Prewiev k utkání s Bohemians Praha

čtvrtek, 20. 8. 2009 18:48
Prewiev k utkání s Bohemians Praha
kop1.jpg
Slovácko zatím sbírá místo bodů spíše sympatie fotbalových fanoušků. Stejně tak tomu bylo i v jihomoravském derby v Brně, kde tři vyložené šance nestačily Slovácku k zisku ani jediného bodu.

„Je to zapomenuto a je to dobře, že to je zapomenuto. Prohráli jsme tam, i když jsme minimálně bod získat mohli. Je to ale i zkušenost pro kluky, že poctivost a důslednost se ve fotbale vždy vyplácí. Jakmile jsme trošinku podcenili situaci ve vápně a nešli jsme důrazně do hráčů, dostali jsme góla,“ zdůrazňuje trenér Slovácka Josef Mazura nutnost naprosté soustředěnosti v zadních řadách.

V průběhu týdne si Slovácko lízalo spíše jen psychické rány. Ty zdravotní nejsou tak vážné, i když kompletní kádr Mazura k dispozici opět nemá. „Na marodce máme jenom Jirku Perůtku a uvidíme, jak to dopadne s Lukášem Fujeríkem, ale moc nadějně jeho start nevidím,“ vypočítává jediné dvě absence Mazura.

Svoji pozornost směřuje už jednoznačně k utkání, ve kterém si Slovácko vyzkouší poprvé v sezóně roli jasného favorita. Vzájemná bilance se zatím nemůže opřít o žádnou prvoligovou bilanci, ale ze druhé ligy stále platí, že střížkovští klokani branku Slovácka nepokořili. Jenže Mazura zvedá varovně prst a předvídá těžké utkání i proto, že Bohemians po čtyřech kolech sáhli k výměně trenéra. „Vždycky když přijde jiný trenér, tak se atmosféra v kabině změní. Hráči, kteří u jednoho trenéra nehráli, cítí, že by mohli hrát u druhého a víc na sobě makají.

Bohemka určitě přijede s tím, že bude chtít bodovat, což nesmíme dopustit. Musíme hrát svoji hru a ze šancí, které si vytvoříme, musíme dát góly,“ vidí trenér Slovácka jasný recept pro sobotní utkání

Utkání má výkop v sobotu 22. srpna v 18.15 hodin před televizními kamerami. To by ale nemělo odradit příznivce Slovácka v návštěvě utkání. Zvláště když klub prvním třem tisícovkám fanoušků věnuje zápasový program v hodnotě 27,- Kč zdarma. „Věřím, že diváci budou chtít vidět dobrý fotbal na vlastní oči. A tak, kdo to má na stadion kousek tak určitě přijde podívat se na náš kvalitní výkon a věřím i góly,“ slibuje další fotbalovou podívanou kouč Slovácka.

Pokladny stadionu budou otevřeny už od 9.00 hodin.

Předpokládaná sestava: Filipko – Kubáň, Struhár, Němčický, Urbánek – Ondřejka, Kordula, Valenta, Cleber – Chmelíček, Švancara.

Statistika vzájemných utkání.

2 zápasy ve druhé lize: bilance 1-1-0 2:0

Domácí zápas: 1-0-0 2:0

Branky za Slovácko: Gorner a Činčala

Největší návštěva na Slovácku 4.048 diváků


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
před 2 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Vak na boty Nike Slovácko

Vak na boty Nike Slovácko
390 Kč

Tričko polo Nike bílé

Tričko polo Nike bílé
990 Kč

Dres replika folklórní

Dres replika folklórní
890 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
990 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko prohrálo na Bohemce 1:2 před 2 hodinami
Slovácko prohrálo na Bohemce 1:2

Statistiky a zajímavosti zápasů s Bohemians pátek, 20. 7. 2018 10:35
Statistiky a zajímavosti zápasů s Bohemians

Tischler s Vasiljevem míří na hostování pátek, 20. 7. 2018 10:25
Tischler s Vasiljevem míří na hostování

Havlík: Musíme prodat, co jsme natrénovali čtvrtek, 19. 7. 2018 11:21
Havlík: Musíme prodat, co jsme natrénovali

A-tým má za sebou oficiální focení úterý, 17. 7. 2018 21:44
A-tým má za sebou oficiální focení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace