MP: Musíme jít za výhrou jako buldoci

čtvrtek, 03.10.2019 08:45
MP: Musíme jít za výhrou jako buldoci
petrzela190819.jpg

Po návratu na Slovácko Milan Petržela postupně zvyšuje svou zápasovou minutáž a v Olomouci střídal až z taktických důvodů v poslední minutě utkání.

„V předchozích zápasech mě trápily křeče. V přípravě jsme na tom nějakým způsobem zapracovali a zaplaťpánbůh to snad zabralo. V Olomouci jsem se cítil v pohodě a jsem rád, že jsem odehrál celý zápas. Snad to bude i nadále,“ vysvětluje Petržela, který nakonec bod bere.

„Před zápasem bychom bod brali, ale po prvním poločase byl pro nás málo. Chtěli jsme všechny. Pak jsme šli do deseti a navíc dotahovali manko, takže z tohoto pohledu je bod dobrý.“ pokračuje slovácký rychlík, který přiznal, že si na herní styl Slovácka stále ještě zvyká.

„Hrajeme úplně jiný styl, než na jaký jsem byl zvyklý. Pořád si na něj zvykám. Je dobré, že si šance vytváříme, ale na druhou stranu i dost branek dostáváme a to nás brzdí. V Olomouci jsme však dokázali odpovědět i v desíti a to je pozitivní. Momentálně jsme sedmí, což je pro nás dobrá pozice. Čeká nás ale ještě hodně práce. Máme ve hře spoustu věcí, které musíme vypilovat, abychom se v zápase nedostávali zbytečně pod tlak,“ říká Petržela a vyhlíží páteční utkání s Libercem. 

„Musíme se odpíchnout od utkání, které jsme doma zvládli. Zlín, Příbram… I Boleslav, přestože jsme nedali penaltu a inkasovali v poslední minutě… To jsou zápasy, kterými bychom se měli doma prezentovat. Hrát agresívně, vytvářet si šance, soupeře do ničeho nepustit a za vítězstvím jít jako buldoci,“ dodává.

Celý rozhovor si můžete přečíst v zápasovém zpravodaji, který bude v prodeji při zápase se Slovanem Liberec. Utkání 12. ligového kola mezi Slováckem a Slovanem Liberec se odehraje v pátek 4. října od 18:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Milan Petržela.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pátek, 16.04.2021 10:29
> všechna videa
FANSHOP
Podsedák 2020

Podsedák 2020
350 Kč

Hrnek Slovácko logo pruhy

Hrnek Slovácko logo pruhy
190 Kč

Hrnek Slovácko logo

Hrnek Slovácko logo
190 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
990 a 1290 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Otvírák na přívěsku

Otvírák na přívěsku
49 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Nedělní zápas žen živě na TV Slovácko včera, 14:15
Nedělní zápas žen živě na TV Slovácko

Stanislav Hofmann před zápasem s ACS včera, 12:00
Stanislav Hofmann před zápasem s ACS

TVS: Michal Kadlec před zápasem na Spartě pátek, 16.04.2021 15:42
TVS: Michal Kadlec před zápasem na Spartě

Slovácko získalo Klubovou akademii FAČR čtvrtek, 15.04.2021 16:00
Slovácko získalo Klubovou akademii FAČR

Podpořte NF KRTEK a získejte dres Sadílka středa, 14.04.2021 10:22
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Sadílka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace