Přátelská utkání proti Rapidu Vídeň

středa, 12.03.2014 13:45
Přátelská utkání proti Rapidu Vídeň
RAPID120314.jpg

Šest mládežnických týmů odehrálo v sobotu v Prátru přátelská utkání proti svým vrstevníkům z Rapidu. Nejlepší výsledek si odváží U17, která dokázala remizovat, ostatní týmy na rakouského mistra nestačily.

U17: Rapid Vídeň- 1.FC Slovácko 2:2 (1:2)

Trenér P.Němčický: Z naší strany povedené utkání, hráči se díky dobrému výkonu vyrovnali velmi dobrému soupeři. Celé utkání se odehrálo ve velkém tempu, naše mužstvo předvedlo bojovné a takticky na výši odehrané utkání. Velmi si cením toho, že jsme dokázali otočit nepříznivý stav a je velká škoda, že jsme vyrovnávací branku obdrželi dvě minuty před koncem.

Branky: L.Mareš, Škubník.
Sestava: Dekrét – Flasar, Škubník, Damovský, Fojtášek (Dočekal) – Hynčica (Rychlík), Lapčík, Dobrozemský (Rozkydal), T.Mareš (Zapletal) – Vaďura.
Trenéři: P.Němčický, E.Chudárek, O.Gazdoš

U16: Rapid Vídeň- 1.FC Slovácko 8:3 (2:3)

Slovácko vstoupilo do utkání dobře a aktivně. Snažilo se vysoko napadat hráče soupeře a při zisku míče vyráželo do rychlých protiútoků. V mezihře ale snadno ztrácelo míče a kombinace nebyla přesná. Přesto se podařilo hráčům Slovácka jít do vedení, když se v pokutovém území rychle zorientoval Salay – 0:1. Následně si hostující hráči vytvořili mírnou převahu a po jedné ze standardních situací zvýšil na 0:2 Kaňovský. Domácí ale přidali a po kvalitní kombinaci snížili na 1:2. Hra se vyrovnala a šance se objevily na obou stranách. Ve 35.minutě zvýšil na 1:3 Pěnička. V poslední minutě první půle ale domácí ještě stačili snížit na 2:3.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí hráči, kteří v prvních pěti minutách dokázali vyrovnat skóre utkání na 3:3. V dalších minutách utkání získával Rapid stále větší převahu. Slovácko dokázalo ohrozit branku soupeře pouze ojediněle a navíc začalo dělat hrubé individuální chyby. Tak kvalitní tým, jako je Rapid Vídeň je dokázal s přehledem trestat. Výsledkem je tedy vysoká porážka, ze které si snad vezmeme řadu cenných ponaučení.

Branky: Salay, Kaňovský, Pěnička
Sestava: Bartoš (Zatloukal) – Mazel, Kaňovský (Lorenc), Vrba, Knap – Sadílek, Pěnička (Tkáč), Vajda (Sedláček) – Janík (Šmatelka), Salay, Pospíšil.
Trenéři: J.Kameník, J.Kowalík, M.Sečen

U15: Rapid Vídeň – 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)

Utkání s vynikajícím soupeřem rozhodla 9. minuta prvního poločasu, kdy domácí po krásné kombinační akci vstřelili první a nakonec jedinou branku zápasu. Hráči Slovácka se statečně prali a bojovali, ale nejlepšího soupeře, proti kterému v přípravných zápasech nastoupili, porazit nedokázali.

Sestava: Surovec (Řihák D.) – Jakubowicz (Stojaspal), Miklík (Vlček), Řihák A., Červinka (Jamný) – Furmánek, Hrabina (Liška), Vrána (Žák) – Pavlíček (Rožek), Kubala, Bumbalík (Gabčo).
Trenéři: M.Vojtíšek, M.Posolda, J.Janíček.

U14: Rapid Vídeň – 1.FC Slovácko 9:0 (3:0)

Trenér T.Stýskal: Zápas s Rapidem byl pro nás výbornou prověrkou, kdy nám soupeř ukázal, jak se dá hrát fotbal v této kategorii. Byl lepší zejména v rychlostně-silových schopnostech a taktice. Pozitivní bylo, že jsme nezaostávali v technice. Nadále musíme v tréninku pracovat na zlepšení všech činností a hrát co nejvíce konfrontačních zápasů se soupeři podobného kalibru.

Sestava: Kovář (Kuřina) – Jurák, Zvoníček (Janík), Baran, Jurásek, Beran, Leskovjan, Kohůt, Šánek, Pernica (Spáčil), Dvořáček (Kočiš).
Trenéři: T.Stýskal, M.Beran.

U13: Rapid - Slovácko 9:2 (2:2)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, hned ve třetí minutě se individuálně prosadil Šenkeřík 0:1. Míč byl převážně na našich kopačkách a další odměna v podobě branky přišla ve 12. minutě, kdy byl ve vápně nedovoleně zastavený Novotný. Pokutový kop s přehledem proměnil Burac - 2:0. V druhé části prvního poločasu se hra vyrovnala a Rapid se stával nebezpečným. Po nedůrazu před brankou v 27. minutě už byl stav 1:2. Ve 31. minutě bylo vyrovnáno z offsidového postavení. V druhém poločase se karta obrátila a Rapid začal na hřišti získávat územní převahu. V úvodu druhého poločasu jsme inkasovali po chybách v rozehrávce hned ve 37. a 40. minutě. Další branky soupeře přišli ve 48. a 51. minutě. Od tohoto okamžiku začal Rapid udávat tempo utkání.  Fyzická připravenost soupeře byla znatelně lepší a v únavě jsme nasekali spoustu technických chyb. Především v rozehrávce jsme pod silným tlakem často přicházeli o míč a soupeř s velmi rychlým přechodem řešil ofenzivní činnosti téměř bezchybně. Další branky padly v 53., 57. a 66. minutě.  

Branky: Šenkeřík, Burac.
Sestava: Hájek – Kaňovský, Vrba, Horák, Suchánek, Nedorostek, T.Vincour, Hruboš, Burac, Šenkeřík, Novotný, M.Vincour, Blaha, Trčka, Slavíček.
Trenéři: O.Machala, M.Hlaváček, A.Maquete

U12: Rapid Vídeň – 1.FC Slovácko 12:0 (6:0)

Nominace: Čubík, Kudela, Houdek, Gabriš, Bartošek, Velecký, Kozel, Borúfka, Maňák, Bobčík R., Bobčík L., Hořínka

Utkání se hrálo v počtu 8+1 od velkého vápna po velké po dobu 2 x 30 minut. Bohužel vstup do utkání nám nevyšel a ihned z prvního útoku soupeře jsme inkasovali první branku. Soupeř i nadále měl územní převahu a dostával se do gólových příležitostí. Postupem času jsme si přivykli na vysoké tempo utkání a nevyráběli tolik chyb jako na začátku. Po změně stran se průběh hry příliš nezměnil, i my jsme se dostali do několika slibných příležitostí, vstřelit gól nám tentokráte nebylo souzeno. Největší rozdíl mezi soupeři byl v pohybové kultuře a v rychlosti činností s míčem.

Sestava: Čubík, Kudela, Houdek, Gabriš, Bartošek, Velecký, Kozel, Borúfka, Maňák, Bobčík R., Bobčík L., Hořínka.

Trenéři: P.Vlachovský, T.Randa, O.Gazdoš.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:20
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Tréninkové triko Puma černo-modré

Tréninkové triko Puma černo-modré
790 Kč

Magnetka Slovácko

Magnetka Slovácko
49 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Propiska bílá

Propiska bílá
45 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci včera, 20:22
VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci

Slovácko jede z Liberce s prázdnou včera, 18:44
Slovácko jede z Liberce s prázdnou

Slovácko čeká utkání v Liberci pátek, 29.05.2020 13:29
Slovácko čeká utkání v Liberci

VIDEO: Jan Navrátil po zápase se Sigmou středa, 27.05.2020 08:50
VIDEO: Jan Navrátil po zápase se Sigmou

VIDEO: Tiskovka po zápase s Olomoucí úterý, 26.05.2020 22:16
VIDEO: Tiskovka po zápase s Olomoucí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace