutě Ondřejka, který napálil míč pod břevno odkryté brány po šanci Kubáně. Břeclav zkorigovala v 83. minutě, když Bielčík propálil Motalygovy rukavice. Poslední slovo však patřilo opět střelecky disponovanému Ondřejkovi, který dorážkou do prázdné brány uzavřel skóre na 6:1.

Článek je přiřazen k hráči: Václav Ondřejka.

neděle, 10. 11. 2019 17:42