Příprava: Slovácko podlehlo Luhansku 0:3

středa, 1. 2. 2017 15:19

Parta fotbalistů Slovácka má za sebou druhý přípravný zápas na soustředění v Turecku. S Luhanskem po vyrovnaném úvodním poločase hrálo bez branek 0:0. Ve druhém ukrajinský tým vstřelil tři branky a zvítězil.

První poločas byl vyrovnaný a Slovácko sehrálo se soupeřem vyrovnaných 45 minut hry. Obě strany se prezentovaly propracovanou obranou. Jedinou výjimkou byl průnik Petrjaka proti Hečovi po půlhodině hry, ale Slovácko zvládlo situaci bez újmy.

Začátek druhého poločasu český tým nezachytil podle představ. Nejdřív ukrajinský tým poslal do vedení Lipartija ve 47. minutě po centru z prava. O chvíli později na 2:0 zvýšil Bonaventure po průniku do vápna.

Poté se Slovácko začalo tlačit do útoku, ale ani slibná standardní situace ani střely ze střední vzdálenosti k brance nevedly. Navíc v samotném závěru zápasu svou druhou brankou zvýšil na 3:0 Lipartija.

FK Zorja Luhansk – 1. FC Slovácko 3:0 (0:0)

Branky: 47. Lipartija, 53. Bonaventure, 87. Lipartija.

Sestava v 1. poločase: Heča – Reinberk, Rada, Břečka, Šimko – Sadílek, Šumulikoski, MachalíkNavrátil, Zajíc, Tetteh.

Sestava v 2. poločase: Daněk – Šimko, Rada, Hofmann, Čivič – Sadílek, Kalouda, Ťok – Biolek, Kone, Rezek.

neděle, 13. 8. 2017 17:35

Utkání s Baníkem ve fotografiích včera, 18:55

U18 a U16: Ve Znojmě úspěšní napůl pondělí, 14. 8. 2017 07:23
U18 a U16: Ve Znojmě úspěšní napůl

U19 a U17: Se Zlínem jedna výhra a jedna prohra pondělí, 14. 8. 2017 07:20
U19 a U17: Se Zlínem jedna výhra a jedna prohra

Ohlasy po zápase s Baníkem neděle, 13. 8. 2017 16:34