Přátelská utkání proti Rapidu Vídeň

středa, 12. 3. 2014 13:45
Přátelská utkání proti Rapidu Vídeň
RAPID120314.jpg

Šest mládežnických týmů odehrálo v sobotu v Prátru přátelská utkání proti svým vrstevníkům z Rapidu. Nejlepší výsledek si odváží U17, která dokázala remizovat, ostatní týmy na rakouského mistra nestačily.

U17: Rapid Vídeň- 1.FC Slovácko 2:2 (1:2)

Trenér P.Němčický: Z naší strany povedené utkání, hráči se díky dobrému výkonu vyrovnali velmi dobrému soupeři. Celé utkání se odehrálo ve velkém tempu, naše mužstvo předvedlo bojovné a takticky na výši odehrané utkání. Velmi si cením toho, že jsme dokázali otočit nepříznivý stav a je velká škoda, že jsme vyrovnávací branku obdrželi dvě minuty před koncem.

Branky: L.Mareš, Škubník.
Sestava: Dekrét – Flasar, Škubník, Damovský, Fojtášek (Dočekal) – Hynčica (Rychlík), Lapčík, Dobrozemský (Rozkydal), T.Mareš (Zapletal) – Vaďura.
Trenéři: P.Němčický, E.Chudárek, O.Gazdoš

U16: Rapid Vídeň- 1.FC Slovácko 8:3 (2:3)

Slovácko vstoupilo do utkání dobře a aktivně. Snažilo se vysoko napadat hráče soupeře a při zisku míče vyráželo do rychlých protiútoků. V mezihře ale snadno ztrácelo míče a kombinace nebyla přesná. Přesto se podařilo hráčům Slovácka jít do vedení, když se v pokutovém území rychle zorientoval Salay – 0:1. Následně si hostující hráči vytvořili mírnou převahu a po jedné ze standardních situací zvýšil na 0:2 Kaňovský. Domácí ale přidali a po kvalitní kombinaci snížili na 1:2. Hra se vyrovnala a šance se objevily na obou stranách. Ve 35.minutě zvýšil na 1:3 Pěnička. V poslední minutě první půle ale domácí ještě stačili snížit na 2:3.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí hráči, kteří v prvních pěti minutách dokázali vyrovnat skóre utkání na 3:3. V dalších minutách utkání získával Rapid stále větší převahu. Slovácko dokázalo ohrozit branku soupeře pouze ojediněle a navíc začalo dělat hrubé individuální chyby. Tak kvalitní tým, jako je Rapid Vídeň je dokázal s přehledem trestat. Výsledkem je tedy vysoká porážka, ze které si snad vezmeme řadu cenných ponaučení.

Branky: Salay, Kaňovský, Pěnička
Sestava: Bartoš (Zatloukal) – Mazel, Kaňovský (Lorenc), Vrba, Knap – Sadílek, Pěnička (Tkáč), Vajda (Sedláček) – Janík (Šmatelka), Salay, Pospíšil.
Trenéři: J.Kameník, J.Kowalík, M.Sečen

U15: Rapid Vídeň – 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)

Utkání s vynikajícím soupeřem rozhodla 9. minuta prvního poločasu, kdy domácí po krásné kombinační akci vstřelili první a nakonec jedinou branku zápasu. Hráči Slovácka se statečně prali a bojovali, ale nejlepšího soupeře, proti kterému v přípravných zápasech nastoupili, porazit nedokázali.

Sestava: Surovec (Řihák D.) – Jakubowicz (Stojaspal), Miklík (Vlček), Řihák A., Červinka (Jamný) – Furmánek, Hrabina (Liška), Vrána (Žák) – Pavlíček (Rožek), Kubala, Bumbalík (Gabčo).
Trenéři: M.Vojtíšek, M.Posolda, J.Janíček.

U14: Rapid Vídeň – 1.FC Slovácko 9:0 (3:0)

Trenér T.Stýskal: Zápas s Rapidem byl pro nás výbornou prověrkou, kdy nám soupeř ukázal, jak se dá hrát fotbal v této kategorii. Byl lepší zejména v rychlostně-silových schopnostech a taktice. Pozitivní bylo, že jsme nezaostávali v technice. Nadále musíme v tréninku pracovat na zlepšení všech činností a hrát co nejvíce konfrontačních zápasů se soupeři podobného kalibru.

Sestava: Kovář (Kuřina) – Jurák, Zvoníček (Janík), Baran, Jurásek, Beran, Leskovjan, Kohůt, Šánek, Pernica (Spáčil), Dvořáček (Kočiš).
Trenéři: T.Stýskal, M.Beran.

U13: Rapid - Slovácko 9:2 (2:2)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, hned ve třetí minutě se individuálně prosadil Šenkeřík 0:1. Míč byl převážně na našich kopačkách a další odměna v podobě branky přišla ve 12. minutě, kdy byl ve vápně nedovoleně zastavený Novotný. Pokutový kop s přehledem proměnil Burac - 2:0. V druhé části prvního poločasu se hra vyrovnala a Rapid se stával nebezpečným. Po nedůrazu před brankou v 27. minutě už byl stav 1:2. Ve 31. minutě bylo vyrovnáno z offsidového postavení. V druhém poločase se karta obrátila a Rapid začal na hřišti získávat územní převahu. V úvodu druhého poločasu jsme inkasovali po chybách v rozehrávce hned ve 37. a 40. minutě. Další branky soupeře přišli ve 48. a 51. minutě. Od tohoto okamžiku začal Rapid udávat tempo utkání.  Fyzická připravenost soupeře byla znatelně lepší a v únavě jsme nasekali spoustu technických chyb. Především v rozehrávce jsme pod silným tlakem často přicházeli o míč a soupeř s velmi rychlým přechodem řešil ofenzivní činnosti téměř bezchybně. Další branky padly v 53., 57. a 66. minutě.  

Branky: Šenkeřík, Burac.
Sestava: Hájek – Kaňovský, Vrba, Horák, Suchánek, Nedorostek, T.Vincour, Hruboš, Burac, Šenkeřík, Novotný, M.Vincour, Blaha, Trčka, Slavíček.
Trenéři: O.Machala, M.Hlaváček, A.Maquete

U12: Rapid Vídeň – 1.FC Slovácko 12:0 (6:0)

Nominace: Čubík, Kudela, Houdek, Gabriš, Bartošek, Velecký, Kozel, Borúfka, Maňák, Bobčík R., Bobčík L., Hořínka

Utkání se hrálo v počtu 8+1 od velkého vápna po velké po dobu 2 x 30 minut. Bohužel vstup do utkání nám nevyšel a ihned z prvního útoku soupeře jsme inkasovali první branku. Soupeř i nadále měl územní převahu a dostával se do gólových příležitostí. Postupem času jsme si přivykli na vysoké tempo utkání a nevyráběli tolik chyb jako na začátku. Po změně stran se průběh hry příliš nezměnil, i my jsme se dostali do několika slibných příležitostí, vstřelit gól nám tentokráte nebylo souzeno. Největší rozdíl mezi soupeři byl v pohybové kultuře a v rychlosti činností s míčem.

Sestava: Čubík, Kudela, Houdek, Gabriš, Bartošek, Velecký, Kozel, Borúfka, Maňák, Bobčík R., Bobčík L., Hořínka.

Trenéři: P.Vlachovský, T.Randa, O.Gazdoš.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
středa, 10. 10. 2018 20:50
> všechna videa
FANSHOP
Dres replika modrý

Dres replika modrý
790 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Hrnek Slovácko vánoční edice

Hrnek Slovácko vánoční edice
190 Kč

Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
450 a 550 Kč

Kšiltovka Nike modrá

Kšiltovka Nike modrá
490 Kč

Batoh Nike černý

Batoh Nike černý
790 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U19 a U17: Starší dorost veze výhru ze Slavie před hodinou
U19 a U17: Starší dorost veze výhru ze Slavie

U18 a U16: Osmnáctka zdolala Prostějov 6:1 před hodinou
U18 a U16: Osmnáctka zdolala Prostějov 6:1

Navrátil: Makali jsme a trénovali koncovku včera, 09:45
Navrátil: Makali jsme a trénovali koncovku

Kopeme za fotbal - utkání se Starou Vsí čtvrtek, 11. 10. 2018 08:10
Kopeme za fotbal - utkání se Starou Vsí

Ve středu Kopeme za fotbal a do Síně slávy úterý, 9. 10. 2018 09:55
Ve středu Kopeme za fotbal a do Síně slávy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace