Prewiev k utkání s Bohemians Praha

čtvrtek, 20. 8. 2009 18:48
Prewiev k utkání s Bohemians Praha
kop1.jpg
Slovácko zatím sbírá místo bodů spíše sympatie fotbalových fanoušků. Stejně tak tomu bylo i v jihomoravském derby v Brně, kde tři vyložené šance nestačily Slovácku k zisku ani jediného bodu.

„Je to zapomenuto a je to dobře, že to je zapomenuto. Prohráli jsme tam, i když jsme minimálně bod získat mohli. Je to ale i zkušenost pro kluky, že poctivost a důslednost se ve fotbale vždy vyplácí. Jakmile jsme trošinku podcenili situaci ve vápně a nešli jsme důrazně do hráčů, dostali jsme góla,“ zdůrazňuje trenér Slovácka Josef Mazura nutnost naprosté soustředěnosti v zadních řadách.

V průběhu týdne si Slovácko lízalo spíše jen psychické rány. Ty zdravotní nejsou tak vážné, i když kompletní kádr Mazura k dispozici opět nemá. „Na marodce máme jenom Jirku Perůtku a uvidíme, jak to dopadne s Lukášem Fujeríkem, ale moc nadějně jeho start nevidím,“ vypočítává jediné dvě absence Mazura.

Svoji pozornost směřuje už jednoznačně k utkání, ve kterém si Slovácko vyzkouší poprvé v sezóně roli jasného favorita. Vzájemná bilance se zatím nemůže opřít o žádnou prvoligovou bilanci, ale ze druhé ligy stále platí, že střížkovští klokani branku Slovácka nepokořili. Jenže Mazura zvedá varovně prst a předvídá těžké utkání i proto, že Bohemians po čtyřech kolech sáhli k výměně trenéra. „Vždycky když přijde jiný trenér, tak se atmosféra v kabině změní. Hráči, kteří u jednoho trenéra nehráli, cítí, že by mohli hrát u druhého a víc na sobě makají.

Bohemka určitě přijede s tím, že bude chtít bodovat, což nesmíme dopustit. Musíme hrát svoji hru a ze šancí, které si vytvoříme, musíme dát góly,“ vidí trenér Slovácka jasný recept pro sobotní utkání

Utkání má výkop v sobotu 22. srpna v 18.15 hodin před televizními kamerami. To by ale nemělo odradit příznivce Slovácka v návštěvě utkání. Zvláště když klub prvním třem tisícovkám fanoušků věnuje zápasový program v hodnotě 27,- Kč zdarma. „Věřím, že diváci budou chtít vidět dobrý fotbal na vlastní oči. A tak, kdo to má na stadion kousek tak určitě přijde podívat se na náš kvalitní výkon a věřím i góly,“ slibuje další fotbalovou podívanou kouč Slovácka.

Pokladny stadionu budou otevřeny už od 9.00 hodin.

Předpokládaná sestava: Filipko – Kubáň, Struhár, Němčický, Urbánek – Ondřejka, Kordula, Valenta, Cleber – Chmelíček, Švancara.

Statistika vzájemných utkání.

2 zápasy ve druhé lize: bilance 1-1-0 2:0

Domácí zápas: 1-0-0 2:0

Branky za Slovácko: Gorner a Činčala

Největší návštěva na Slovácku 4.048 diváků


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
středa, 10. 10. 2018 20:50
> všechna videa
FANSHOP
Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 a 590 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
1190 a 1590 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Tričko polo Nike modré

Tričko polo Nike modré
990 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Petr Vlachovský: Je to velká výzva včera, 17:33
Petr Vlachovský: Je to velká výzva

Informace k prodeji vstupenek na Teplice včera, 10:36
Informace k prodeji vstupenek na Teplice

Změny na sportovním úseku A-týmu úterý, 16. 10. 2018 15:36
Změny na sportovním úseku A-týmu

U19 a U17: Starší dorost veze výhru ze Slavie úterý, 16. 10. 2018 08:46
U19 a U17: Starší dorost veze výhru ze Slavie

U18 a U16: Osmnáctka zdolala Prostějov 6:1 úterý, 16. 10. 2018 08:10
U18 a U16: Osmnáctka zdolala Prostějov 6:1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace