Prewiev k utkání s Bohemians Praha

čtvrtek, 20. 8. 2009 18:48
Prewiev k utkání s Bohemians Praha
kop1.jpg
Slovácko zatím sbírá místo bodů spíše sympatie fotbalových fanoušků. Stejně tak tomu bylo i v jihomoravském derby v Brně, kde tři vyložené šance nestačily Slovácku k zisku ani jediného bodu.

„Je to zapomenuto a je to dobře, že to je zapomenuto. Prohráli jsme tam, i když jsme minimálně bod získat mohli. Je to ale i zkušenost pro kluky, že poctivost a důslednost se ve fotbale vždy vyplácí. Jakmile jsme trošinku podcenili situaci ve vápně a nešli jsme důrazně do hráčů, dostali jsme góla,“ zdůrazňuje trenér Slovácka Josef Mazura nutnost naprosté soustředěnosti v zadních řadách.

V průběhu týdne si Slovácko lízalo spíše jen psychické rány. Ty zdravotní nejsou tak vážné, i když kompletní kádr Mazura k dispozici opět nemá. „Na marodce máme jenom Jirku Perůtku a uvidíme, jak to dopadne s Lukášem Fujeríkem, ale moc nadějně jeho start nevidím,“ vypočítává jediné dvě absence Mazura.

Svoji pozornost směřuje už jednoznačně k utkání, ve kterém si Slovácko vyzkouší poprvé v sezóně roli jasného favorita. Vzájemná bilance se zatím nemůže opřít o žádnou prvoligovou bilanci, ale ze druhé ligy stále platí, že střížkovští klokani branku Slovácka nepokořili. Jenže Mazura zvedá varovně prst a předvídá těžké utkání i proto, že Bohemians po čtyřech kolech sáhli k výměně trenéra. „Vždycky když přijde jiný trenér, tak se atmosféra v kabině změní. Hráči, kteří u jednoho trenéra nehráli, cítí, že by mohli hrát u druhého a víc na sobě makají.

Bohemka určitě přijede s tím, že bude chtít bodovat, což nesmíme dopustit. Musíme hrát svoji hru a ze šancí, které si vytvoříme, musíme dát góly,“ vidí trenér Slovácka jasný recept pro sobotní utkání

Utkání má výkop v sobotu 22. srpna v 18.15 hodin před televizními kamerami. To by ale nemělo odradit příznivce Slovácka v návštěvě utkání. Zvláště když klub prvním třem tisícovkám fanoušků věnuje zápasový program v hodnotě 27,- Kč zdarma. „Věřím, že diváci budou chtít vidět dobrý fotbal na vlastní oči. A tak, kdo to má na stadion kousek tak určitě přijde podívat se na náš kvalitní výkon a věřím i góly,“ slibuje další fotbalovou podívanou kouč Slovácka.

Pokladny stadionu budou otevřeny už od 9.00 hodin.

Předpokládaná sestava: Filipko – Kubáň, Struhár, Němčický, Urbánek – Ondřejka, Kordula, Valenta, Cleber – Chmelíček, Švancara.

Statistika vzájemných utkání.

2 zápasy ve druhé lize: bilance 1-1-0 2:0

Domácí zápas: 1-0-0 2:0

Branky za Slovácko: Gorner a Činčala

Největší návštěva na Slovácku 4.048 diváků


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
včera, 15:24
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 a 590 Kč

Šála jeden kraj-jeden klub

Šála jeden kraj-jeden klub
350 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
890 Kč

Tričko polo Nike modré

Tričko polo Nike modré
990 Kč

Minišála

Minišála
99 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko porazilo Vítkovice 4:0 včera, 12:48
Slovácko porazilo Vítkovice 4:0

Vítkovice, Rapid a pak opět do Turecka čtvrtek, 18. 1. 2018 13:00
Vítkovice, Rapid a pak opět do Turecka

U19 a U17 zítra proti MTK Budapešť středa, 17. 1. 2018 17:52
U19 a U17 zítra proti MTK Budapešť

Ze Zbrojovky Brno přichází Dominik Janošek středa, 17. 1. 2018 16:00
Ze Zbrojovky Brno přichází Dominik Janošek

Michal Kohút o přípravě a stáži v Udinese pondělí, 15. 1. 2018 12:41
Michal Kohút o přípravě a stáži v Udinese

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace