Prewiev k utkání s Bohemians Praha

čtvrtek, 20. 8. 2009 18:48
Prewiev k utkání s Bohemians Praha
kop1.jpg
Slovácko zatím sbírá místo bodů spíše sympatie fotbalových fanoušků. Stejně tak tomu bylo i v jihomoravském derby v Brně, kde tři vyložené šance nestačily Slovácku k zisku ani jediného bodu.

„Je to zapomenuto a je to dobře, že to je zapomenuto. Prohráli jsme tam, i když jsme minimálně bod získat mohli. Je to ale i zkušenost pro kluky, že poctivost a důslednost se ve fotbale vždy vyplácí. Jakmile jsme trošinku podcenili situaci ve vápně a nešli jsme důrazně do hráčů, dostali jsme góla,“ zdůrazňuje trenér Slovácka Josef Mazura nutnost naprosté soustředěnosti v zadních řadách.

V průběhu týdne si Slovácko lízalo spíše jen psychické rány. Ty zdravotní nejsou tak vážné, i když kompletní kádr Mazura k dispozici opět nemá. „Na marodce máme jenom Jirku Perůtku a uvidíme, jak to dopadne s Lukášem Fujeríkem, ale moc nadějně jeho start nevidím,“ vypočítává jediné dvě absence Mazura.

Svoji pozornost směřuje už jednoznačně k utkání, ve kterém si Slovácko vyzkouší poprvé v sezóně roli jasného favorita. Vzájemná bilance se zatím nemůže opřít o žádnou prvoligovou bilanci, ale ze druhé ligy stále platí, že střížkovští klokani branku Slovácka nepokořili. Jenže Mazura zvedá varovně prst a předvídá těžké utkání i proto, že Bohemians po čtyřech kolech sáhli k výměně trenéra. „Vždycky když přijde jiný trenér, tak se atmosféra v kabině změní. Hráči, kteří u jednoho trenéra nehráli, cítí, že by mohli hrát u druhého a víc na sobě makají.

Bohemka určitě přijede s tím, že bude chtít bodovat, což nesmíme dopustit. Musíme hrát svoji hru a ze šancí, které si vytvoříme, musíme dát góly,“ vidí trenér Slovácka jasný recept pro sobotní utkání

Utkání má výkop v sobotu 22. srpna v 18.15 hodin před televizními kamerami. To by ale nemělo odradit příznivce Slovácka v návštěvě utkání. Zvláště když klub prvním třem tisícovkám fanoušků věnuje zápasový program v hodnotě 27,- Kč zdarma. „Věřím, že diváci budou chtít vidět dobrý fotbal na vlastní oči. A tak, kdo to má na stadion kousek tak určitě přijde podívat se na náš kvalitní výkon a věřím i góly,“ slibuje další fotbalovou podívanou kouč Slovácka.

Pokladny stadionu budou otevřeny už od 9.00 hodin.

Předpokládaná sestava: Filipko – Kubáň, Struhár, Němčický, Urbánek – Ondřejka, Kordula, Valenta, Cleber – Chmelíček, Švancara.

Statistika vzájemných utkání.

2 zápasy ve druhé lize: bilance 1-1-0 2:0

Domácí zápas: 1-0-0 2:0

Branky za Slovácko: Gorner a Činčala

Největší návštěva na Slovácku 4.048 diváků


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 3 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Minidres

Minidres
180 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
1190 a 1590 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Dres replika bílý

Dres replika bílý
690 a 790 Kč

Tričko jeden kraj - jeden klub bílé

Tričko jeden kraj - jeden klub bílé
250 a 350 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko porazilo Kroměříž 4:1 před 6 hodinami
Slovácko porazilo Kroměříž 4:1

Navrátil: Ponorka nehrozí, je tu super parta včera, 13:32
Navrátil: Ponorka nehrozí, je tu super parta

Dobročinná dražba dresu Matouše Trmala čtvrtek, 17. 1. 2019 12:30
Dobročinná dražba dresu Matouše Trmala

Na jarní část soutěže se připravuje i Juniorka středa, 16. 1. 2019 16:01
Na jarní část soutěže se připravuje i Juniorka

Jaroslav Diviš přichází na hostování středa, 16. 1. 2019 09:34
Jaroslav Diviš přichází na hostování

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace