Pojezný: Reakce fanoušků nás mile překvapila

středa, 29.07.2020 09:03
Pojezný: Reakce fanoušků nás mile překvapila
pojezny020420.jpg

V minulém týdnu Slovácko oznámilo, že vzhledem k neustále nejasné situaci kolem pandemie koronaviru se zatím odkládá výměna a prodej permanentek na sezónu 2020/2021. Na tuto informaci však reagovalo nezanedbatelné množství fanoušků, kteří chtějí koupí permanentky klub podpořit. 

"Mile mě překvapilo, kolik emailů nám dorazilo s tím, že fanoušci permanentku chtějí i s rizikem, že se třeba na utkání nedostanou," říká ředitel klubu Petr Pojezný. 

Slovácko má dlouhodobě kolem dvou tisíc předplatitelů a nyní se ukazuje, že mezi nimi je opravdu velké množství podporovatelů, kteří chtějí klubu v nelehkých časech pomoct.

Dopis od fanouška (Martin Š.)
Dobrý den, jako věrný fanoušek, který pravidelně navštěvuje zápasy Slovácka, bych chtěl svému klubu vyjádřit podporu v podobě nákupu permanentní vstupenku i za cenu toho, že se třeba na většinu zápasů nepodívám. Mám permanentní vstupenku od roku 2007/2008. Byla to sezona, ve které jsem hráli 2. ligu a od té doby mám třináct let permanentku na Slovácko. Všechny ty permanentky mám schované a chci i tu na sezonu 2020/21. Myslím si, že nás bude více takových, kteří budou chtít klub alespoň takto podpořit.

"Nás samozřejmě okolnosti kolem pandemie zasáhly a už jarní část musela většina permanentkářů oželet a my celou dobu přemýšlíme, jak jim vše kompenzovat. O to více nás potěšilo, že se najdou lidé, kteří chtějí fotbal na Slovácku podpořit i s rizikem, že se třeba na fotbal nedostanou," pokračuje Pojezný.

Dopis od fanouška (Stanislav P.)
Dobrý den, pane řediteli. Chtěl bych reagovat na Vaše rozhodnutí neprodávat permanentky na sezonu 2020/2021 kvůli pandemii. Já mám permanentku na Slovácko od roku 2000 a odjakživa beru nákup permanentky jako možnost podpořit klub. Již v minulosti jsem kvůli práci v zahraničí navštívil pouze čtyři zápasy za sezonu. I tehdy jsem permanentní vstupenku měl, protože jsem ji prostě chtěl. Naopak si myslím, že nyní v této době to je pro lidi možnost, jak klub podpořit. Myslím si, že pokud byste lidem garantovali jejich místo i do budoucna (myslím, až bude po pandemii a zase nebudou žádná omezení) tak tím nikoho neurazíte. Kdo si bude chtít permanentku koupit, tak si ji koupí a kdo bude chtít počkat až se situace vrátí do normálu, tak si ji prostě koupí pak.

Slovácko tak v půlce srpna umožní svým příznivcům, aby klub nákupem permanentky podpořili. 

"Samozřejmě pro nás je prodej permanentek příjmem, který nám nyní chybí a musíme tento výpadek cash flow nějakým způsobem nahrazovat, což vzhledem k okolnostem je složitější než kdykoliv předtím. Každá prodaná permanentní vstupenka je pro mě navíc signálem, že fanouškům na Slovácku opravdu záleží," říká Pojezný. 

Dopis od fanouška (Rostislav Z.)
Dobrý den pane Pojezný! Dnes proběhla tiskem v DDK drobná zpráva, že zatím permanentky prodávat nemůžete z důvodu obecné situace. Navrhoval bych, pokud to je vůbec možné, zcela jiné řešení. Umožnit výměnu permanentek, ale s upozorněním, že s ohledem na obecné podmínky si "permanentkáři" musí být vědomi, že se na stadion dostanou za sezonu třeba pouze 3x. Jinými slovy, beru permanentku jako PODPORU svému klubu!! To by koneckonců bylo i pro Vás výhodné na startu nové sezony.

Fanoušci by se tak prodeje permanentních vstupenek na nadcházející sezonu mohli dočkat v půlce srpna. "Pracujeme na tom a jakmile budeme znát termíny, budeme naše příznivce informovat," dodává Pojezný.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 23:31
> všechna videa
FANSHOP
Kšiltovka Slovácko navy pánská

Kšiltovka Slovácko navy pánská
350 Kč

Placatka Slovácko

Placatka Slovácko
290 Kč

Aroma do auta

Aroma do auta
69 Kč

Hrnek Slovácko logo

Hrnek Slovácko logo
190 Kč

Podtácek Slovácko

Podtácek Slovácko
99 Kč

Tepláky Puma tmavě modré

Tepláky Puma tmavě modré
1890 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko zvítězilo nad Brnem včera, 16:45
Slovácko zvítězilo nad Brnem

Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem včera, 08:45
Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem

Jan Kliment: Brnu máme co vracet úterý, 20.04.2021 09:30
Jan Kliment: Brnu máme co vracet

VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě neděle, 18.04.2021 22:16
VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě

Slovácko podlehlo Spartě 0:1 neděle, 18.04.2021 20:28
Slovácko podlehlo Spartě 0:1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace