U21: Přestřelka s Baníkem pro Slovácko

pondělí, 7. 8. 2017 16:05

Juniorka Slovácka nasázela čtyři branky i ve druhém zápase letošního ročníku juniorské ligy a svěřenci trenéra Pavla Němčického tak zdolali ostravský Baník 4:3.

První poločas byl v režii Slovácka a již v 5. minutě se z vedoucí branky radoval Yu, který své sólo zakončil obstřelením gólmana Baníku – 1:0.

Ten samý hráč přidal ve 30. minutě další trefu, když zakončoval z hranice pokutového území – 2:0.

Slovácko bylo dále aktivní a třetí branka na sebe nenechala dlouho čekat. Ve 35. minutě Baník zahrával rohový kop a hned z protiútoku přetavil rychlý brejk v další branku Agon Hani – 3:0.

Kdo čekal, že ve druhém poločase budou brankové hody pokračovat, tak se nemýlil, nicméně asi málo kdo očekával, že Slovácko obdrží v rozmezí 60. až 65. minuty tři branky a na stadionu v Kunovicích bylo rázem vyrovnáno – 3:3.

Zpět vedení pro Slovácko zařídil v 70. minutě střídající Dominik Jahoda, který se nejlépe zorientoval v pokutovém území Baníku a střelou k tyči překonal Chmielu počtvrté. Další branky se již diváci nedočkali, a tak Slovácko zdolalo Baník 4:3.

1.FC Slovácko (jun.) - FC Baník Ostrava (jun.) 4:3 (3:0)

Branky: 5. Yu, 30. Yu, 35. Hani, 70. Jahoda – 60. Dendis, 62. Jakubov, 65. Kubík

1.FC Slovácko: Trmal – Flasar, Chýla, Hani, Tischler, Čajka, Křivánek, Hellebrand, Jurák, Yu (61. Jahoda), Pospíšil (87. Řehola)

FC Baník Ostrava: Chmiel – Novák, Kubík, Lehnert, Rizvanov, Vician, Hykel, Mládek, Hejl, Mondek, Jakubov